ترس روزافزون به عنوان coronavirus موارد افزایش خارج از چین

آخرین:

  • که رئیس می گوید: هیت آژانس ‘ویژه نگران’ در مورد افزایش سریع موارد در ایران و ایتالیا و کره جنوبی.
  • ایران به وزیر بهداشت می گوید: 12 نفر از COVID-19 اما مجلس در قم اشاره می کند بسیار بالاتر از تعداد گفته شده اند وجود دارد 50 مرگ و میر.
  • چین به تعویق انداختن سالانه سیاسی جمع آوری بیش از COVID-19 نگرانی.
  • ملی چین کمیسیون بهداشت می گوید: رمان coronavirus آلوده بیش از 77,000 نفر کشته و بیش از 2500 ترین در هوبئی.
  • بیشتر بخوانید درباره چرا برخی از کارشناسان در حال بازجویی چین coronavirus ادعا می کند.

ترس از بالقوه بیماری همه گیر کوروناویروس رشد در روز دوشنبه پس از افزایش شدید در مورد جدید گزارش شده در ایران, ایتالیا و کره جنوبی, اما چین آرام محدودیت در حرکات در مکان های مختلف از جمله پکن به عنوان نرخ آن از عفونت های جدید کاسته.

این ویروس قرار داده شهرستانها چینی به مستند مختل ترافیک هوایی به کارگاه جهان و مسدود جهانی عرضه زنجیره ای برای همه چیز از اتومبیل و قطعات اتومبیل برای گوشی های هوشمند است.

افزایش موارد خارج از سرزمین اصلی چین باعث تند می افتد در جهانی سهم بازار و سهام وال استریت آتی سرمایه گذاران به فرار به پناهگاه های امن. طلا افزایش یافت و به هفت سال اخیر نفت سقوط نزدیک به 4 درصد و وون کره کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود از ماه اوت.

اما وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin هشدار داد در برابر پریدن به نتیجه گیری در مورد تاثیر بر اقتصاد جهانی و یا زنجیره تامین و گفت آن را به سادگی بیش از حد به زودی به دانستن است.

ژنو-بر اساس سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: این دیگر یک فرایند برای اعلام یک بیماری همه گیر اما شیوع کروناویروس باقی مانده بین المللی اضطراری است.

“ما به خصوص نگران افزایش سریع موارد در … ایران و ایتالیا و جمهوری کره” که سر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس خبری در سوئد از طریق لینک ویدئو.

“تعداد موارد در این کشورها افزایش یافته است به طور قابل توجهی در طی دو تا سه روز.”

کره جنوبی گزارش داد 231 جدید, موارد مصرف آن در مجموع به 833 به عنوان آن سخت ضربه چهارم بزرگترین شهر Daegu تر شد جدا با Asiana Airlines و هوایی کره تعلیق پروازها وجود دارد تا در ماه آینده. در کره جنوبی مقامات گزارش هفتم و مرگ ده ها نفر در روز دوشنبه. از موارد جدید, 115 در ارتباط بودند به یک کلیسا در شهر Daegu.

ایران مورد تعداد افزایش

ایران اعلام کرد که آن دو مورد اول در روز چهارشنبه در گفت و گو با تایید 43 نفر زن و هشت مرگ و میر. بسیاری از عفونت در شیعیان در شهر مقدس قم.

اما آسوشیتد پرس گزارش داد که یک نماینده مجلس ایران از قم گفت: 50 نفر کشته شده اند وجود دارد از کروناویروس جدید این ماه, حتی به وزارت بهداشت اصرار داشت تنها 12 مرگ و میر ثبت شده تا به امروز است.

عراق پزشکی عضو هیات دیده می شود در یک عکس از هفته گذشته چک کردن یک مسافر متوسط به محض ورود خود را در Shalamcha مرز عراق و ایران در میان جدید شیوع کروناویروس. (Ahmad al-Sudani/فردا نیوز)

در جای دیگر در خاورمیانه از بحرین و عراق در گزارش خود موارد و کویت گزارش سه مورد مربوط به افرادی که تا به حال شده است در ایران.

عربستان سعودی, کویت, عراق, ترکیه, پاکستان و افغانستان اعمال محدودیت در سفر و مهاجرت از ایران. افغانستان نیز گزارش داد که برای اولین بار مورد, مقامات گفت.

این که گفته شده است برای هفته ها از آن dreads بیماری رسیدن به کشورهای با بهداشت ضعیف و سیستم های.

