آتش نبرد عمده در انبار, آتش سوزی در سان فرانسیسکو مشهور بندرگاه ماهیگیر

یک عمده در انبار, آتش سوزی در بندرگاه ماهیگیر اسکله 45 در سان فرانسیسکو در اوایل صبح روز شنبه. تا کنون مقامات می گویند تنها گزارش آسیب شده است پارگی شدید به یک آتش نشان را از دست, که انتظار می رود تا بهبودی کامل. همه از اسکله 45 شده است تخلیه و آتش است و دیگر در خطر كردن در مقامات.

آتش نشانان شروع به پاسخ به انبار آتش در بندرگاه ماهیگیر را — یکی از سان فرانسیسکو اصلی جاذبه های گردشگری — در 4:17 p. m. PDT با توجه به به روز رسانی از سان فرانسیسکو آتش نشانی.آتش سوزی گزارش شد در بارانداز اسکله را 45 که شامل تاریخی ملی نشانه U. S. S. Pampanito و S. S. ارمیا اوبراین دو کشتی های نظامی از جنگ جهانی دوم است.

4:28 am PDT انبار آتش سوزی که در طبقه بندی دو-زنگ هشدار آتش و توسط 4:54 p. m. PDT آن را طبقه بندی شده چهار زنگ. (زنگ طبقه بندی نشان می دهد که شدت آتش سوزی و به طور کلی تعیین میزان منابع اعزام به صحنه.)

در حالی که از گسترش آتش از اصلی انبار به دو ساختمان دیگر آتش نشانان قادر به جلوگیری از آتش سوزی از رسیدن به S. S. ارمیا اوبراین با توجه به توییت از از سان فرانسیسکو آتش نشانی. مقامات همچنین گزارش داد که چند دیوار اصلی ساختمان سقوط کرده اند.

حداقل 130 آتش نشانان اعزام شده است به صحنه و همچنین fireboats و گارد ساحلی و پلیس دریایی واحد برای کمک به نظارت بر آب در اطراف اسکله توجه کنند.

سان فرانسیسکو آتش نشانی پیو سرهنگ جاناتان باکستر گفت که آتش سوزی شروع شد و در اسکله ساختمان C و تمام چهار گوشه ساختمان را فرو ریخت و به سمت داخل. سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش انبار دارای تجهیزات برای پردازش ماهی. مقامات وجود دارد گفت: در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که کسی در داخل ساختمان در زمان آتش, اما افراد بی خانمان به خواب رفته اند در این ساختمان در گذشته است. باکستر گفت: در طول یک بعد از کنفرانس مطبوعاتی که مقامات “به شدت و بارها و بارها شده برای چک کردن فیلم شهادت شهود یا نشانه ای است که بررسی” هیچ کس در ساختمان است.

علت آتش سوزی هنوز اعلام شده است.

عکس هایی که به نظر می رسد آتش هم شروع به گردش در رسانه های اجتماعی.

قبل از سپیده دم اسکله 45 انبار آتش در #SanFrancisco @KPIXtv @ترجمه HeatherKTVU @szendehnam @BettyKPIX @MaryKPIX @arasmusKTVU @ROrozcoKTVU @ClaudineKTVU @AlexSavidgeKTVU @FMallicoatKTVU @CristinaKTVU pic.twitter.com/sTzMbUwU4v

— پاتریک, N. (@mr_ngky) مه 23 سال 2020

نوشتن به مدلین کارلایل در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>