ترس داخلی مخالفت پیش از انتخابات برگ برنده خود را گسترش جنگ در واشنگتن

With کمتر از پنج ماه تا انتخابات ریاست جمهوری و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهار سال جنگ در برابر واشنگتن است که به عنوان یک انتقادی فاز. حتی به عنوان یک تعداد انگشت شماری از زمانی متحدان در استقرار صحبت کردن در برابر آنچه آنها می گویند این است که تهمت را به طور فزاینده ای نامنظم رفتار رئیس جمهور است که مصرف تهاجمی تر مراحل را برای اعمال کنترل بر اهرم قدرت اجرایی در تلاش برای اسکواش آنچه که او می بیند به عنوان تهدیدات داخلی را دوباره انتخابات فعلی و سابق مشاوران گفتن. در نتیجه دعوا به نظر می رسد مجموعه ای برای تست تا چه حد نسبت ناروا مایل به رفتن به خم شدن قدرت ریاست جمهوری خود را به سوی منافع سیاسی خود را به عنوان انتخاب مجدد تلاش های بنیانگذار.

قدرت داخلی نقش هایش در سراسر دولت در روز چهارشنبه. در تلاش برای سرکوب یک کتاب جدید توسط سابق مشاور امنیت ملی John Bolton مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری ثبت اضطراری سفارش محدود در برابر بولتون و ناشر حتی به عنوان نسخه از این کتاب منتشر شده در سراسر کشور و رسانه های خبری منتشر شده گزیده ای. در جای دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن جدید انتخاب کنید برای اجرای آژانس ایالات متحده برای رسانه های جهانی که کنترل صدای آمریکا و رادیو آزاد اروپا و رادیو آزاد آسیا و دیگر فدرال بودجه رسانههای خارج از کشور, تمیز, خانه, در چهارشنبه جایگزینی کارمندان ارشد و شلیک به سر از هر گوینده در یک بعد از ظهر ایمیل.

آخرین جنگ بین تهمت و مخالفان خود در دولت فدرال واقعی یا درک در حال وقوع در مقابل افت فشار از درون کاخ سفید با مغلوب ساختن پیشی جستن سابق بدن مرد 30 ساله جان McEntee به محل دستیاران مشاهده می شود به اندازه کافی وفادار به مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر مجریه. McEntee در حال حاضر اعمال مقامات ارشد در وزارت امنیت داخلی وزارت دفاع و دفتر مدیریت پرسنل. تهمت نیز برداشته بازرسان به طور کلی در حوزه بهداشت و خدمات انسانی وزارت امور خارجه و ناظر نظارت بر بیش از 1 تریلیون دلار در pandemic محرک بودجه.

نصب تصفیه نشان می دهد که پنج ماه بین در حال حاضر و رای می دید جدید نمونه هایی از مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به پروژه سیاست های شخصی بر روی قدرت ریاست جمهوری به عنوان تهمت و دستیاران خود را به طور فزاینده ای به دیدن اجرایی شعبه خود را به عنوان یک تهدید برای انتخاب مجدد او. “وجود دارد خطر که افرادی که وفادار در حال رفتن به منفجر کردن چیزی درست قبل از انتخابات می گوید:” سابق کاخ سفید رسمی که هنوز هم در تماس نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران.

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت در امریکا, رسانه های خارج از کشور عملیات ایجاد شده است برای برخی از زمان. رئیس جمهور تهمت بارها در بازگشت از سفرهای خارج از کشور گفت: مشاوران او نا امید شد که سی ان ان بین المللی پخش عمده راه مردم در سراسر جهان دریافت اخبار در مورد ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن احساس می کند سی ان ان او متنفر و اغلب فسادهای آمریکا در یک بی تعارف نور است. او بارها و بارها گفته دستیاران او می خواهد ایالات متحده-دولت بودجه صدای آمریکا برای مقابله با سی ان ان پوشش در خارج از کشور و راه اندازی کامل بویژه طرفدار آمریکا را در اخبار.

را که اتفاق می افتد تهمت برداشت محافظه کار فیلمساز مستند مایکل بسته به سر آژانس ایالات متحده برای رسانه های جهانی که نظارت بر فردا. بسته شد با تایید سنا در روز 4 ژوئن و آغاز کار این هفته است. آژانس جدید بالا مشاور حقوقی کارکنان آموخته خواهد شد مایکل ویلیامز که به تازگی مشغول به کار در کاخ سفید رئیس ستاد و بود که قبلا یک وکیل برای یک تفنگ صدا خفه کن لابی. بسته جدید رئیس ستاد امیلی در نیومن, اخیرا کاخ سفید ارتباطی به بهداشت و خدمات انسانی. دو نفر از مقامات در صدای آمريکا استعفا داد و در روز سه شنبه. روز شنبه, بسته, ملاقات با کارکنان ارشد در سازمان مرکزی در استقلال Ave. اما هیچ اشاره ای به آمدن لرزش. سپس چند ساعت بعد در پایان روز کاری یک پیام رفت که با اقتدار برای اجرای شبکه های پخش شد که با توجه به بسته ارشد و کارکنان است که هیچ رهبران اجازه داده شد به هر گونه اظهارات بدون پاکسازی آن با بسته ،

