کمتر آلمان در حال اهدا به خیریه — اما چرا ؟

در سال 2019 یک میلیون کمتر از آلمانی ها پول های اهدایی به خیریه از سال قبل به مراتب برجسته تر افت قابل تشخیص در طول دهه گذشته یا بیشتر. آنچه می تواند این را توضیح دهیم ؟

یک میلیون کمتر از آلمانی ها به خیریه در سال 2019 نسبت به سال قبل بر اساس یک نظرسنجی توسط آلمان کمکهای مالی شورا.

سقوط تعداد اهداکنندگان به معنی کاهش گلدان برای موسسات خیریه — آلمانی ها به دور €5.1 میلیارد (5.7 میلیارد دلار) در سال 2019 نسبت به رقم 5.3 میلیارد سال قبل. در ماه دسامبر به طور سنتی به یک ماه از کمک های خیریه در کشور است اما در این ماه پایین بود 15 درصد بیش از حد.

این بررسی نشان داد که افراد مسن اهدا ترین, با کمتر از 41 درصد از تمام کمک های خیریه که از بیش از 70 گروه سنی است. آنها به دور متوسط €344 هر یک از آنها را هر دو ترین متعدد و سخاوتمندانه اهدا کنندگان به طور متوسط.

کمک های بشردوستانه سازمان های خیریه دریافت پول بیشتر حسابداری برای حدود 75 ٪ از تمام کمک های مالی, اما آنها هنوز هم دریافت €58 میلیون دلار کمتر از در سال 2018 است.

محیط زیست و حفاظت از موسسات خیریه bucked روند نزولی گزارش €4 میلیون افزایش کمک های مالی در یک سال که در آن مسائل زیست محیطی در صدر سیاسی و اجتماعی در دستور کار است.

Environmental and conservation charities saw an increase in charity donation in 2019

تغییر نگرش و تغییر جمعیتی

آلمان کمکهای مالی شورا به نقل از صندلی خود حداکثر Mälzer عنوان کرد و گفت که کاهش تعداد اهدا کنندگان بخشی از یک روند طولانی مدت که شد “تا کنون بیشتر چشمگیر است.”

در مجموع از 19.5 میلیون نفر اهدا پول به موسسات خیریه و سازمان کلیسا در آلمان در سال 2019 — که نزدیک به 10 میلیون کمتر خیریه اهدا کنندگان نسبت در سال 2006 زمانی که این بررسی برای اولین بار شروع.

Mälzer همچنین هشدار داد که مهم به نظر می رسد بعید است به بهبود است.

“بیش از 70 گروه سنی را مجموعه جدا از سایر گروه ها تقریبا در هر تحلیل,” او گفت:. “این نشانه ای روشن برای توسعه های آینده از کمک های مالی.”

بیانکا کورکوران از شرکت تحقیقات بازار رشد از دانش (GfK) کمک کرد که انجام این بررسی گفت, اخبار سازمان های که افزایش در راه به کمک مالی می تواند توضیح دهد که کاهش در کمک کنندگان مالی. مردم ممکن است به خود زمان و یا وسایل و یا خرید محصولات تجارت عادلانه به جای.

ادامه مطلب: مرد آلمانی برگ €7 میلیون ثروت به راست AfD

kmm/msh (epd, dpa, KNA)

DW می فرستد یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>