(سانتا کروز کالیفرنیا.) — اف بی آی و محلی محققان در حال تلاش برای تعیین ارتباط احتمالی بین کمین سبک کشتن شمال کالیفرنیا کلانتر معاون پنج شنبه شب و از یک افسر فدرال بود که به ضرب گلوله در خارج از ایالات متحده دادگاه در اوکلند بیش از یک هفته پیش.

اف بی آی در سان فرانسیسکو تایید یکشنبه محققان خود را مشغول به کار بودند با سانتا کروز شهرستان کلانتر بخش تعیین ممکن است انگیزه و لینک به دیگر جنایات در منطقه خلیج سان فرانسیسکو از جمله حمله که به کشته شدن یک فدرال حفاظت از خدمات افسر و زخمی شد و یک افسر دیگر در مارس 29. هر دو درگیر بورس در یک ون.

یک فعال وظیفه نیروی هوایی ایالات متحده گروهبان بوده است به اتهام ضرب تیراندازی سانتا کروز کلانتر Sgt. دیمون Gutzwiller, 38, و زخمی شدن دو تن دیگر از افسران شنبه.

Gutzwiller “بود و یک معشوق در اینجا در کلانتر,”, Santa Cruz County Sheriff جیم هارت گفت.

“دیمون نشان داد تا امروز به انجام کار خود را برای حفظ این جامعه امن و زندگی خود را گرفته بود به دلیلی” یک مشخصه متزلزل هارت گفت.

در روز شنبه نمایندگان در پاسخ به 911 تماس بگیرید و حدود 1:30 p. m. در مورد مشکوک ون در Ben Lomond — unincorporated منطقه در نزدیکی سانتا کروز. تماس گیرنده گفت: وجود اسلحه و بمب-ساخت دستگاه در داخل هارت گفت.

زمانی که نمایندگان وارد ون کشیده دور و نمایندگان به دنبال. ون رفتم پایین جلوی خانه در یک خانه و نمایندگان بودند حمله با گلوله و مواد منفجره پس از خارج شدن از وسیله نقلیه خود را.

Gutzwiller زخمی شد و بعد از درگذشت در بیمارستان. یکی دیگر از معاون زخمی شده بود توسط گلوله یا گلوله و اصابت یک وسیله نقلیه به عنوان مظنون فرار کرد. یک سوم افسر گشت بزرگراه کالیفرنیا به ضرب گلوله کشته شد در دست هارت گفت.

مظنون 32 ساله استیون Carrillo اقدام یک carjacking و نیز به ضرب گلوله کشته شد در طول بازداشت خود هارت گفت. او در حال درمان در بیمارستان به صورت غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

هارت گفت: Carrillo خواهد شد به اتهام قتل درجه اول.

کاریلو وارد شده بود در Travis پایگاه نیروی هوایی 50 مایل (81 کیلومتر) شمال شرقی سان فرانسیسکو در ماه ژوئن 2018 و یک عضو از 60 نیروهای امنیتی اسکادران یک پایگاه سخنگوی گفت.

کاریلو همسر مونیکا لی اسکات Carrillo که او نیز در نیروی هوایی مرده پیدا شد در خارج از پایگاه هتل در مارس 2018 در حالی که او بود مستقر در کارولینای جنوبی است. او 30. مرگ او مورد بررسی قرار گرفت توسط Sumter County Sheriff را در هماهنگی با نیروی هوایی از بررسی های خاص و حکم خودکشی با توجه به نیروی هوایی.

اف بی آی بوده است تلاش برای شناسایی یک مظنون و انگیزه در درایو توسط تیراندازی در خارج از Ronald V. Dellums ساختمان فدرال که به کشته شدن دیو پاتریک آندروود و 53 و زخمی شد و یکی دیگر از قرارداد افسر امنیتی به کار گرفته شده توسط وزارت امنیت داخلی فدرال خدمات حفاظتی. آنها تا به حال شده است نظارت نزدیک در اعتراض به مرگ جورج فلوید.

دوربین های مدار بسته اسیر سفید فورد ون اعتقاد بر این بود رانده شده توسط تیرانداز و یا بورس است. اف بی آی گفت: این خودرو به نظر نمی رسد به پلاک.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تمدید تسلیت به Gutzwiller خانواده و دستور داد پرچم در کنگره به پرواز در نیمه کارکنان به افتخار کشته معاون.

“او می خواهد به عنوان یک قهرمان اختصاص داده شده است که عمر خود را برای حفاظت از جامعه و به عنوان یک شوهر و پدر” Newsom در بیانیه ای گفت.

تیراندازی شوکه Ben Lomond, شهر حدود 6000 نفر جمع شده تا در کوهستانهای سانتا کروز.

ساکن کتی کراکر به ارمغان آورد یک دسته گل به دفتر کلانتر به عنوان هارت به یک کنفرانس خبری در مورد تیراندازی.

“این فقط شکسته قلب من است که این را نگه می دارد اتفاق می افتد,” او گفت: به عنوان چشم پر از اشک نمایندگان وارد ساختمان شدند.

صدها نفر از مردم از جمله Gutzwiller جوان و بیوه با حضور در مراسم روز شنبه در 2:26 p. m. به وقت مقامات دریافت تماس روز قبل از که او به ضرب گلوله کشته شده است. طولانی وجود دارد تشویق هنگامی که کلانتر اذعان کرد جامعه حمایت مأموران اجرای قانون.

هارت گفت: Gutzwiller هرگز تا به حال یک شهروند شکایت خود را در 14 سال با گروه و ستایش گروهبان جامعه رویکرد به پلیس.

“او مهربان بود, بیمار, مراقبت همدلانه. او می تواند اجرای عمل و زمانی که او نیاز به, اما او را به جای برقراری ارتباط راه خود را از طریق هر مشکل بود که در مقابل او” هارت گفت.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de