(SILVER SPRING, Md.) — یک قاضی فدرال موافقت دوشنبه به تعلیق یک قانون است که نیاز به زنان در طول COVID-19 pandemic به بازدید از یک بیمارستان, درمانگاه یا مطب به دست آوردن سقط جنین قرص.

ایالات متحده منطقه قاضی تئودور چوانگ در مریلند به این نتیجه رسیدند که “فرد مورد نیاز” برای بیماران به دنبال دارو سقط جنین مراقبت از اعمال “قابل توجهی مانع” به بيماران مبتلا به سقط و به احتمال زیاد بر خلاف قانون اساسی تحت شرایطی از این بیماری همه گیر.

“به خصوص در بازه زمانی محدود است که در طی آن یک دارو سقط جنین و یا هر سقط جنین رخ می دهد باید چنین تخلف در حق سقط جنین را تشکیل می دهند آسیب های جبران ناپذیری” قاضی نوشت: در 80 صفحه تصمیم گیری است.

چوانگ حاکم خواهد شد اجازه می دهد تا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به ترتیب برای mifepristone می شود از طریق پست و یا تحویل به بیماران در طول اضطراری برای بهداشت عمومی اعلام شده توسط وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا وزارت بهداشت و خدمات انسانی. سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده mifepristone برای استفاده در ترکیب با یک دوم مواد مخدر ميزوپروستول به پایان زود هنگام بارداری و یا مدیریت یک سقط جنین.

ادامه مطلب: چگونه ضد سقط جنین فعالان با استفاده از Coronavirus بحران

“با ایجاد برخی بیماران به تصمیم گیری بین صرف نظر کردن و یا قابل ملاحظه ای به تاخیر انداختن سقط جنین مراقبت و یا در خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 برای خود و فرزندان و اعضای خانواده در فرد مورد نیاز در حال حاضر یک بار جدی به بسیاری از سقط جنین بیماران” چوانگ نوشت.

کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان و دیگر گروه های شکایت کرد HHS و FDA در ماه مه برای به چالش کشیدن این قانون است.

Skye Perryman رئیس امور حقوقی را برای کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان گفت: FDA محدودیت در mifepristone هستند که از نظر پزشکی لازم است و “پیشرفت نیست و سلامت و ایمنی بیماران است.”

“امروز حکم به رسمیت می شناسد مشکلات و بی بار است که بسیاری از زنان با آن مواجه اند به دست آوردن ضروری در مراقبت های بهداشتی در طول COVID-19 همه گیر” Perryman گفت.

شاکیان از وکلای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا استدلال می کرد که FDA در شخص الزامات تجاوز در حقوق اساسی به سقط جنین و نقض دادرسی بند از متمم پنجم.

وکلای دولت استدلال کرده اند که الزامات لازم برای اطمینان حاصل شود که بیماران با خیال راحت استفاده mifepristone.

قاضی گفت: تعلیق الزامات راستا با بهداشت عمومی راهنمایی برای از بین بردن غیر ضروری سفر و حضوری تماس بگیرید.

چوانگ اعطا آیتالله سیستانی درخواست برای یک دستور مقدماتی در فرآیند دادرسی زمینه. او اشاره کرد که تنظیم کننده فدرال باید چشم پوشی فرد در الزامات مورد نیاز برای بسیاری از دیگر مواد مخدر “برای هدف خاص حفاظت از سلامت عمومی است.”

این گروه طرح دعوی در دادگاه می گوید mifepristone تنها یکی از بیش از 20 ، 000 FDA-تنظیم مواد مخدر است که بیماران باید دریافت در فرد در بیمارستان و یا درمانگاه و یا مطب “در عین حال ممکن است از خود اداره نظارت در محل خود را انتخاب کنند.”

قاضی نمی مجموعه هر جغرافیایی محدودیت در دستور. با اشاره به ماهیت این بیماری همه گیر او گفت که “گر چه هنر امداد است که تلاش می کند به حساب برای هر دو غیر قابل پیش بینی تغییرات و متنوع تفاوت های منطقه ای در سراسر 50 کشورهای مختلف بیش از یک دوره طولانی از زمان است که به سادگی infeasible.”

ادامه مطلب: بدون آزمون, حداقل, تماس: چگونه یک کلینیک سقط جنین تطبیق Coronavirus نگرانی

بیش از 4 میلیون نفر در آمریکا استفاده کرده اند mifepristone و ميزوپروستول به پایان اوایل بارداری; از ترکیب دو دارو اختصاص 39 درصد از همه آمریکایی سقط جنین در سال 2017, طرح دعوی در دادگاه می گوید.

طرح دعوی در دادگاه می گوید FDA قانون اتحاد “در خصوص پیامدهای شدید برای افراد کم درآمد و مردم از رنگ که شامل یک نامتناسب سهم نهفته بیماران و کسانی که در حال حاضر درد و رنج و مرگ از COVID-19 قابل ملاحظه ای در نرخ بالاتر است.”

در ماه مارس ده ها تن از ضد سقط جنین طرفداران امضا نامه ای به HHS وزیر الکس آذر که در آن آنها خواستار توقف سقط جنین روش در طول بیماری همه گیر. “ادامه عملیات داراي بشدت مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی و منجر به عوارض آن بیشتر خواهد شد در حال حاضر پایمال حد اتاق اورژانس” در این نامه گفت.

آذر و FDA کمیسر Stephen هان نیز به عنوان متهمان در کت و شلوار.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im