آتش سوزی در مرکز پناهندگان در میان اروپایی مهاجر تنش

(آتن) — آتش سوزی در یک مرکز پناهندگان در یونان جزیره لزبوس یونان آتش نشانی و خدمات گفت: باعث خسارت قابل توجهی به یک انبار اما بدون آسیب.

این دومین آتش سوزی در یک نصب و راه اندازی ساخته شده برای مهاجران پس از یک مرکز پذیرش بود سوزانده توسط unknown عاملان دوشنبه گذشته. انبار که شامل مبلمان و لوازم الکتریکی به طور کامل نابود شد یک سخنگوی آتش نشانی گفت: آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن به دلیل رسیدگی به آتش سوزی در حال انجام است.

فروغ در مرکز پناهندگان آمد میان تنش و مناقشه بین ترکیه و اتحادیه اروپا بیش از است که مسئول برای میلیون ها نفر از مهاجران و پناهندگان در خاک ترکیه و هزاران نفر که فراوان اخیرا در یونان مرز.

هزاران نفر از مهاجران به رهبری ترکیه در مرز مشترک با عضو اتحادیه اروپا یونان پس از رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان دولت اوایل این ماه اعلام کرد که آن را دیگر نمی خواهد جلوگیری از مهاجران و پناهندگان از عبور بیش از به کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

یونان اعزام شده پلیس ضد شورش و ماموران مرزی برای مقابله با مردم در تلاش برای ورود به کشور و مرز منطقه دیده می شود پس از درگیری های خشونت آمیز بین آنها و مهاجران. در شنبه اسرائیلی سنگ پرانی در یونانی پلیس و تلاش برای شکستن حصار مرزی.

دولت یونان با انتشار ویدیویی مسئله به نشان می دهد یک خودروی زرهی در تلاش برای پایین کشیدن بخشی از حصار مرزی با طناب. این ادعا خودرو تا حدی بود که خریداری شده با اتحادیه اروپا مرز بودجه. آسوشیتد پرس نمی تواند تایید صحت این ویدئو. هیچ نظر فوری از مقامات ترکیه.

یونان نیز بازداشت پنج مهاجران یک شبه.

ترکیه را متهم یونان از mistreating مهاجران. بسیاری از مهاجران را گزارش کرده اند عبور به یونان مورد ضرب و شتم مقامات یونانی و شتابزده مجبور به بازگشت به ترکیه.

اردوغان را در سفر به بروکسل در روز دوشنبه برای بحث با مقامات اتحادیه اروپا در مورد یک سال 2016 ترکیه-اتحادیه اروپا توافقنامه شامل پناهندگان جریان به اروپا که در حال حاضر فرو ریخته است. هر طرف سرزنش کرده دیگر.

معامله به نام ترکیه برای توقف جریان از اروپا محدود به مهاجران و پناهندگان در ارز تا 6 میلیارد یورو ($6.7 میلیارد دلار) کمک به پناهندگان سوری در خاک خود به سرعت در مسیر عضویت در اتحادیه اروپا و سفر بدون ویزا به اروپا برای شهروندان ترکیه.

اردوغان درخواست کرده است که اروپا و شانه بیشتر از بار مراقبت از پناهندگان متهم اتحادیه اروپا از عدم پرداخت پول است. او اعلام کرد که ترکیه که در حال حاضر خانه های بیش از 3.5 میلیون سوری پناهنده دیگر نمی خواهد در اروپا دروازه بان.

وزرای خارجه اتحادیه اروپا را مورد انتقاد ترکیه گفت آن است که با استفاده از این مهاجران ناامیدی “برای اهداف سیاسی.” کشورهای عضو اتحادیه اروپا هنوز هم در برخورد با عواقب سیاسی از یک موج مهاجرت دسته جمعی پنج سال پیش.

هزاران نفر از مهاجران به خواب رفته اند تحت شرایط وحشتناک در اردوگاه های موقت در نزدیکی یونانی مرز از دولت ترکیه گفت: آنها به رفتن و منتظر فرصت برای ورود به یونان.

__

Associcated مطبوعات نویسنده Suzan فریزر در آنکارا, ترکیه کمک کرده است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>