قاضی فدرال می گوید بر یک ‘محاسبه و تلاش’ به چرخش مولر گزارش نفع تهمت

یک قاضی فدرال آمریکا روز پنج شنبه به شدت سرزنش دادستان کل ویلیام Barr دست زدن به مشاور ویژه روسیه گزارش کرد و گفت Barr تا به حال ساخته شده “محاسبه و تلاش” به چرخش بررسی یافته های به نفع رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نشان داده بود “عدم خلوص و صداقت.”

ایالات متحده منطقه قاضی رخی والتون تحویل نقد در 23 صفحه ای حاکم است که در آن او گفت که او خواهد نقد و بررسی یک unredacted نسخه مولر گزارش قبل از تصمیم گیری چه اطلاعات دیگری از این سند باید علنا فاش تحت قانون آزادی اطلاعات طرح دعوی در دادگاه.

وزارت دادگستری در ماه آوریل منتشر شد 448-صفحه redacted نسخه مولر گزارش که به بررسی روابط میان روسیه و 2016 انتخابات ریاست جمهوری و پتانسيل انسداد دادگستری توسط رئیس جمهور. BuzzFeed و Electronic Privacy Information Center, بعد شکایت برای دسترسی به کل سند است.

در حکم والتون گفت که او نیاز به بررسی سند خود را به خاطر او نمی تواند اعتماد است که وزارت دادگستری redactions از این گزارش به درستی ساخته شد و در ایمان خوب است. والتون گفت: این امر می تواند “ریاکارانه” به فرض redactions شد “آلوده نشده توسط دادستان کل بر اقدامات و تضمینی” در طول فرایند.

اقدامات ذکر شده توسط قاضی شامل بر انتشار در ماه مارس گذشته از چهار صفحه خلاصه ای از مولر یافته است. خلاصه گفت که مولر پیدا کرده بود شواهد کافی برای ایجاد یک توطئه جنایی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه به نکته 2016 انتخابات که مولر به حال به یک عزم و اراده در این سوال که آیا رئیس جمهور تا به حال مانع به عدالت است.

سوالات جدی

مولر شکایت به Barr در نامه ای خصوصی و تماس تلفنی است که او تا به حال به اندازه کافی اسیر جدیت خود را گزارش گیری. وی تاکید کرد در گزارش خود و در بعد عمومی اظهارات که او را تبرئه رئیس جمهور و که آن را یک گزینه به اتهام تهمت به دلیل سیاست دیرینه که نشستن رئیس جمهور را نمی توان تحت تعقیب.

بر بخشی از اتحاد دفاع از خود را در دست زدن به این گزارش خواستار مولر نامه به او “کمی snitty.” او گفت که خود را حق به عنوان دادستان کل به یک خلاصه سریع از این گزارش که از او به عنوان “کودک من” در حالی که کارکنان خود را صرف هفته در redactions.

قاضی گفت که او تلاش برای آشتی دادن Barr عمومی خصوصیات این گزارش — که شامل بیانیه خود که مولر در بر داشت “هیچ تبانی” بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه — با چه سند در واقع گفت.

کسانی که تناقضات والتون نوشت: “علت این دادگاه به طور جدی سوال که آیا دادستان کل بر یک محاسبه تلاش برای نفوذ گفتمان عمومی در مورد مولر گزارش در حمایت از رئیس جمهور تهمت با وجود برخی یافته ها در redacted نسخه مولر گزارش به خلاف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>