فنلاند به 100 کودکان پناهنده از یونانی اردوگاه

فنلاند تبدیل شده است و آخرین کشور اروپایی به توافق برسند به خانه ده ها تن از پناه-به دنبال افراد زیر سن قانونی از بیش از حد شلوغ یونانی اردوگاه های پناهندگان. بیش از 13000 کودکان در حال زندگی در کثیف شرایط در اردوگاه مانند Moria.

یونان وزارت مهاجرت پنج شنبه اعلام کرد که فنلاند را در 130 پناهندگان از یونانی اردوگاه های پناهندگان. تعداد 100 شامل کودکان بی سرپرست و 30 فیلم asylum-seekers.

این باعث می شود فنلاند آخرین کشور اتحادیه اروپا برای کمک به پناهندگان بحران در یونان که در آن ده ها هزار نفر از پناه جویان زندگی می کنند در اغلب کثیف شرایط در اردوگاه ها و یا مسکن موقت است. Germanyand لوکزامبورگ پذیرفته شده 47 و 12 کودکان بی سرپرست در هفته گذشته بود.

فنلاندی وزارت کشور رسمی در ماه فوریه گفت که فنلاند را تا 175 پناهندگی پناهجویان از اردوگاه در قبرس مالت و ایتالیا و یونان به “کاهش وضعیت انسانی” پناهندگان.

روز شنبه اعلام شد یک “تصمیم عملی همبستگی” با توجه به یونان مهاجرت وزارت. بسیاری از کسانی که در این اردوگاه فرار کرده اند از افغانستان و سوریه.

ادامه مطلب: از یونان به آلمان: چگونه می توانم شما را 58 کودکان پناهنده یک خانه جدید ؟

اتحادیه اروپا خواهد خانه 1600 در کودکان

اتحادیه اروپا قصد دارد به پناهگاه حدود 1,600 افراد زیر سن قانونی بدون همراه در کشورهای عضو آن. سازمان ملل متحد تخمین می زند که 36 درصد از این 38,000 مردم در یونان پنج عمده اردوگاه های پناهندگان هستند و افراد زیر سن قانونی در اطراف 13,700 کودکان در کل.

30 بزرگسالان خواهد بود پیوست با دیگر اعضای خانواده در حال حاضر در فنلاند. سوئیس است برای تبدیل شدن به آینده کشور اروپایی را در 22 افراد زیر سن قانونی بدون همراه در طی دو هفته آینده.

تصمیم گیری بین فنلاند و یونان ساخته شده بود پس از یک تماس تلفنی صبح روز پنجشنبه بین فنلاندی وزارت کشور رسمی Olli-Poika Parviainen و یونانی معاون وزیر مهاجرت Giorgos Koumoutsakos.

اردوگاه در یونان در حال حاضر فراتر از ظرفیت خود را. چند تا از این اردوگاه شده اند قرنطینه به عنوان برخی از ترس عواقب مخربی از شیوع کروناویروس در شرایط تنگ شده.

اد/rt (AP dpa)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>