Fauci به سنا هشدار در مورد خطرات بازگشایی اقتصاد ایالات متحده بیش از حد به زودی: NYT

یک مقام ارشد بهداشتی آمریکا مجموعه ای رسمی به شهادت امروز قبل از آمریکا را هشدار می دهند در برابر خطرات ناشی از بازگشایی اقتصاد بیش از حد به زودی, گفته, آن می تواند منجر به “نیازی درد و رنج و مرگ” نیویورک تایمز گفت.

نظرات در آمد که در ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 1.35 میلیون COVID-19 عفونت و بیش از 80 ، 000 مرگ و میر با توجه به انتخاب ارقام در حالی که در سراسر جهان تعداد نزدیک به 4.2 میلیون عفونت و بیش از 285,000 مرگ و میر.

“اگر ما به جست و خیز بیش از پست های بازرسی در این دستورالعمل به ‘باز امریکا دوباره” پس از آن ما در معرض خطر خطر شیوع بیماری های متعدد در سراسر کشور” این روزنامه به نقل از Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی عنوان کرد و گفت در یک ایمیل.

“این نه تنها در نتیجه نیازی درد و رنج و مرگ را در واقع مجموعه ما در تلاش ما برای بازگشت به حالت عادی است.”

Fauci گفت: خطر در تلاش برای باز کردن این کشور در موعد مقرر خود را داشت و عمده پیام برای سنا سلامت آموزش و پرورش, کار و بازنشستگی کمیته در جلسه کاغذ گفت: اواخر روز دوشنبه.

Fauci شنوایی قبل از سنای آمریکا کمیته با توجه به شروع 10 a. m. ET.

Tennesse بهداشت ، لامار الکساندر دیده می شود در هفته گذشته در سنا خواهد شد صندلی جلسه امروز تقریبا بعد از یک عضو هیات آزمایش مثبت برای coronavirus. (اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس)

دیگران شهادت شامل مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری مدیر رابرت Redfield, معاون وزیر بهداشت برت Giroir و غذا و دارو کمیسر Stephen هان. هر یک شهادت از راه دور.

جمهوری خواه کمیته صندلی لامار الکساندر نیز خواهد شد شرکت از راه دور. عضو تنسی سناتور کارکنان آزمایش مثبت در هفته گذشته برای کوروناویروس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ارشد و پسر در قانون Jared کوشنر گفته فاکس نیوز, ایالات متحده به اتمام بود 9.3 میلیون ویروس آزمون با بیش از 394,000 انجام شده در دوشنبه.

افزایش عفونت است تحت فشار قرار دادن ایالات متحده در تلاش برای افزایش تست ظرفیت با مقامات بهداشتی از جمله Fauci, داشتن پرچم چالش تست کسانی که بیشترین نیاز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>