آتش سوزی در یک جامعه مهاجر در مرکز یونان لزبوس

آتش آسیب دیده است یک مرکز برای مهاجران و پناه جویان اجرا شده توسط داوطلبان در یونان Lesbos جزیره است. از فروغ رخ داده میان تنش و مناقشه بین اتحادیه اروپا و ترکیه بر سرنوشت میلیون ها نفر.

آتش سوزی که شکست در یک مهاجر مرکز جامعه در جزیره لزبوس باعث خسارت قابل توجهی به یک انبار اما هیچ صدمات یونان آتش نشانی و خدمات گفت: در روز یکشنبه.

این دومین آتش سوزی در یک نصب و راه اندازی ساخته شده برای مهاجران پس از یک مرکز پذیرش بود سوزانده توسط unknown عاملان دوشنبه گذشته. انبار که شامل مبلمان و لوازم الکتریکی به طور کامل نابود شد, یک آتش نشانی و خدمات سخنگوی آسوشیتدپرس گفت.

رسیدگی به آتش سوزی در حال انجام است.

ادامه مطلب: در حال آلمان و اتحادیه اروپا آماده برای هجوم پناهندگان?

لزبوس نهفته است که فقط چند مایل از سواحل ترکیه در حال حاضر میزبان بیش از 21,000 مهاجران بسیاری از آنها را به زندگی به سر می برند اردوگاه Moria که در اصل در نظر گرفته شده به جای کمتر از 3000.

این جزیره شد و در خط مقدم از 2015-2016 مهاجر که بیش از 800,000 پناهندگی پناهجویان فراری از جنگ و آزار و اذیت در خاورمیانه از طریق تصویب در راه خود را به اروپا است. نشینان می گویند که آنها مجبور به شانه سهم نامتناسب از مهاجر و بار.

تنش بن بست

فروغ آمد میان تنش و مناقشه بین اتحادیه اروپا و ترکیه بر سرنوشت میلیون ها نفر از مهاجران و پناه جویان که در حال حاضر در خاک ترکیه.

هزاران نفر از مهاجران به رهبری ترکیه در مرز مشترک با عضو اتحادیه اروپا یونان پس از رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان دولت اوایل این ماه اعلام کرد که آن را دیگر نمی خواهد مردم را از عبور به کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

یونان اعزام شده پلیس ضد شورش و ماموران مرزی برای مقابله با مردم در تلاش برای ورود به کشور است.

یونانی مرز منطقه دیده می شود پس از درگیری های خشونت آمیز بین مهاجران یونانی و نیروهای امنیتی با افسران در یونان شلیک گاز اشک آور برای جلوگیری از مهاجران و پلیس ترکیه با شلیک گاز اشک آور در یونانی خود هستند.

اردوغان را در سفر به بروکسل در روز دوشنبه برای بحث با مقامات اتحادیه اروپا در مورد یک سال 2016 ترکیه-اتحادیه اروپا توافقنامه شامل پناهندگان جریان به اروپا که در حال حاضر فرو ریخته است. دو طرف را متهم به یکدیگر از عدم احترام به تعهدات خود است.

روپیه/rc (AP, Reuters)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>