واشنگتن — یک قاضی فدرال روز دوشنبه در دفاع از تصمیم خود را به سرعت تصویب وزارت دادگستری درخواست برای اخراج خود پرونده جنایی علیه سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و گفت که وزارت واژگونی غیر معمول بود و او می خواست به در نظر گرفتن این درخواست را با دقت قبل از اینکه حاکم بر آن است.

مختصری از ایالات متحده در منطقه قاضی مورچه سالیوان ارائه دقیق ترین توضیح برای امتناع خود را بلافاصله پس از ثبت نام در گروه تصمیم به رها کردن آن پرونده فلین که التماس گناه به عنوان بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه بررسی است. آن را افزایش می دهد چشم انداز برای کشیده کردن درگیری میان دو شاخه از دولت بیش از اینکه یک قاضی می تواند به, مجبور به باز کردن یک گناه در وزارت دادگستری دستور.

فلین وکلای خواست واشنگتن-بر اساس دادگاه تجدید نظر فدرال به منظور سالیوان برای اعطای وزارت به درخواست. اما سالیوان گذاشته در جزئیات دلایل خود را برای نگرانی خود را به عنوان او خواست که در دادگاه تجدید نظر به اقامت در خارج از این مورد تا زمانی که او یک فرصت برای مطالعه اخراج درخواست که او گفت که او ممکن است در نهایت به کمک مالی.

“سوال قبل از این دادگاه است که آیا باید آن را اتصال کوتاه این روند ناکرده حتی یک محدود پرس و جو به دولت حرکت و در جهت آن حرکت داده شود” وکلا برای سالیوان نوشت. “جواب این است: هیچ.”

وزارت دادگستری در خود خلاصه کرد گفت: سالیوان هیچ قدرت “را به ایستادگی در راه اخراج متهم مخالف نیست.” خواستار تجدید نظر دادگاه به زور او را رها کنید در این مورد.

“به دور از اجازه بیشتر رسیدگی در دادگاه منطقه دستور به قانون اساسی نیاز به دادگاه به افتخار اجرایی unopposed تصمیم به رها کردن در حال بررسی اتهامات و مانع مورد از اقدام به صدور حکم در غیاب زنده جنجال” وکلا برای گروه نوشت.

فلین بستری دروغ گفتن به اف بی آی در مورد بحث تحریم ها در طول انتقال ریاست جمهوری با آن سفیر روسیه یک موضوع به تازگی منتشر شده و رونوشت تماس نشان می دهد که مردان در مورد صحبت در جزئیات. اما وزارت دادگستری گفت: در ماه گذشته است که اف بی آی هرگز نباید در مصاحبه فلین در وهله اول و که ارتباط او با سفیر شد کاملا مناسب است.

فلین برخوردار پشتیبانی قوی از مغلوب ساختن پیشی جستن و رسانه های محافظه کار اما تصمیم به رها کردن مورد سابق خشم مقامات مجری قانون بودند که درگیر در تحقیق و تفحص و همچنین بسیاری از دموکرات ها.

به جای کمک مالی درخواست سالیوان منصوب بازنشسته قاضی فدرال جان Gleeson به استدلال می کنند در برابر وزارت دادگستری و موقعیت را در نظر بگیرید که آیا فلین برگزار می شود در کیفری اهانت به دروغ از او قبلا مجرم تحت سوگند به دروغ شد و گفت: در حال حاضر در غیر این صورت. او همچنین دعوت از احزاب خارج می رساند.

در مختصر خود را دوشنبه سالیوان وکلا ذکر شده آنچه به آنها گفته بودند بی نظمی های متعدد در مورد این مورد اشاره کرد که “این غیر معمول است برای یک جنایتکار متهم به ادعای بی گناهی و حرکت به عقب نشینی خود را از گناه پس از بارها و بارها فحش تحت سوگند که او مرتکب جرم شده است.”

فراتر از آن گفتند که “این بی سابقه است برای یک اقدام آمریکا وکیل به تناقض جدی تضمینی که حرفه ای دادستان بار ها و بار ها و تضعیف منطقه دادگاه قانونی و واقعی یافته در حرکت خود به رد این اتهام را پس از دو سال مختلف فدرال قضات پذیرفته شده متهم را پذیرفت.”

قاضی مختصر همچنین اشاره کرد که وزارت دادگستری حرکت به اخراج این مورد بود که امضا شده توسط هر یک از حرفه ای دادستان درگیر در این مورد ذکر شده “حداقل اختیارات قانونی” برای آن موقعیت.

هر چند سالیوان در نهایت ممکن است کمک مالی وزارت دادگستری حرکت او ملزم به طور جدی در نظر گرفتن این مهم مسائل حقوقی که در این مورد مطرح مختصر گفت.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im