پدر شکایت هواپیمایی ادعا پسرش, 6, بود, تجاوز جنسی در طول توقف

(اورلاندو فلوریدا.) — یک مرد در فلوریدا است تحت پیگرد یکی از امریکا بزرگترین شرکت های هواپیمایی گفت: او 6 ساله بود, تجاوز جنسی توسط یک شرکت هواپیمایی کارمند در حالی که سفر به عنوان یک جزئی بدون همراه از برزیل به آمریکا

پدر ظ غفلت دعوی دوشنبه در برابر LATAM هواپیمایی در دادگاه فدرال در اورلاندو ،

در بیانیه سخنگوی LATAM گفت: این شرکت تا به حال دریافت یک احضاریه مربوط به طرح دعوی در دادگاه. “اما در آن طول می کشد هر گونه اتهام از این طبیعت به طور جدی و به طور کامل همکاری با هر نتیجه تحقیقات” در بیانیه ای گفت:.

در سال 2018 پسر مادر قرار داده و او را در یک LATAM پرواز از بلو هوریزونته به Sao Paulo, با این انتظار که او پسر خواهد و سپس انتقال به فلوریدا محدود پرواز با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

پسر او با برزیل و گذرنامه آمریکایی و همچنین شرکت هواپیمایی اسناد در یک پوشه پلاستیکی در اطراف گردن خود را. در برخی از نقطه پرواز حذف پوشه قرار داده و اسناد و مدارک در کوله پشتی. پسر بود دست به یکی دیگر از LATAM کارمند زمانی که او فرود آمد در سائو پائولو اما پرواز غفلت به کارمند که در آن اسناد سفر بودند که طرح دعوی در دادگاه گفت.

چرا که آنها نمی تواند پیدا کردن اسناد و مدارک, برزیلی پلیس فدرال حاضر به اجازه پسر در اتصال پرواز. توسط شرکت هواپیمایی کارمند یافت اسناد و مدارک در کوله پشتی فلوریدا محدود پرواز کردن گرفته شده بود با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

شرکت هواپیمایی تصمیم به قرار دادن پسر در یک هتل در نزدیکی که در آن چهار کارکنان شرکت هواپیمایی نوبت در زمان نظارت او بیش از 15 ساعت است. یکی از کارکنان — مرد — تجاوز جنسی به پسر دعوی در دادگاه گفت.

طرح دعوی در دادگاه گفت: شرکت هواپیمایی موفق به آموزش کارکنان خود را به حداقل رساندن خطرات و نظارت بر کارکنان خود را.

“LATAM و صنعت هواپیمایی به طور کلی تا به حال شناخت واقعی از خطر ابتلا به جزئی بدون همراه کودکان در طولانی layovers و افراد زیر سن قانونی بدون همراه که تسامح مراقبت می تواند منجر به ضرب و جرح کودکان” طرح دعوی در دادگاه گفت.

به آسوشیتد پرس معمولا نام افرادی که می گویند آنها شده اند تجاوز جنسی.

یک سخنگوی پدر وکیل روز چهارشنبه خواهد نظر نیست وقتی پرسید که آیا اجرای قانون مطلع شد.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>