ترس حاکم در آفریقای منطقه ساحل در میان نظامی آمریکا کاهش طرح

سالانه به رهبری آمریکا رزمایش نظامی Flintlock در جریان است در موریتانی نگرانی که ما را جلب پایین نظامی خود را در آفریقا است. در پاسخ به فرانسه و آلمان در حال هل دادن بیشتر مشارکت اتحادیه اروپا.

در ساحل کویر – آلمانی نیروهای ویژه معرفی Mauritanians به تیراندازی های مختلف تکنیک ها و نحوه مراقبت از خود تفنگ در صورت مبارزه شدید. در یک جذب شده و عملیات – موریتانی در کنار سربازان آلمانی ها, راه رفتن یک زن و شوهر از مایل در کائدی موریتانی. سپس آنها حمله را تروریستی دژ. دو نفر از مهاجمان بازداشت روند.

آب و هوا یکی از مهم ترین چالش های غربی به نیروهای عامل در ساحل. “ما نگاهی به آنچه Mauritanians را برای مقابله با آب و هوا و ما بر این اساس تنظیم کنید تا مطمئن شوید که ما در حال خسته نباشید” سر از آلمان, تیم ویژه ای در موریتانی می گوید DW. نام او نکردن به دلایل ایمنی.

Mauretanien, Kaedi: Operation Flintlock (DW/F. Muvunyi )

سرباز آلمانی آموزش ارتش موریتانی

ارتش آلمان شناخته شده به عنوان Bundeswehr در حال حاضر درگیر در یک سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا ماموریت در مالی و دیگری در اتحادیه اروپا ماموریت در سومالی. حدود 840 سربازان آلمانی در مالی.

نمرات از نیروهای ویژه شده اند انجام آموزش های غرب آفریقا سربازان در موریتانی تحت رهبری آمریکا رزمایش نظامی شناخته شده به عنوان Flintlock. حداقل 31 کشور از اروپا و آفریقا و آمریکا که برای شرکت در سالانه ورزش.

مقامات آمریکا به دنبال اطمینان بخشیدن به متحدان خود

در حالی که درگیری ها در ساحل عاج است که در نظر گرفتن تلفات آمریکا در حال برنامه ریزی یک نظامی قطر در آفریقا – یک تصمیم است که چپ متحدان آن در اروپا و آفریقا را شوکه کرد. اما امور عمومی مدیر برای ما ” فرماندهی عملیات ویژه – آفریقا می گوید: توانایی های نظامی در آفریقا را تغییر دهید اگر این کاهش اتفاق می افتد.

“من نمی خواهم به که به دلیل سفته بازی در این نقطه است که تصمیم گیری است که ساخته شده است و بقیه تا وزیر دفاع ایالات متحده” عمده اندرو Caulk می گوید.

Mauretanien, Kaedi: Operation Flintlock (DW/F. Muvunyi )

عمده اندرو Caulk, مدیر روابط عمومی, برای ما عملیات ویژه – آفریقا

Caulk می گوید: بحث در مورد تغییر اندازه نیروهای نظامی آمریکا در آفریقا تحت الشعاع قرار داده کار انجام شده توسط کشورهایی مانند فرانسه کشور در مبارزه با تروریسم در ساحل.

“فرانسه از دست داده اند با نیروهای آفریقایی در کنار همکاران. آفریقایی همکاران نیز در نظر گرفتن تلفات و من فکر می کنم ما باید به رسمیت شناختن آنها و احترام به آنها را برای فداکاری خود را برای محافظت از مردم خود را.”

Caulk بیانیه تاکید می کند این مفهوم است که جامعه بین المللی می بیند Sahel فرانسه قلمرو و قطعا در اروپا مشکل است.

آمریکا دیده می شود به عنوان یک پل که متصل به Sahelians و پاریس در میان تصویر آلوده از فرانسه به دلیل سابقه استعماری در آفریقا است.

“ما با آمریکایی ها – ما حمایت خود را” Chadian ستوان Mahamat صالح Erda می گوید DW. Erda با اعتماد به نفس است که کشور خود شرکت می ایستد و می توانید در حال حاضر دفع تروریست ها حملات با یا بدون حمایت ایالات متحده است.

“ما باید به شکل از آنچه به انجام به عنوان یک کشور زمانی که آنها را ترک کنند.”

وجود دارد حدود 6,000 ما پرسنل نظامی مستقر به آفریقا از جمله برخی از 800 در غرب آفریقا و 500 نیروهای عملیات ویژه در سومالی. اتحادیه اروپا 15,000 نیروهای عملیاتی در غرب آفریقا است.

فرانسه و آلمان در حال هل دادن بیشتر اتحادیه اروپا دخالت در عملیات ضد تروریستی در ساحل عاج از طریق یک جدید نیروهای ویژه نیروی کار به نام Takuba.

Mauretanien, Kaedi: Operation Flintlock (DW/F. Muvunyi )

موریتانی سربازان آموزش دیده برای عملیات های رزمی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بهره در آفریقا

کارشناسان می گویند برگ برنده دولت بهره محدود است به خصوص در مقایسه با پیشینیان خود را. “شخصی خود را در تعامل بوده و فوقالعاده پایین می گوید:” جاد Devermont آفریقا و مدیر برنامه در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به میزبانی تنها رئیس جمهور نیجریه Muhammadu Buhari و رییس جمهور کنیا در کاخ سفید است. همه از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشینیان شروع با کندی رئیس جمهور ملاقات با بیشتر رهبران آفریقایی از زمان رئیس جمهور ایالات متحده.

Devermont می افزاید که تصمیم به کاهش نیروهای نظامی در آفریقا را از اثرات سوء بر ما برنامه ها و منابع نظارت توسط دیگر ادارات و سازمان های که در همکاری نزدیک با ارتش ایالات متحده.

“علاوه بر این, آن را تهدید برای احیای انتقاد که ایالات متحده نمی مراقبت در مورد آفریقا و تضعیف پیشرفت در تقویت روابط ایالات متحده با شرکای.”

Mauretanien, Kaedi: Operation Flintlock (DW/F. Muvunyi )

موریتانی سرباز در عملیات Flintlock

وطنی راه حل در مبارزه با تروریسم

خشونت مرتبط با گروههای جهادی در حال دو برابر شدن هر سال از سال 2015. بیش از 2600 نفر کشته شدند در سال 2019 به تنهایی. مالی و بورکینافاسو, نیجر و چاد هستند شدیدا تحت تاثیر قرار – موریتانی در حالی که تا کنون نگه داشته جهادگران در خلیج. هیچ حمله تروریستی ثبت شده است از دسامبر 2012.

سفیر آمریکا در نواکشوت, تماس, موریتانی یک “داستان موفقیت در منطقه” که دیگر کشورهای همسایه باید تقلید.

“شده است وجود دارد تلاش هماهنگ رهبری موریتانی دولت به مطمئن شوید که وجود دارد یک پیام که از ائمه آینده در سراسر جامعه – یک بر اساس تحمل و بر اساس شکل متوسط از اسلام” سفیر Michael J. Dodman می گوید.

کارشناسان می گویند موریتانی پاسخ بر اساس یک ایدئولوژی است که به تصویر می کشد اسلام به عنوان یک دین تحمل تا کنون کمک به آشتی شهروندان با ایمان است. این رویکرد نیز بی اعتبار جهادی در چشم مردم با از بین بردن ایدئولوژیک ادعاهای ساخته شده توسط داعش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>