مقامات بهداشت در میسوری و کانزاس در تماس افرادی که بسته بندی شده دریاچه از رشتهکوه اوزارک بیش از آخر هفته روز یادبود برای رفتن به قرنطینه برای 14 روز.

Lake of the Ozarks محبوب مخزن مرکزی میسوری و تصویری آنلاین پست نشان داد گرفتم ایستاده شانه به شانه در آب با پوشیدن ماسک. در دوشنبه شب St. Louis County وزارت بهداشت مشورتی صادر کرد و گفت هر کسی که وجود دارد و نادیده اجتماعی فاصله دستورالعمل باید خود جدا برای 14 روز یا تا زمانی که تست منفی برای کوروناویروس. در روز سه شنبه کانزاس وزارت بهداشت و محیط زیست ساخته شده همان توصیه است.

“این رفتار بی پروا به خطر می اندازد بی شماری از مردم و خطرات محیط ما را قابل ملاحظه ای از پیشرفت ما در کاهش گسترش COVID-19,” St. Louis County اجرایی سام صفحه در بیانیه ای گفت. میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن (R) گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه گفت که “تصمیم گیری های ضعیف ساخته شده بودند و اجتماعی فاصله بود و نه به دنبال” است که “به طور بالقوه خطرناک برای همه به خصوص ما بیشتر در معرض خطر افراد است.”

همانطور که از شنبه شب وجود دارد 12,291 تایید coronavirus موارد در میسوری 1.3 درصد افزایش بیش از 24 ساعت گذشته و 8.3 درصد افزایش نسبت به هفته گذشته ABC اخبار گزارش. کاترین گارسیا


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر