Fauci انتظار برای هشدار دادن به سنا از ‘نیازی درد و رنج و مرگ” اگر ایالات متحده باز می شود تا سرعت بیش از حد

اورنج کانتی, کالیفرنیا, دیدن هفتگی خود coronavirus مورد تعداد افزایش یابد اما مقامات بهداشتی می گویند این لزوما چیزی برای انجام با جمعیت از مردم که با حضور در بخش سواحل در آوریل 25 و 26.

“همانطور که در حال حاضر این چیزی است که ما در حال اشاره به عنوان علت موارد” اورنج کانتی سلامت افسر دکتر Nichole سریع گفت: لس آنجلس تایمز. بعد از دیدن تصاویر و ویدیو نشان دادن جمعیت کثیری از مردم در هانتینگتون بیچ نه اجتماعی فاصله Gov. گاوین Newsom (D) نقل مکان کرد و به طور موقت نزدیک اورنج کانتی سواحل. وجود دارد نیز دو تظاهرات در هانتینگتون بیچ دولت عراق با ماندن در خانه و اقدامات با اکثر شرکت کنندگان ایستاده در کنار یکدیگر بدون ماسک.

اورنج کانتی تایید 441 جدید COVID-19 موارد بین مارس 20 و 26 با شماره پریدن به 664 هفته آینده و 787 هفته پس از آن. دکتر جورج رادرفورد یک اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی متخصص در دانشگاه سان فرانسیسکو گفت: بار مطالعه بیشتر مورد نیاز است برای تعیین اینکه آیا سواحل کمک به افزایش موارد اما “فقط ما به دنبال در آن وجود دارد یک پرش بزرگ در اورنج کانتی بود که زمانی سازگار با امکان انتقال از این جمعیت رویداد است.”

سریع گفت بیشتر تست های انجام شده روزانه از مارس 28 و “ما به عنوان شل کردن هر مقدار از اقامت در خانه سفارش و یا قرار دادن بیشتر مردم به کار ما انتظار برای دیدن یک افزایش در موارد. به طوری که خواهد بود چیزی که از انتظار نخواهد بود.” Orange County مراقبت های بهداشتی آژانس گزارش داد که از روز دوشنبه وجود دارد 3,557 coronavirus موارد در این شهرستان با مرگ و میر در 76. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>