FDA روشن است که هیچ داروهای تایید شده برای درمان COVID-19 پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نام 2 رقیب

رئیس جمهور تهمت برگزار شد تا دو دارو به عنوان درمان های ممکن برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید در یک کنفرانس تلفنی با فرمانداران در روز پنج شنبه. او گفت: کلروکين مسن تر به مواد مخدر مورد استفاده در درمان مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید بود “بسیار قوی” است و “بسیار دلگرم کننده نتایج اولیه” و اضافه کرد که سازمان غذا و داروی آمریکا تایید کرده است این دارو برای استفاده در برابر coronavirus.

FDA گفت: پس از آن بیانیه ای که “هیچ مورد تایید FDA درمان و یا مواد مخدر برای درمان و یا جلوگیری از COVID-19.” پزشک می تواند با تجویز کلروکين “برچسب خاموش” برای تایید نشده استفاده برای درمان COVID-19 بيمار.

کلروکين که می تواند کشنده صورت گرفته توسط کودکان و یا در دوزهای بزرگ, تست خواهد شد در یک “بزرگ عملی کارآزمایی بالینی” با کروناویروس بیماران FDA کمیسر Stephen هان به خبرنگاران گفت: پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه. آلمانی دارویی غول Beyer کرد و گفت: این اهدای 3 میلیون قرص از آن کلروکين فسفات مواد مخدر Resochin به دولت ایالات متحده برای COVID-19 درمان پژوهش است. Resochin در حال حاضر تایید شده برای استفاده در ایالات متحده افزایش پارس تنها تولید کننده ایالات متحده کلروکين تقریبا دو برابر دارو قیمت on Jan. 23 — سپس مجددا به قیمت اصلی پس از اعتراض خواستار افزایش قیمت “تصادفی” the Financial Times گزارش می دهد.

دکتر راس مککیننی جونیور افسر ارشد علمی برای انجمن آمریکایی کالج پزشکی پنجشنبه به خبرنگاران گفت که در حالی که کلروکين ممکن است نگاه امیدوار کننده در لوله های آزمایش او “شک و تردید در آن موثر خواهد بود” در COVID-19 بيمار. کارشناسان بیماری های عفونی بیشتر خوش بینانه در مورد درمان های دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر تجربی داروی ضد ویروسی remdesivir از Gilead Sciences. Remdesivir در حال آزمایش حداقل پنج آزمایش.

محققان همچنین تجربه کار با اچ آی وی داروهای مختلفی برای درمان آرتریت روماتوئید و آنفولانزا پزشکی favipiravir, آسوشیتد پرس گزارش. “ما در حال نگاه کردن به مواد مخدر است که در حال حاضر تایید شده برای دیگر نشانه” به عنوان عکاسی در درمان هان گفت: “ما می خواهیم به مطمئن شوید که این است که به خوبی انجام می شود و درست است.” پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>