نماینده دموکرات مجلس کمیته امور خارجه الیوت انگل بود احساس خطر در چشم انداز بسته هل دادن حرفه ای کارشناسان در آژانس. آژانس ماموریت “‘به اطلاع تعامل و ارتباط مردم در سراسر جهان در حمایت از آزادی و دموکراسی’—نمی شود سخنگوی رئیس جمهور در اجرا به یک انتخابات” انگل در بیانیه ای گفت. “آقای بسته نیاز به درک که USAGM است نه وزارت اطلاعات. قانون مستلزم آن است که ما پخش بین المللی مستقل و بی طرفانه و هدفمند نسبت به مخاطبان در سراسر جهان” Engel گفت.

برخی از مشاوران در حال مشاجره هستند که برگ برنده را پاکسازی است که کمتر در مورد بهبود و انتخاب مجدد او شانس که منتقدان می گویند خواهد بود سوء استفاده از قدرت از مورد ایجاد اقتدار خود را جلوتر از امیدوار-برای ترم دوم. “آنها در حال آماده شدن برای دور دوم می گوید:” سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار آشنایی با تغییرات. برخی در کاخ سفید را مورد مطالعه قرار قبلی جمهوریخواه دولت جورج دبلیو بوش و معتقدند بوش نیست به اندازه کافی برای قرار دادن یک محافظه کار مهر در خدمات مدنی در حالی که او در اتاق و می خواهید آنها را تغییر دهید که این مقام سابق می گوید. “این باید اتفاق می افتد سریعتر” گفت: یک زمان مقام کاخ سفید در مورد تلاش برای جای بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن میدارد در سراسر سازمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن استخدام دستگاه در کاخ سفید بوده و یک منبع سرخوردگی برای مغلوب ساختن پیشی جستن سال مقام سابق می گوید. “یک مشکل وجود دارد تا آنجا که رویکرد در تحقق رئیس جمهور خواسته” این مقام سابق می گوید. “McEntee در تلاش است برای تحقق رئیس جمهور خواسته و اجرا است. او اجرای. او را در تصمیم گیری و در حال حرکت می گوید:” مقام سابق.

در داخل کاخ سفید, McEntee تشویق رئیس دفتر مدیریت پرسنل دیل Cabaniss به استعفا بیش از نگرانی هایی است که او در حال حرکت به سرعت به اندازه کافی و یا به شدت با پرسنل تصمیم گیری. او جایگزین شد معاون مایکل Rigas. علاوه بر این پس از او وارد شده در بال غربی در اواخر ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع کار کرده است با دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany و مدیر ارتباطات کاخ سفید الهام فرح به گریبان سازمان امور عمومی عملیات تحت کاخ سفید کنترل به خصوص منتهی به انتخابات. در آوریل McEntee قرار می گیرد سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین رسمی مایکل Caputo به عنوان معاون وزیر بهداشت و خدمات انسانی برای امور عمومی است.

گذشته دولت باید دست و پنجه نرم چگونه به را در هیئت مدیره افرادی که نمی خواهد در تضاد با رئیس جمهور. هنگامی که رونالد ریگان از انتخاب مشاوران او ایجاد یک لیست از آنچه ریگان قول داده بود در طول مبارزات انتخاباتی و نشان می دهد لیست نامزدهای درخواست آنها را به مکان مواضع در برابر آنها می گوید تری سالیوان یک کارشناس در انتخابات ریاست جمهوری رهبری در دانشگاه کارولینای شمالی است. در مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت وفاداری آزمون می تواند سخت تر به عنوان لیستی از آنچه که به پایبندی به “تغییرات روز به روز” سالیوان می گوید. “آنها خوب نیست در مربیگری” سالیوان می گوید. “آنها در نهایت با آنچه به نظر می رسد بی وفایی چرا که مردم باید بدانند آنچه که آنها قرار است به انجام.”

تصمیم گیری روسای جمهور معمولا منعکس کننده زندگی و تجارب آنها تا به حال می گوید: مارتا کومار, یک متخصص در کاخ سفید مدیریت. “برای مغلوب ساختن پیشی جستن او فرار یک شرکت که او کنترل می شود. او مسئول به سهامداران. او هرگز برگزار انتخابی ، او واقعا نمی باید به فراتر از خود را تجربه اولیه بود که به مردم در اطراف او بودند و به او وفادار” کومار می گوید.

رئیس جمهور تهمت انتصاب ویلیام بر سر وزارت دادگستری در فوریه 2019 فقط به عنوان ویژه شورای رابرت مولر گزارش در دخالت در انتخابات 2016 بود بسته بندی تا منجر به آبشاری از دست دادن استقلال در سیستم قضایی می گویند ویرجینیا چهار نعل ارشد اخلاق مشاور در شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن از جمله نشانه هایی از دخالت های سیاسی در پرونده های جنایی در برابر سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و مغلوب ساختن پیشی جستن سابق کمپین مشاور راجر سنگ.

این حذف شده اند گسترده در سراسر سازمان با تمرکز خاص بر مقامات متهم به پیدا کردن زباله های تقلب و سوء استفاده از قدرت. در مارس تهمت اخراج رئیس دیده بان از جامعه ایران که به تصویب کنگره موسس شکایت در مورد تهمت تماس با رئیس جمهوری اوکراین که منجر به استیضاح. که همان ماه تهمت تنزل مقام بالا ناظر در وزارت دفاع گلن خوب است که او را محروم از اضافی وظیفه نظارت بر بیش از یک تریلیون دلار در pandemic محرک پرداخت. مغلوب ساختن پیشی جستن را جایگزین او با بازرس کل ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست.

سرپرست بازرس کل وزارت حمل و نقل برداشته شد در ماه مه در زمانی که دفتر گزارش شد و به دنبال این که آیا حمل و نقل وزیر ایلین چائو گرفته بود اقدامات مفید به شوهرش رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل را منافع سیاسی. وزارت امور خارجه بازرس عمومی نیز اخراج در ماه مه پس از دنبال به اینکه وزیر امور خارجه مایک Pompeo نقش مهمی در فروش اسلحه به عربستان سعودی در راه است که دور زدن کنگره روند.

“شلیک ارسال وحشتناک پیام به بازرسان طور کلی اساسا” شما در حال رفتن به از دست دادن کار خود و برای یک حرفه منصوب, ‘شما در حال تاسیسات بر روی یخ نازک اگر شما هر چیزی را که در حال رفتن به چین با منافع سیاسی از رهبری'” چهار نعل می گوید.

مغلوب ساختن پیشی جستن است chafed در اخیر انتقادات وی به عنوان بی وفا. سابق مشاور امنیت ملی بولتون کتاب مدعی است که تهمت خواست چین رهبر به خرید بیشتر محصولات کشاورزی به کمک مغلوب ساختن پیشی جستن را گشتند و mused در مورد ماندن فراتر از دو نظر. وزارت دادگستری تلاش برای جلوگیری از انتشار 592-صفحه خاطرات استدلال می کند که با وجود ماه قبل از انتشار بررسی بولتون کتاب هنوز هم حاوی اطلاعات طبقه بندی شده.

بولتون است که نه تنها ارشد تهمت رسمی به صدای انتقاد از رئیس جمهور به انتخابات نزدیک. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ژامبون دست از تلاش در یک عکس op در مقابل کلیسای سنت جان در واشنگتن فقط لحظات پس از فدرال و ایالتی و محلی نیروهای پاک لافایت پارک مسالمت آمیز معترضان سابق وزیر دفاع جیمز Mattis صادر اول خود را مستقیم انتقاد از رئیس جمهور در یک داغدار نامه. برخوردار گفت: تهمت نباید تهدید به استفاده از ارتش به “تسلط” شهرستانها و آمریکایی ها باید رد کسانی که می خواهد “را مسخره از قانون اساسی ما است.” در پاسخ مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Mattis “وحشتناک” و “مبالغه.”

شده است وجود دارد برخی از فشار به مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای حفظ کنترل بر خود سازمان. در علاوه بر این به انتقاد از بولتون و Mattis مقامات ارشد نظامی را علنا ابراز ناراحتی خود و با مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او مایل به استفاده از ارتش برای سرکوب اعتراضات در داخل ایالات متحده آمریکا وزیر دفاع علامت Esper گفت که او در مقابل با استفاده از فعال وظیفه نیروهای نظامی برای جلوگیری از ناآرامی های مدنی در کشور است. پس از لافایت مربع, پارک, حادثه, رئیس مشترک رئیس ستاد علامت Milley گفت: آن را “یک اشتباه” به راه می رفت و با صدای شیپور برای یک عکس-op در کلیسای سنت جان. “حضور من در آن لحظه و در آن محیط ایجاد یک درک نظامی درگیر در سیاست داخلی” Milley گفت.

چه مدت آن صداها باقی می ماند در دولت را نشان می دهد که چقدر مخالفت مغلوب ساختن پیشی جستن است مایل به گرفتن.

— با گزارش از کیم دوزیه/واشنگتن

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>