هشدار FDA در این 9 دست عفونی می تواند سمی

چند قانونگذاران دموکرات در فلوریدا درخواست رژیم صهیونیستی. ران DeSantis (R) به عذر خواهی برای "هولناک" نظرات ا

توسط PATRIS-FUN در 3 تیر 1399

چند قانونگذاران دموکرات در فلوریدا درخواست رژیم صهیونیستی. ران DeSantis (R) به عذر خواهی برای "هولناک" نظرات او در هفته گذشته پیوند "اکثریت اسپانیایی" farmworkers و کارگران روز به پرش در دولت تعدادی از coronavirus موارد است.

Natascha Ortero-سانتیاگو معاون رئیس جمهور دموکراتیک اسپانیایی انجمن فلوریدا به نام او به انتشار "یک اطلاعیه و یا بیانیه ای گفت که در آن او را بدست این اطلاعات که Latinos هستند كردن و به علت رشد نمایی COVID-19." در یک ایمیل به ان بی سی نیوز یک DeSantis سخنگو گفت که او مطمئن ساخته شده farmworkers در حال گرفتن تست شده و برای درمان COVID-19 و گفت: "اگر این دموکراتها بودند بنابراین نگران چرا آنها تا به آنها کمک کند؟"

در آوریل ده ها تن از سازمان با ارسال نامه ای به DeSantis و قانونگذاران ایالتی درخواست برای تست بیشتر در مناطق کشاورزی و تجهیزات حفاظت شخصی برای farmworkers. بیشتر زندگی می کنند در تنگ و مسکن و کار و side-by-side و رانندگی و از این زمینه ها در اتوبوس شلوغ, ساخت آن را آسان تر برای بیماری گسترش یافته است. به همین دلیل پزشکان بدون مرز راه اندازی اولین ماموریت به فلوریدا است.

در حالی که مقامات می گویند آزمایش به تازگی افزایش یافته در جوامع کشاورزی ، پطریا Rojas یک متخصص سلامت در دانشگاه بین المللی فلوریدا گفت:" میامی هرالد وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا کارگران مزرعه نیست شرکت. بیشتر اتومبیل و نمی توانید رفتن به یک درایو از طریق سایت آنها ساعات طولانی کار و "ضد مهاجر احساسات" نیروهای برخی از مهاجران به ماندن در زیر رادار. "در بسیاری از زیر-تست از آنجا که" Rojas گفت. "اگر این درست است که وجود دارد مقدار زیادی از مثبت COVID-19 در میان جامعه کشاورزی ما نمی دانیم."

از اواسط ماه مارس فلوریدا تا به حال افزایش coronavirus موارد و در حال حاضر بیش از 100 ، 000 موارد و 3,173 مرگ و میر. بیشتر گزارش شده در این ایالت پرجمعیت ترین منطقه میامی-Dade County, NBC News گزارش. ویدئو و عکس به تازگی گرفته شده در میامی رستوران — هیچ جا در نزدیکی مزارع کشاورزی — نشان می دهد مردم رقص و خوردن نزدیک به هم نیست با پوشیدن ماسک.

DeSantis گفت: کروناویروس در حال گسترش است "در 20 و 30 سال سن سریع تر از ما می خواهم برای دیدن" و در حالی که او اذعان کرده است افزایش در تست نمی تواند تنها دلیل سنبله در مورد او نمی خواهد تغییر فلوریدا بازگشایی طرح و یا منظور آن است که هر کس پوشیدن ماسک. کاترین گارسیاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب