کمتر از یک سوم از آمریکایی ها حمایت ‘defunding’ پلیس

سیاه آمریکایی ها در مخالفت با defunding پلیس با 20 نقطه حاشیه, بر اساس یک نظرسنجی جدید توسط HuffPost/YouGov که پیشنهاد می شود به طور گسترده ای محبوب ، به طور کلی کمتر از یک سوم از آمریکایی ها حمایت defunding پلیس به عنوان مخالف اصلاحات دیگر مانند ممنوعیت پلیس chokeholds است که با حمایت 73 درصد از جمعیت و پایان دادن به “بدون دست کشیدن از” حکم مانند مرتب کردن بر اساس است که منجر به مرگ Breonna تیلور و است که با حمایت حدود نیمی از آمریکایی ها است.

از همه مهمتر وجود دارد عدم شفافیت در اطراف آنچه در آن به معنی “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.” در حالی که اکثر پاسخ دهندگان موافق این عبارت به معنی “به طور قابل توجهی کاهش اندازه نیروهای پلیس و دامنه کار خود را” جمهوری خواهان به نظر می رسید بیشتر تمایل از دموکرات ها به تفسیر این عبارت به معنای “به طور کامل لغو نیروهای پلیس.” جالب آمریکایی ها اساسا به طور مساوی تقسیم بر “بودجه کمتر پول خود را برای اداره پلیس محلی و بیشتر برای خدمات اجتماعی” مانند “بودجه مددکاران اجتماعی و روان, بهداشت حرفه ای,” با 41 درصد در مقابل 44 در حمایت از. برخی استدلال می کنند که این است آنچه در آن به معنی “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

با این حال ممکن است تفسیر “defunding پلیس” در این واژه تنها به شدت حمایت 13 درصد از آمریکایی ها با توجه به يافته های پژوهش; 41 درصد از آمریکایی ها “به شدت مخالف” اندازه گیری. حدود نیمی از آمریکایی ها شنیده بود از این پیشنهاد که در مورد آن پرسید و “از 10 پیشنهادات ذکر شده در این نظر سنجی فقط تماس به ممنوعیت پلیس با استفاده از chokeholds دریافت کرده است بیشتر توجه” HuffPost گزارش.

یک “جهانی نزدیک” اکثریت آمریکایی ها حمایت حداقل برخی از تغییرات به پلیس HuffPost می افزاید. فقط 7 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها معتقد بودند که “پلیس سیستم صدا و اساسا بدون نیاز به تغییرات است.” این نظرسنجی شامل 1000 مصاحبه های انجام شده بین ماه های ژوئن 8 و 10 ژوئن با یک حاشیه خطا از 4.2 درصد است. دیدن نتایج کامل اینجا جزئیات بیشتر در مورد تاریخ از لغو پلیس اینجا در این هفته. Jeva Lange

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>