آتش سوزی انبار در سان فرانسیسکو بندرگاه ماهیگیر

آتش فرا گرفته یک انبار در سان فرانسیسکو بندرگاه ماهیگیر اوایل روز شنبه ارسال ضخیم پر از دود بیش از اسکله و تهدید به گسترش و تاریخی از جنگ جهانی دوم دوران کشتی قبل از آتش نشانان به ارمغان آورد و شعله های آتش را تحت کنترل.

یکی از لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا پایدار دست آسیب در حالی که مبارزه با آتش سوزی در انبار به اندازه یک زمین فوتبال در اسکله 45 سان فرانسیسکو آتش سرهنگ جاناتان باکستر گفت.

باکستر گفت: پس از آتش فروکش محققان scoured ساختمان برای تعیین اینکه آیا افراد بی خانمان در داخل بودند.

“این چیزی است که از نگرانی. همین دلیل است که ما به طور فعال در تلاش برای تایید اگر کسی دیدم کسی در این ساختمان گفت:” KGO-تلویزیون.

“به دانش ما … هیچ کس قرار است در ساختمان و ما امیدوار … که هیچ قربانی,” او گفت:.

بیش از 130 آتش نشان جنگیدند شعله های آتش با استفاده از نردبان کامیون به خیس انبار از بالا. (جف Chiu/آسوشیتد پرس)

اما حداقل دو کارگر گفت: سان فرانسیسکو کرونیکل آنها در داخل ماهی پردازش و ذخیره سازی و انبار در هنگام آتش سوزی به قبل از سپیده دم است.

Alejandro Arellano, که با این نسخهها کار برای La Rocca غذاهای دریایی, شد, تمیز کردن ماهی و ذخیره سازی قفسه هنگامی که آتش آغاز شد و در مدت کوتاهی پس از 4 صبح

“من تو را دیدم بسیاری از دود. چند دقیقه بعد آتش همه جا,” او گفت:. “این بسیار ترسناک است. من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

آتش پاره از طریق انبار در نزدیکی پایان از بتن اسکله باعث دیوارهای آن به سقوط باکستر گفت. شعله های آتش امضاء اولین آتش سوزی کامیون در پاسخ به این صحنه مجبور آتش نشانان به نوبه خود شیلنگ در خودرو برای صرفه جویی در آن, او گفت:.

آتش سوزی قایق استفاده می شود برای محافظت از اس اس ارمیا اوبراین یک کشتی آزادی که با هجوم نرماندی در D-روز در سال 1944. (جف Chiu/آسوشیتد پرس)

بیش از 130 آتش نشان جنگیدند شعله های آتش با استفاده از نردبان کامیون به خیس انبار از بالا. آتش سوزی قایق استفاده می شود برای محافظت از اس اس ارمیا اوبراین یک کشتی آزادی که با هجوم نرماندی در D-روز در سال 1944.

“ما آتش نشانان کاملا ذخیره اس اس ارمیا اوبراین در این آتش که شعله های آتش شدند جوانه در کنار این کشتی” باکستر گفت.

آتش ترکیبات مسائل از همه گیر

کشتی اسکله توسط اسکله 45 و در میان جاذبه های توریستی متعددی در اسکله های دریایی hub برای کشتی در اطراف خلیج سان فرانسیسکو و همچنین قایق های ماهیگیری هولنج در گرفتن روز. بازدید کنندگان می آیند برای رندولف خرچنگ, صدف chowders خدمت در خمیر ترش نان کاسه شیر دریایی که اویختن در اسکله های شناور و مغازه ها و کنجکاوی در اسکله 39.

مغازه ها و رستوران ها در اسکله بسته شده اند, توسط شهر اقامت-در-خانه سفارش به سرعت گسترش coronavirus بودند و انتظار برای بازگشایی, on May 31.

مغازه ها و رستوران ها در اسکله بسته شده اند, توسط شهر اقامت-در-خانه سفارش به سرعت گسترش coronavirus بودند و انتظار برای بازگشایی, on May 31. (جف Chiu/آسوشیتد پرس)

آتش محدود شد به پایان اسکله ها به دور از موزه Mecanique و تاریخی خود را گذرگاه طاقدار بازی ها و رستوران محبوب Alioto است.

ماهیگیری شرکت شده اند که عامل از اسکله 45 گفت: آتش تشدید در حال حاضر کسب و کار دشوار آب و هوا ناشی از این بیماری همه گیر.

Kenny Belov صاحب غذاهای دریایی عمده TwoXSea گفت: کرونیکل ساختمان خود را در نزدیکی انبار آسیب دیده نمی شد اما او نگران قطع برق در اسکله می تواند خراب کردن ماهی در فریزر.

محققان بودند ارزیابی هر گونه آسیب به اسکله و دنبال شد به علت فروغ. (جف Chiu/آسوشیتد پرس)

“نه این که این امر تا کنون به این نیاز اما صنعت دریایی نیاز ندارد این در حال حاضر” Belov گفت. “این حقیقی. ما بدیهی است که تا به حال دشوار بروید چند ماه گذشته با رستوران (بسته). . از همه مشکلات در جهان, این یکی از بزرگ است. اما آن را خسته کننده است.”

گارد ساحلی خدمه و پلیس با کمک نگه داشتن عروق دیگر دور از اسکله. آتش محققان بودند ارزیابی هر گونه آسیب به اسکله و دنبال شد به علت شعله باکستر گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>