فدرال ریزرو اعلام بی سابقه کمک به دولت های ایالتی و محلی

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که پشتوانه این ایده که ایالات متحده coronavirus مرگ و میر ممکن است تا پایان پایین تر از آنچه قبلا پیش بینی شده به عنوان یک نتیجه موفق اجتماعی فاصله.

Fauci عضو رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار سخن گفت تا به امروز در روز پنج شنبه بعد از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی و تجدید نظر در برآورد آن برای کشور coronavirus تلفات به حدود 60000 اواخر تابستان هنوز جدی شکل اما از قبلا برآورد شده 94,000 اگر چه واشنگتن پست در یادداشت های مدل دقت در اختلاف و آن را تنها به اوت می رود. کاخ سفید هفته گذشته مشترک پیش بینی ها نشان می دهد بین 100000 تا 240,000 مردم می میرند در ایالات متحده از COVID-19.

خواسته امروز اگر او در حال حاضر معتقد است که ایالات متحده تلفات سقوط خواهد کرد “قابل توجهی” در زیر 100000 تا 240,000 محدوده Fauci پاسخ داد: “من” با استناد به این واقعیت است که آمریکایی ها انجام داده اند “واقعا کار فوق العاده” پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“من معتقدم که ما در حال رفتن به دیدن یک رکود در آن به نظر می رسد بیشتر شبیه 60,000 از 100,000 تا 200,000,” Fauci گفت. “اما با این که ما بهتر است مراقب باشید که ما نمی بگو خوب, ما در حال انجام این کار خوب ما می تواند به جلو و عقب.’ ما هنوز هم برای قرار دادن ما پا بر روی پدال گاز وقتی که می آید به کاهش و جدایی فیزیکی.”

در واقع پست گزارش می دهد که IHME مدل “فرض نگهداری اجتماعی فاصله اقدامات طریق ممکن است.”

مقامات ایالات متحده جراح عمومی جروم Adams قبلا گفته آنها پیش بینی کاهش تلفات از آنچه قبلا تخمین زده می شود در حالی که تاکید آن را بسیار مهم به ادامه اجتماعی فاصله اقدامات برای رسیدن به این نتیجه است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) صدا توجه داشته باشید مشابه در روز چهارشنبه گفت که در حالی که سخت ترین ضربه دولت به نظر می رسد مسطح منحنی “این یک زمان برای رسیدن از خود راضی” و “اگر هر چیزی ما باید سخت کوش تر و نه کمتر سخت کوش.” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>