مبارزه با کروناویروس ترس در ژاپن یک, المپیک وظیفه

2020 توکیو در بازیهای المپیک تابستانی قرار شد جشن بازیابی و نماد قدرتمند چگونه ژاپن است و قرار است در یک اجرا از بلایای طبیعی و بد شانس در پشت آن.

اما آن را به طور فزاینده ای به دنبال احتمال وجود دارد که خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر خواهد شد از بین بردن حزب.

در حالی که در آنجا تقریبا صفر است شانس بازی — که مجموعه ای برای شروع جولای 24 — لغو خواهد شد, گردشگری, اپراتورهای تماشاگران و کسب و کار جامعه همه در حال رشد fretful که ژاپن را با دقت برنامه ریزی شده آماده سازی رنج می برند.

“من تو را دیدم یک شایعه در اخبار در ژاپن که یک احتمال وجود دارد هیچ کس برای بازی های المپیک گفت:” یوکو هاندا بود که در یک لیگ فوتبال بارسلونا در ورزشگاه سایتاما المپیک محل برگزاری اوایل این هفته.

ژاپنی, سایت های رسانه های اجتماعی شده اند و غرق در ترس پیش بینی در مورد تاثیر coronavirus و خطر آن در سراسر کشور است.

در روز پنج شنبه سازماندهی مقامات دوباره سعی کردم برای سرکوب آنچه که آنها به نام “غیر مسئولانه شایعات.”

“ما می خواهم به وضوح تکرار است که لغو و یا به تعویق افتادن توکیو بازی ها در نظر گرفته می شود” توکیو 2020 جمهور Yoshiro موری به نقل از رویترز عنوان کرد و گفت در یک شرکت بین المللی المپیک, کمیته هماهنگی جلسه در روز پنج شنبه.

“ما … راه اندازی یک نیروی کار را شروع کرده اند و به اشتراک گذاری اطلاعات برای پیشگیری از عفونت است.”

چالش های بهداشت

کانادا فرشته المپیک لورا Misener که مدیر دانشگاه وسترن انتاریو دانشکده حرکت شناسی می گوید: بازی دهندگان در سرزمین ناشناخته وقتی که می آید برای دست زدن به یک عمده بهداشت عمومی موضوع خیلی نزدیک به شروع رقابت.

“من فکر نمی کنم ما دیده می شود هر چیزی شبیه به این” Misener گفت. “در طول تاریخ وجود داشته است, بهداشت عمومی, چالش های رفتن به بازی ها [مانند] این Zika ویروس در ریو در سال 2016 اما نه در مقیاس جهانی از این است.”

گردشگری اپراتورهای تماشاگران و کسب و کار جامعه همه در حال رشد fretful که ژاپن آماده سازی برای بازی های المپیک را رنج می برند به عنوان یک نتیجه از coronavirus نگرانی. (پاسکال دومنت/CBC)

او انتظار دارد که ژاپنی دهندگان در حال غوطه ور در توسعه پروتکل های برای اطمینان از ورزشکاران در دهکده المپیک حفاظت شده به عنوان آنجا که ممکن است از جمله تنگ تر از معمول کنترل دسترسی و استانداردهای بهداشت.

اما او گفت: برخورد با دهها هزار نفر از تماشاگران در سالن به احتمال زیاد شمار بزرگترین چالش است.

“یکی از چیزهایی که آنها باید به مدیریت است, کنترل جمعیت, آنچه اتفاق می افتد در داخل و خارج از سالن,” او گفت:. “ما همیشه به نمایش در آمد مردم از منظر امنیت. من گمان می کنم ما شروع به دیدن بیشتر در اطراف بهداشت غربالگری به عنوان به خوبی. مردم با پوشیدن ماسک? آنها را ملزم به پوشیدن ماسک?”

روز ما CBC خدمه شاهد مسابقه فوتبال در ورزشگاه سایتاما وجود نداشت پیشنهاد ویروس بود نگه داشتن طرفداران دور. غرفه کامل بودند و گذشته از برخی از ضد عفونی کننده دست ایستگاه وجود دارد هیچ علامتی از افزایش سلامت غربالگری.

با بیش از 200 مثبت coronavirus موارد و ژاپن دارای بیشترین موارد تایید شده در خارج از چین است. اما اکثر آنها در شاهزاده خانم الماس کشتی کروز که احتمالا در یوکوهاما پس از Feb. 5.

ژاپن دارای بیشترین موارد تایید شده از coronavirus در خارج از چین اما اکثریت در شاهزاده خانم الماس کشتی کروز که قرنطینه شده در یوکوهاما پس از Feb. 5. (پاسکال دومنت/CBC)

هیچ شواهدی وجود ندارد که ویروس گسترش یافته است به طور قابل توجهی فراتر از کشتی — اگر چه این هفته یک بازرس بهداشت که تست مسافران در هیئت مدیره بعد از آزمایش مثبت خود را.

گردشگری کاهش مییابد

با اینحال مثل بقیه آسیا و ژاپن در بخش گردشگری شده است ضربه سخت به بازدید کنندگان خارجی به ویژه از کشور چین یا انصراف از تعطیلات به طور داوطلبانه و یا در صورت ممنوعیت گروه تور.

