فدرال رزرو رول $2.3 تریلیون برنامه ریزی برای ایجاد ثبات در اقتصاد

(واشنگتن) — فدرال رزرو در نظر گرفتن گام های بیشتری برای ارائه به $2.3 تریلیون دلار در وام برای حمایت از اقتصاد است. پول را هدف خانواده های آمریکایی و کسب و کار و همچنین به عنوان دولت های محلی در محاصره توسط شیوع کروناویروس.

فدرال ریزرو ایالات متحده روز پنجشنبه گفت که آن را در حال فعال کردن یک خیابان اصلی وام کسب و کار برنامه مجاز توسط مراقبت در عمل بزرگترین اقتصادی بسته امداد تا کنون تصویب شده توسط کنگره است.

رئیس فدرال جروم پاول گفت: تغذیه نقش به “ارائه به عنوان بسیاری امداد و ثبات به عنوان ما می توانیم در طول این مدت محدود فعالیت اقتصادی است.”

علاوه بر این تغذیه فعال یک برنامه وام برای دولت شهری و همچنین به عنوان پشتیبانی اضافی برای چک حفاظت از برنامه که مدیریت کسب و کار کوچک نورد هفته گذشته است. این برنامه فراهم می کند وام به کسب و کار با کمتر از 500 کارمند است.

خیابان اصلی وام برنامه “یک تفاوت قابل توجهی برای 40,000 متوسط کسب و کار که استخدام 35 میلیون آمریکایی” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت.

دولت پرداخت حفاظت از برنامه ریزی برای کسب و کارهای کوچک است که به یک سنگی شروع می شود. آنها تا به حال مشکل گرفتن بانک ها به ارائه وام. بانک ها باید گفت که دولت ساخته شده است نه پاک کردن آنها چگونه باید فرایند وام حتی چه فرم ها مورد نیاز است.

فدرال ریزرو اعلام کرد که جدید تزریق پول نقد در همان روز در ایالات متحده گزارش برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به متناوب 6.6 میلیون. این بدان معناست که بیش از یک در 10 کارگران شغل خود را از دست فقط در سه هفته گذشته به شیوع کروناویروس.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>