FBI: هیچ اتهام در نسکار طناب دار حادثه مربوط سیاه راننده

تیاو طناب دار آويزان در بابا والاس گاراژ غرفه در آلاباما Superspeedway تا به حال شده است وجود دارد پس حداقل د

توسط PATRIS-FUN در 4 تیر 1399

تیاو طناب دار آويزان در بابا والاس گاراژ غرفه در آلاباما Superspeedway تا به حال شده است وجود دارد پس حداقل در ماه اکتبر گذشته مقامات فدرال گفت: در اعلام وجود خواهد داشت هیچ هزینه و ثبت در یک حادثه که لرزاند نسکار و تنها آن زمان کامل سیاه راننده.

آمریکا وکیل Jay شهر و FBI Special Agent مسئول جانی تیز جونیور گفت: تحقیقات خود را تعیین می شود "اگر چه طناب دار است که در حال حاضر شناخته شده در گاراژ شماره 4 در سال 2019 هیچ کس نمی تواند شناخته شده آقای والاس می توان به گاراژ شماره 4 هفته گذشته است."

یک عضو خدمه برای Richard Petty پرتابی کشف طناب دار یکشنبه در آلاباما مسیر مسابقه. نسکار شد هشدار و تماس FBI که فرستاده 15 عوامل به آهنگ به بررسی. آنها مصمم هیچ جرم فدرال متعهد شد.

در این بیانیه گفت: گاراژ غرفه اختصاص داده بود به Wallace هفته گذشته پیش از مسابقه برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه برگزار شد اما در روز دوشنبه به دلیل بارش باران. از طریق ویدئو تایید توسط نسکار آن کشف شد طناب دار"بود که در گاراژ به عنوان اوایل اکتبر 2019."

این سازمان گفت: شواهد پشتیبانی نمی فدرال اتهامات عنوان شده علیه.

والاس با موفقیت تحت فشار قرار دادند سهام ماشین سری به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در آن سالن کمتر از دو هفته پیش. شده است وجود دارد انتقاد از ممنوعیت توسط برخی از طرفداران طولانی مدت و امنیتی شده بود به شدت برای Wallace 26 ساله آلاباما بومی است.

نسکار در بیانیه ای گفت که "اف بی آی گزارش نتیجه گیری و عکاسی شواهد تایید می کند که درب گاراژ طناب از مد افتاده مثل یک طناب دار شده بود قرار وجود دارد از اوایل پاییز گذشته. این بدیهی است که قبل از 43 تیم ورود و گاراژ انتساب است."

چوب برادران مسابقه تیم گفت: یکی از کارمندان خود را به اطلاع تیم او به یاد می آورد "دیدن یک بسته رسیدگی در گاراژ پایین کشیدن طناب از پاییز گذشته" در هنگام نسکار مسابقه در آلاباما در ماه اکتبر. این تیم گفت: بلافاصله آن هشدار داده نسکار و کمک بررسی است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب