اخراج ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه باراک اوباما او را اذیت مقامات

مستقل وزارت امور خارجه ایالات متحده دیده بان اخراج توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: مقامات بخش سعی کردم به او قلدر و منصرف کردن او از انجام یک بررسی از چند میلیارد دلاری فروش اسلحه به عربستان سعودی است.

سابق بازرس کل استیو Linick کنگره گفت هفته گذشته که دو تن از مقامات ارشد به دنبال جلوگیری پرس و جو به ایران با توجه به متن مصاحبه عمومی ساخته شده در چهارشنبه دموکرات پیشرو در رسیدگی به اخراج او.

Linick که به گفته بازرس کل پس از سال 2013 نیز گفت که او به دنبال قبلا گزارش شده مبنی بر اینکه وزیر امور خارجه مایک Pompeo و همسرش ممکن است سوء استفاده کارکنان دولت برای اجرای کارهای شخصی و چندین موارد دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی اخراج او در اواخر مارس 15 با چه Linick گفت: هیچ هشدار یا ذکر علت.

“من در یک حالت شوک چون من تا به حال هیچ اطلاع از هر چیزی مانند این که” Linick گفت: یادآوری واکنش خود را زمانی که او آگاهانه از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم. “من تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.”

مدت کوتاهی پس از متن منتشر شد Pompeo به نام Linick یک “بازیگر بد” که اقدام نامناسب و در بهترین منافع از وزارت امور خارجه. Pompeo نیست رسیدگی به اتهامات اقدام قلدری. او ایستاده بود با توصیه خود که تهمت آتش Linick یکی از چندین بازرسان به طور کلی چه کسی رئیس جمهور به تازگی رد کرد.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در وزارت امور خارجه در واشنگتن در روز چهارشنبه. (اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس)

Linick کرد و گفت: افتتاح یک بررسی در سال گذشته 8 میلیارد دلار آمریکا فروش اسلحه به عربستان سعودی در درخواست از نمایندگان مجلس که مدعی Pompeo تا به حال نامناسب دور کنگره برای تصویب کرد. Linick گفت: وزارت امور خارجه مدیریت افسر برایان Bulatao و مشاور حقوقی Marik رشته سعی در متوقف کردن او را.

Bulatao “گفت که ما نباید انجام این کار به خاطر آن بود که یک سیاست مهم نیست در IG را در حوزه قضایی” Linick گفت:, و اضافه کرد که هر دو Bulatao و رشته “شد و از همان ذهن” نیست.

Linick گفت: در مصاحبه ای که او معتقد است که عربستان بررسی است که در ادامه مناسب بود چرا که آن را نگاه کرد که آیا روش های مناسب و مقررات دنبال شد. او گفت که او تا به حال درخواست مصاحبه با Pompeo در ماده اما هرگز دریافت پاسخ. Linick اذعان کرد که Pompeo آیا در نوشتن پاسخ به سوالات.

“همه می توانم بگویم این است که آن را در حال انجام و گزارش خود را در حال انجام است,” او گفت: عربستان سلاح های فروش, نقد و بررسی.

تکرار درگیری

Linick شهادت دادند که او بارها و بارها به درگیری با Bulatao سابق شریک کسب و کار و دوستان نزدیک Pompeo, بیش از مسائل دیگر نیز هست. “من می گویند که گاهی اوقات رابطه حرفه ای و در زمان های دیگر او سعی کرد به قلدر من,” او گفت:.

Pompeo, Bulatao و دیگران گفته اند Linick اخراج شد در بخشی به دلیل اقدامات نامناسب بلکه به دلیل اتهام نشت از یکی از این گزارش به اتهامات سیاسی به اقدامات تلافی جویانه با مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب در برابر حرفه ای مقامات وزارت امور خارجه.

Linick را تکذیب کرد دفتر خود را مسئول نشت. او گفت: رسیدگی به اتهام نشت توسط وزارت دفاع بازرس کل پاک او ،

Linick دفتر شده است بسیار مهم از جمله اقدامات تلافی جویانه اما تا به حال همچنین با انتقاد دموکراتیک مقامات در دولت اوباما از جمله وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در استفاده از ایمیل خصوصی سرور.

در وزارت امور خارجه کنفرانس خبری Pompeo سوال اعتبار بررسی نشت و گفت که او و دیگران هنوز هم سوال در مورد منبع اطلاعات بود که انتقاد از دولت را بالا فرستاده ایران, برایان قلاب.

“ما خواسته اند برای یک تحقیق دقیق تر از آقای Linick خواسته برای” Pompeo گفت. “ما مصمم به کشف کردن که چگونه است که اطلاعات فرار کرد و به کسی آسیب برساند که با این نسخهها کار در اینجا.”

علاوه بر عربستان در ایران و Pompeo استفاده از دولت کارکنان Linick گفت که در زمان خود فردی گری تا به حال باز نظرات به چندین موارد دیگر. آنها شامل مسائل مربوط به رفتار رئیس سابق پروتکل که اخراج شد در سال گذشته انقطاع ویزا برای سابق افغانستان و عراق مترجمان که در خدمت با نیروهای آمریکایی و اختلاف بیش از یک لغو جهانی زنان از شجاعت جایزه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>