FDA اجازه می دهد تا برای استفاده از Remdesivir تجربی Coronavirus مواد مخدر

(واشنگتن) — ایالات متحده رگولاتور در روز جمعه اجازه اضطراری استفاده از یک داروی آزمایشی است که به نظر می رسد برای کمک به برخی از coronavirus بیماران سریعتر بهبود می یابند. آن است که برای اولین بار مواد مخدر نشان داده شده است برای کمک به مبارزه با COVID-19 که به کشته شدن بیش از 230,000 نفر در سراسر جهان.

غذا و دارو پس از عمل نتایج اولیه از دولت حمایت مطالعه نشان داد که Gilead Sciences’ remdesivir کوتاه زمان برای بازیابی 31 درصد یا حدود چهار روز به طور متوسط برای بستری COVID-19 بيمار.

ادامه مطلب: Remdesivir نشان می دهد که نتایج امیدوار کننده ای به عنوان یک Coronavirus درمان با توجه به مواد مخدر تولید کننده جلعاد

مطالعه 1,063 بيماران بزرگترین و سخت ترین تست مواد مخدر و شامل مقايسه با گروه دريافت فقط مراقبت های معمول پس remdesivir اثرات می تواند با دقت مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام FDA در کاخ سفید است.

کسانی که با توجه به مواد مخدر قادر به ترک بیمارستان در 11 روز به طور متوسط در مقابل 15 روز برای گروه مقایسه شد. این دارو همچنین ممکن است کاهش مرگ و میر هر چند که برخی از جزئی نتایج نشان داد تا کنون.

موسسه ملی بهداشت, Dr. Anthony Fauci گفت: این مواد مخدر را تبدیل به یک استاندارد جدید برای مراقبت به شدت بیمار COVID-19 بیماران مثل کسانی که در این مطالعه است. این دارو تست شده است مردم با خفیف تر بیماری و در حال حاضر داده می شود از طریق یک چهارم در یک بیمارستان است.

ادامه مطلب: آیا Coronavirus همیشه دور ؟ در اینجا چیزی است که یکی از کسانی که بالای کارشناسان فکر می کند

جلعاد است گفت: این امر کمک آن در حال حاضر در دسترس انبار دارو و ramping تا تولید را بیشتر.

هیچ داروهای تایید شده در حال حاضر برای درمان coronavirus و remdesivir هنوز هم نیاز به تایید رسمی.

FDA قبلا به اورژانس با استفاده از مجوز به مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها ترویج آن به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19. هیچ بزرگ, با کیفیت بالا, مطالعات نشان داده اند که مواد مخدر به کار برای آن است و آن را قابل نگرانی های ایمنی.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>