Fauci سنا هشدار در مورد خطرات بازگشایی اقتصاد ایالات متحده بیش از حد به زودی

پیشرو در ایالات متحده بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci کنگره هشدار داد و گفت در حالی که دولت فدرال در حال کار برای کمک به تولید یک واکسن جدید coronavirus توسعه آن “ممکن است برخی از زمان” به بازار آمد.

به عنوان یک نتیجه Fauci گفت: بهداشت و درمان مجلس سنا و کمیته های آماده شهادت تلاشهای این کشور برای مبارزه با ویروس مرگبار و COVID-19 بیماری آن باعث باید “متمرکز بر اثبات بهداشت عمومی شیوه های مهار و کاهش.”

در اظهارات خود به نیویورک تایمز قبل از شنیدن Fauci هشدار داد که به سرعت در حال حرکت به سهولت محدودیت در کسب و کار و زندگی اجتماعی قرار داده خواهد شد زندگی در معرض خطر از coronavirus همه گیر و مانع بهبود اقتصادی.

Fauci شد بگویید ایالات متحده آمریکا است که نباید نونهالان بدون اولین جلسه دولت دستورالعمل برای 14 روز کاهش موارد گزارش نیویورک تایمز با استناد به یک ایمیل از Fauci.

“اگر ما به جست و خیز بیش از پست های بازرسی … ما در معرض خطر خطر شیوع بیماری های متعدد در سراسر کشور” این روزنامه به نقل از Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی عنوان کرد و گفت. “این نه تنها در نتیجه نیازی درد و رنج و مرگ را در واقع مجموعه ما در تلاش ما برای بازگشت به حالت عادی است.”

دیگران شهادت در سنا کمیته بهداشت شامل مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری مدیر رابرت Redfield, معاون وزیر بهداشت برت Giroir و غذا و دارو کمیسر Stephen هان.

Fauci, Redfield و هان است و باید خود قرنطینه مراحل پس از آمدن به تماس با کسی که تست مثبت برای این ویروس باعث می شود که بسیار مسری تنفسی بیماری COVID-19.

الکساندر می خواهد برای دیدن تست بیشتر

جمهوری خواه و رئیس کمیته بهداشت ، لامار الکساندر شرکت از راه دور. عضو تنسی سناتور کارکنان آزمایش مثبت در هفته گذشته برای coronavirus پیشرو الکساندر به خود قرنطینه برای 14 روز.

“همه جاده ها بازگشت به کار و بازگشت به مدرسه اجرا از طریق آزمایش و … آنچه در کشور ما انجام داده است و تا کنون در آزمون موثر است اما نه به اندازه کافی” گفت: الکساندر در نشست خبری به روز سه شنبه شنوایی.

Tennesse بهداشت ، لامار الکساندر دیده می شود در هفته گذشته در سنا خواهد شد صندلی جلسه امروز تقریبا بعد از یک عضو هیات آزمایش مثبت برای coronavirus. (اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس)

تا کنون coronavirus کشته شدن بیش از 80 ، 000 نفر در ایالات متحده است.

جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که قبلا ساخته شده اقتصاد مقاومتی مرکزی به زمین خود را برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر است تشویق متحده به بازگشایی کسب و کار است که تا به حال شده تلقی غیر ضروری در میان همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز تردید در مورد نیاز به آزمون گسترده و دولت او تا حد زیادی آن را از چپ به متحده به تصمیم می گیرید که آیا و چگونه به بازگشایی شده است. دولت فرمانداران در حال گرفتن رویکردهای متفاوت با تعداد فزاینده ای آرامش بخش سخت محدودیت تصویب به سرعت شیوع حتی به عنوان نظر سنجی نشان می دهد اکثر آمریکایی ها نگران بازگشایی بیش از حد به زودی.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت: MSNBC گفت: “دکتر Fauci این فرصت را به شهادت برای اولین بار با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نه کمین بیش از شانه خود را.”

Shuttering از کسب و کار برای مبارزه با گسترش coronavirus منجر به اخراج جمعی از کارگران جرقه بزرگترین اقتصادی اختلال در ایالات متحده آمریکا پس از رکود بزرگ نزدیک به یک قرن پیش است.

اما تهمت و نیروی کار مواجه اند سوال در مورد نحوه کارگران آمریکا را امن نگه داشته و به خصوص پس از دو مجلس مشاوران آزمایش مثبت برای ویروس.

مجلس نانسی پلوسی است که انتظار می رود به پرده جارو coronavirus-پاسخ لایحه احتمالا این هفته که به احتمال زیاد با ارائه پول بیشتر برای, تست, جدید, دولت های ایالتی و محلی کمک و دور دیگری از پرداخت های مستقیم به کمک به مردم برای دیدار با هزینه های زندگی روزانه.

کنگره در حال حاضر به تصویب تریلیون دلار در کمک های اضطراری. جمهوری خواهان مجلس سنا و برخی از آنان ابراز شک و تردید در مورد نیاز فدرال کمک به دليل ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>