“وجود ندارد بسیاری از گردشگران از آمدن به اینجا دیگر” توکیو راننده ریکشا تارو Sekine گفت: CBC News خارج Senso-جی معبد بودایی های توریستی محبوب سایت اندود شده با مغازه های سوغات. “وجود دارد بیشتر از آنها قبل از اینکه اما در حال حاضر تعداد گردشگران چینی کاهش یافته است.”

تقریبا 10 میلیون چینی از ژاپن بازدید در سال 2019 — یک رکورد است. اما coronavirus است به طور ناگهانی کاهش می یابد و کسانی که در اعداد بزرگ به شدت.

تاثیر بر 11,000 ورزشکاران را برای شرکت در این تابستان المپیک ناشناخته است. ممنوعیت سفر توسط بسیاری از کشورها در حال حاضر شروع به تحت تاثیر قرار, چینی, ورزشکاران رقابت در حوادث منجر به بازی های المپیک است.

گردشگران را یک کالسکه سوار در توکیو. تعداد بازدید کنندگان از چین و ژاپن بزرگترین منبع گردشگران پایین است به طور چشمگیری. (پاسکال دومنت/CBC)

ESPN گزارش داد که مسابقات در چین برای, فوتبال, بسکتبال و بدمینتون تمام شده است نقل مکان کرد و در جاهای دیگر. دیگر رویدادهای آینده در گلف و راگبی و بسیاری از ورزش های دیگر نیز آماده می شود.

‘پاک’ بازی

در ورزشگاه سایتاما CBC صحبت کرد و به بسیاری از مردم که بیان اضطراب در مورد ویروس و پیامدهای آن برای بازی های المپیک است. اما آنها همچنین پیشنهاد کرد که ورزشکاران و بازدید کنندگان بین المللی که حضور در این بازی باید احساس امنیت.

“مردم ژاپن بسیار تمیز و دقیق در مورد ضد عفونی با الکل اسپری. من فکر می کنم همان چیزی که اتفاق می افتد در طول بازی های المپیک, بنابراین آن را کاملا امن برای مردم آمده گفت:” غرفه مواد غذایی فروشنده Yoshio رفتن.

خود مشتری Daito تاکشی موافقت کرد. “این بسیار امن و بسیار تمیز در ژاپن,” او گفت:.

Coronavirus فقط آخرین روابط عمومی چالش سازمان تا به حال برای غلبه بر در سرب تا توکیو بازی. تابش ترس دیگری هستند.

ماه آینده مشعل المپیک آغاز خواهد شد رسمی خود را با حداکثر سرعت دویدن به مراسم افتتاحیه با کیکآف در ژاپن در فوکوشیما منطقه است که هنوز دوره نقاهت بعد از سال 2011 فاجعه در نزدیکی نیروگاه هسته ای.

این Tokyo2020 المپیک BMX دوره دیده در Ariake ورزشی شهری پارک. (پاسکال دومنت/CBC)

یک زلزله 9.0 — یکی از قوی ترین در تاریخ ثبت شده — پس از سونامی ویرانگر زدم قدرت به فوکوشیما Daiichi تسهیلات باعث سه راکتور ذوب پایین و فوران مرگبار تابش بیش از یک منطقه گسترده ای.

دولت ژاپن اغلب اشاره به بازی های آینده به عنوان “بازیابی المپیک” و تاکید بر درست تا چه حد این کشور آمده است پس از آن.

این برنامه برای راه اندازی مشعل المپیک اجرا در ماه آینده در یک قبلا منطقه آلوده کمتر از 40 متر از نیروگاه هسته ای. حوادث در بیس بال و فوتبال نیز برای سالن فقط در خارج از سابق منطقه ممنوعه.

المپیک watchdog

برخی از گروه های زیست محیطی باید مورد سوال که آیا این سایت واقعا به عنوان پاک که دولت ادعا می کند آنها هستند.

Misako Ichimura خود منصوب المپیک ناظر و عدالت اجتماعی مدافع گفت: CBC News, او معتقد است که بهبود از سال 2011 فاجعه است به دور از کامل است و coronavirus نشان دهنده یک تهدید مهم در بالای آن است.

“دولت است که همیشه اولویت المپیک و رها کردن دیگر مسائل مهم او گفت:” در توکیو. “مردم وحشت در مورد [coronavirus] در رابطه با بازی های المپیک است. چیزهایی که ما باید از بین بردن در حال حاضر مگا رویدادی مانند المپیک ساخته شده است که تنها به پول و [هستند] اولویت کمیته بین المللی المپیک.”

اما حرکت به سمت جولای را در مراسم افتتاحیه به نظر می رسد غیر قابل توقف.

فروشنده مواد غذایی Yoshio رفتن گفت: ژاپن بسیار تمیز کشور و بازدید کنندگان نباید نگرانی در مورد کوروناویروس. (پاسکال دومنت/CBC)

CBC بازدید از چند نام تجاری جدید سالن های ورزشی و همچنین ورزشکاران روستا در توکیو مرمت Harumi محله در اسکله.

حلقه های المپیک را نیز منتقل شده است به یک موقعیت در یک بارج در نزدیکی شهر پل رنگین کمان.

Misener کانادا در المپیک فرشته گفت: هر چه اقدامات محلی سازمان پیاده سازی پوسته پوسته شدن پشت در تماشاگر تجربه خواهد بود آخرین رفت و آمد مکرر.

“کل ایده این است که برای دریافت به عنوان بسیاری از مردم وجود دارد و جشن گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است,” او گفت:. “این یک بازی بدون تماشاگر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>