بزرگترین در اروپا شیوع است در ایتالیا که در آن رسانه های محلی قرار داده اند مورد تعداد بیش از 200 با پنج مرگ و میر.

اپیدمی ‘شدید و پیچیده’ رئیس جمهور چین می گوید:

دانشمندان در سراسر جهان در حال تقلا برای تجزیه و تحلیل ویروس اما یک واکسن است که احتمالا بیش از یک سال دور.

“نگران کننده به نظر می رسد که این ویروس می تواند از فرد به فرد منتقل و بدون علائم آن را بسیار دشوار است برای پیگیری صرف نظر از آنچه مقامات بهداشتی انجام گفت:” سیمون کلارک متخصص در سلولی میکروب شناسی در بریتانیا دانشگاه خواندن.

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت راه رفتن بر روی یک پل هوایی در شانگهای در روز دوشنبه. چین به تعویق افتاد یک کلید در جلسه سیاسی به دلیل شیوع کروناویروس. (Noel Celis/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

چین به تعویق افتاد نشست سالانه خود در مجلس و ممنوعیت تجارت غیر قانونی و مصرف حیات وحش, رسانه های دولتی گزارش شده است. ویروس نشات گرفته در اواخر سال گذشته ظاهرا در غیر قانونی حیات وحش در بازار در شهر ووهان.

اما وجود دارد یک اندازه گیری از امداد برای جهان و دومین اقتصاد به عنوان بیش از 20 استان در سطح حوزه های قضایی از جمله پکن و شانگهای گزارش صفر عفونت های جدید, بهترین نشان از شیوع آغاز شد.

رئیس جمهور چین خواستار کسب و کار برای بازگشت به کار, هر چند او گفت: این بیماری همه گیر شد و هنوز هم “شدید و پیچیده و پیشگیری و کنترل کار است که در سخت ترین و بحرانی مرحله است.”

Coronavirus آلوده تقریبا 77,000 نفر کشته و بیش از 2500 بیشتر در هوبئی.

به طور کلی چین گزارش 409 موارد جدید در سرزمین اصلی از 648 روز قبل از آن با در نظر گرفتن تعداد کل عفونت به 77,150 موارد از Feb. 23. مرگ و میر افزایش 150 تا 2,592.

یازدهم گفت: شیوع این بیماری را نسبتا بزرگ اما کوتاه مدت تاثیر بر اقتصاد و دولت خواهد تا سیاست های تنظیمات به کمک کوسن ،

نگرانی در ایتالیا به عنوان مورد تعداد افزایش

در شمال ایتالیا مقامات مهر و موم کردن بدترین متاثر از شهرها و ممنوع تجمعات عمومی در سراسر طیف گسترده ای منطقه متوقف کارناوال در ونیز که در آن وجود دارد دو مورد.

اتریش به طور خلاصه به حالت تعلیق در آموزش, خدمات, بیش از رشته کوه های آلپ از ایتالیا پس از دو مسافران که از ایتالیا نشان داد علائم تب.

گردشگران با پوشیدن ماسک محافظ بازدید از پیازا سان مارکو در ونیز روز یکشنبه در طول دوره معمول از کارناوال جشن که لغو شد تا دو روز گذشته به دلیل شیوع COVID-19 در شمال ایتالیا. (Andrea Pattaro/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

هر دو آزمایش منفی برای جدید کروناویروس اما اتریش وزیر کشور کارل Nehammer گفت: وظیفه نیروی دیدار خواهد کرد و روز دوشنبه برای بحث در مورد اینکه آیا به معرفی کنترل مرز.

ژاپن تا به حال 773 موارد از اواخر یکشنبه عمدتا بر روی یک کشتی کروز قرنطینه در نزدیکی توکیو. یک سوم مسافر یک مرد ژاپنی در 80s در روز یکشنبه درگذشت.

حداقل 47 کانادایی ها هنوز هم تحت قرنطینه در ژاپن پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که روی الماس شاهزاده کشتی کروز.

در کره جنوبی مقامات گزارش هفتم و مرگ ده ها نفر در روز دوشنبه. از موارد جدید, 115 در ارتباط بودند به یک کلیسا در شهر Daegu.

هواپیماهای بدون سرنشین فیلم نشان داد آنچه به نظر می رسد صدها نفر از مردم صف بندی در خط شسته و رفته خارج از Daegu سوپر مارکت تحت زمستان آفتاب به خرید ماسک صورت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>