مقامات فدرال شروع به ردیابی COVID-19 شیوع بیماری در خانه های سالمندان

Facebook آغاز شده است و از بین بردن برخی از نوشته های ترویج ضد قفل تظاهرات گفت: اتفاقاتی که نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل نمی شود مجاز است.

رسانه های اجتماعی پلت فرم سی ان ان گزارش روز دوشنبه است که از بین بردن برخی از پست ها در اعتراض به اقامت در خانه سفارشات در کالیفرنیا و نیوجرسی و نبراسکا “پس از مشورت با مقامات این کشورها است.” تظاهرات از این نوع در برابر stay-at-home سفارشات در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به تازگی بوجود آمده در برخی از شهرستانها هر چند نظرسنجی ها نشان داده اند که بیشتر آمریکایی ها نگران محدودیت های سست بودن بیش از حد به زودی به جای نه به زودی به اندازه کافی.

یک Facebook سخنگو گفت: حوادث ممنوع خواهد شد اگر آنها را نقض یک دولت اجتماعی فاصله دستورالعمل و ممنوع توسط دولت است.

“مگر در مواردی که دولت را ممنوع رویداد در طول این زمان ما اجازه می دهد آن را به صورت سازمان یافته در Facebook” یک سخنگوی سی ان ان گفت. “و به همین دلیل اتفاقاتی که مخالف دولت در هدایت اجتماعی فاصله مجاز نیست در Facebook.”

با توجه به سی ان ان نوشته ها به طور خاص ساخته شده با استفاده از Facebook حوادث در حال حذف شدن هر چند پست های دیگر از جمله از طریق Facebook گروه به طور بالقوه ممکن است حذف شود. Facebook گزارش شده است که به دنبال به اینکه آیا anti-مستند حوادث در ویسکانسین اوهایو و پنسیلوانیا و نیویورک ممنوع تحت متحده اجتماعی فاصله دستورالعمل.

به عنوان Facebook ممنوعیت مضر اطلاعات غلط در میان coronavirus بحران مارک زوکربرگ مدیر عامل خواسته شد در ظاهر در صبح بخیر امریکا روز دوشنبه که آیا پست سازماندهی این stay-در-خانه اعتراضات را واجد شرایط زمانی که آنها تماس بگیرید برای سرپیچی از اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“ما فراموش طبقه بندی است که به عنوان مضر اطلاعات غلط و ما را که پایین” زوکربرگ پاسخ داد. “در همان زمان, این مهم است که مردم می توانند بحث سیاست. بنابراین وجود یک خط در این است.” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>