(واشنگتن دی سی) — FBI مدیر کریستوفر Wray دستور داده است تا یک بررسی داخلی به سوء رفتار ممکن است در تحقیقات سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین اداره در روز جمعه گفت.

نقد و بررسی بررسی خواهد کرد که آیا هر یک از کارکنان درگیر در سوء رفتار در طول دوره بررسی و ارزیابی اینکه آیا هر گونه پیشرفت در FBI سیاست ها و روش نیاز می شود ساخته شده است.

حرکت می افزاید: به داخلی وزارت دادگستری موشکافی بیش از یک مورد بود که یکی از امضا تعقیب ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه بررسی است. دادستان فدرال نقل مکان کرد و در اوایل این ماه به اخراج آن در دسترس نباشد.

فلین التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در مورد گفتگو با سفیر روسیه در طول ریاست جمهوری دوره گذار اما وزارت دادگستری می گوید خود را در بررسی این پرونده مشخص بود که اساس کافی برای عوامل به مصاحبه فلین در وهله اول است و هر گونه اظهارات او ساخته شده به عوامل بودند بنابراین نه مربوط به زمینه تحقیقات مربوط به روابط بین روسیه و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری است.

بخش درخواست برای رد این مورد است که در حال حاضر در انتظار قبل از یک قاضی فدرال که نشان می دهد آیا او عطا خواهد شد آن است.

اف بی آی گفت که در علاوه بر این به داخلی خود بررسی آن را به همکاری با دیگر سوالات اختصاص داده شده توسط دادستان کل ویلیام Barr از جمله تحقیقات به فلین مورد و ریشه های روسیه بررسی است.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de