اخراج مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین بازداشت جورج فلوید مرگ

مینیاپولیس افسر پلیس نشان داده شده در اطرافیان تصویری زانو بر گردن جورج فلوید گزارشی که پس از آن درگذشت گرفته شده است را بازداشت مقامات در ایالت مینه سوتا گفت: در روز جمعه.

Minnesota Department of Public Safety کمیسر جان هارینگتون اعلام کرد و گفت: هر شارژ تصمیم گیری خواهد بود ساخته شده توسط Hennepin County دفتر دادستان.

Harrington گفت که او آگاه از هر دستگیری سه تن دیگر از افسران بودند که در صحنه on May 26. کسانی که افسران مانند چوین بودند از کار اخراج شده توسط مینیاپولیس اداره پلیس روز بعد.

چوین را بازداشت می آید پس از سومین شب از آتش سوزی غارت و خرابکاری گریبانگیر این شهر به عنوان معترضان بادی خشم بیش از فلوید مرگ است.

دستگیری فلوید, 46 دستگیر شد توسط یک ناظر را به همراه تصویری که ویروسی رفت و نشان داد یک افسر پلیس فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن به او داد بزنم: “من نمی توانم نفس بکشم.”

فلوید بود که به اتهام تلاش برای عبور از پول تقلبی در گوشه ای فروشگاه.

معترضان جمع آوری خارج از سوزش مینیاپولیس 3rd پلیس حوزه بود که در نهایت نقض برخی از demonstators. این سومین شب از اعتراضات بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس دوشنبه. (جان Minchillo/آسوشیتد پرس)

پنج شنبه شب اختلالات در مینیاپولیس نیز به مجاور شهر St. Paul دولت سرمایه با آتش سوزی و خرابکاری شکستن وجود دارد.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz روز جمعه تجدید نظر برای آرامش و مشخص شده که چگونه حضور قابل توجهی از دولت سرباز گارد ملی و پلیس دولت را جلوگیری از تکرار وقوع در آمدن شب از “غارت و بی مبالاتی که رفت.”

این فرماندار دموکرات گفت که او درک “وجود دارد هیچ اعتماد” در بسیاری از جوامع در پی فلوید مرگ اما خواسته معترضان به بیان ناکامی های خود را در یک راه است که مجازات صاحبان و کارکنان کسب و کار است که آسیب دیده اند به خصوص در روز چهارشنبه و پنج شنبه شب.

“من نمی خواهد نگه داری شما به عنوان یک مرد سفید بدون زندگی کسانی که تجارب بسیار دشوار است که گفت:” Walz. “اما من از شما میخواهم که به ما کمک می کند با استفاده از یک راه انسانی به خیابان ها به یک محل که در آن ما می توانید بازگرداندن عدالت بنابراین کسانی که ابراز خشم و عصبانیت و خواستار عدالت هستند شنیده می شود.”

‘نقض روشن’ از 1st متمم: سی ان ان

گشت ایالتی مینه سوتا بازداشت یک خبرنگار سی ان ان گزارش زنده در تلویزیون در اوایل صبح روز جمعه بدون هیچ دلیل پیشرو او و دیگران از خدمه خود را به دور در دستبند.

عمر Jimenez تا به حال فقط نشان داده شده است یک معترض دستگیر زمانی که حدود نیم دوجین افسران پلیس او را احاطه کرده.

“ما می توانیم حرکت را به جایی که دوست دارید,” او گفت: ماموران با پوشیدن ماسک های ضد گاز و سپر چهره های قبل توضیح داد که او و خدمه اش کردند و مطبوعات است. “ما در حال خارج شدن از راه خود را.”

سی ان ان به نام این یک تخلف آشکار از اول خود را اصلاح حقوق و خواهان آزادی آن سه تن از کارمندان که در نهایت رخ داده است.

سازمان دیده بان l عمر Jimenez بازداشت در حالی که انجام زندگی می کنند آمار:

عمر Jimenez شد, دست به دستبند, زندگی می کنند, در هوا, به عنوان خدمه خود را تلاش برای نزدیک شدن به کمربند پلیس. همه آنها بعد از آن منتشر شد. 1:46

“آنچه به من یک بیت از آرامش بود که این اتفاق افتاد در تلویزیون زنده” Jimenez گفت: بینندگان پس از او منتشر شد. “شما لازم نیست به شک داستان من. این فیلتر نیست در هر راه. شما آن را دیدم با چشمان خود.”

Walz ارائه یک عذرخواهی به سی ان ان برای اقدامات پلیس ایالتی صادر شده است که یک صدای جیر جیر در مورد Jimenez دستگیری که خشم بسیاری را در توییتر با آن متضاد شرح آنچه اتفاق افتاده است.

“من مسئولیت کامل” Walz گفت. “کاملا وجود دارد هیچ دلیلی چیزی شبیه به این باید اتفاق می افتد.”

در مقایسه با جمعه شب هنگامی که سنگ پرتاب تظاهرکنندگان در درگیری با پلیس ضد شورش اجرای قانون در مینیاپولیس نگه داشته و عمدتا خارج از دید در اطراف این کانون روز پنج شنبه در این اختلال در 3 حوزه ایستگاه پلیس.

صدها نفر از داوطلبان نشان داد تا برای تمیز کردن در امتداد خیابان دانشگاه سازمان یافته توسط ال روزاریو میدوی ائتلاف پنج شنبه, مه 29 سال 2020 در St. Paul, Minn., پس از یک شب از ناآرامی در مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. (الیزابت Flores/استار تریبیون از طریق آسوشیتد پرس)

تظاهرات انبوه در خارج از ساختمان به طور خلاصه به عقب نشینی زیر بارند پلیس گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی شلیک در آنها از سقف تنها به تجدید قوا و در نهایت حمله به ساختمان آتش میزنند به ساختار به عنوان پلیس کناره گیری کرد.

سرباز گارد ملی غایب بودند به عنوان اعضای شورای سازمان آتش نشانی. معترضان بعد مشاهده شد بر روی سقف و جمعیت صدها درنگ در اطراف ساختمان برای ساعت, تغذیه, شعله های آتش, نوجوانی تخته سه لا و دیگر باقی مانده است.

گارد ملی پاسخ

در اخبار توجیهی زود جمعه شهردار یعقوب فری در دفاع از تصمیم خود برای تخلیه ایستگاه به دلیل “تهدید قریب الوقوع به هر دو افسران و عمومی است.”

مینه سوتا گارد ملی گفت: آن را فعال 500 سربازان خود را در بیشتر مینیاپولیس منطقه عمدتا به تامین امنیت و حمایت از آتش نشانان.

سازمان دیده بان | 3 شب از اعتراضات در مرگ بازداشت:

وجود دارد خواستار صلح و عدالت در مینیاپولیس پس از دو شب از اعتراضات و شورش های پس از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس. 2:00

شهردار گفت: بسیاری از نیروهای نظامی بوده است ارسال شده در اطراف شهرستان برای کمک به پلیس در جلوگیری از غارت بانک ها و فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و دیگر مکان های ضروری در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این تحول به دنبال تلاش های هماهنگ توسط مقامات مجری قانون برای کاهش تنش با وعده عدالت برای Floyd.

رئیس پلیس Medaria Arradondo علنا عذرخواهی به Floyd خانواده صبح روز پنجشنبه اذعان گروه او تا به حال کمک به یک “کسری امید” در مینیاپولیس.

مقامات نظارت بر تحقیقات از وزارت دادگستری ایالات متحده, the FBI, مینه سوتا اداره جنایی دلهره و دادستان به دادگاه تجدید نظر برای آرام تعهد کامل شد.

فلوید بود هوستون مادری که تا به حال مشغول به کار به عنوان یک کلوپ شبانه گارد امنیتی.

هدف بارگذاری حوض در شعله های آتش تصویر در نزدیکی پلیس مینیاپولیس سوم حوزه در سومین روز از تظاهرات در واکنش به مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا, ایالات متحده 28 مه سال 2020 است. (نیکلاس Pfosi/فردا نیوز)

Hennepin County مقامات التماس برای صبر و شکیبایی در روز پنج شنبه به عنوان آنها انجام تحقیقات خود را.

“ما قصد داریم به بررسی به عنوان به سرعت به عنوان به طور کامل و به طور کامل به عنوان عدالت خواسته” شهرستان وکیل Mike Freeman گفت.

“ما باید برای انجام این کار درست است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>