‘مد نمی خواهد معنی همان چیزی که بعد از این.’ Christian Siriano در Pivoting از لباسهای به ماسک در طول همه گیر

منn ماه و نیم گذشته طراح مد, Christian Siriano تبدیل کرده خود را منهتن آتلیه به یک ماسک کارخانه به ارائه بسیار مورد نیاز حفاظت به نیویورک خط مقدم کارگران است.

در طول یک زمان 100 مذاکرات بحث در جمعه Siriano سابق پروژه باند برنده چه کسی ساخته شده نام خود را در صنعت مد و فراتر از آن برای تعهد خود را به فراگیر گفت: زمان سردبیر ارشد هیلی Sweetland ادواردز چگونه این تلاش آغاز شد و با یک صدای جیر جیر به فرماندار اندرو کومو بعد از دیدن گسترش سریع COVID-19.

“روز دیگر ما تقریبا آمار 30,000 [ماسک] و من فقط نمی تواند باور کند که ما یک ماسک کارخانه — آن را مانند وحشی به فکر می کنم در مورد چگونه این چیزی است که ما هر روز هنگامی که ما به دفتر” او می گوید. “من فکر نمی کنم آن را تبدیل به آنچه که آن را تبدیل به. من بسیار افتخار از آنچه ما انجام داده ایم اما آنقدر دیوانه است که مردم نیاز به ماسک های بسیار و هنوز هم انجام می دهند; ما هنوز درخواست هر روز.”

از آنجایی که آنها چرخد و از تهیه لباس به ساخت ماسک Siriano و تیم خود را از 10 full-time سورس را حدود 2000 ماسک های روزانه که همه اهدا به اورژانس و خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است. پس از ماسک دور داده می شود نه به فروش می رسد Siriano شده است بودجه عملیات از طریق کمک های مالی از خانواده و با نام تجاری هواداران که او را قادر به نگه داشتن خود را از کارگران شاغل. او نیز فروش اصلی خود را به طرح ها و نقاشی های بر روی وب سایت خود را برای کمک به جبران ماسک-هزینه های ساخت.

در حالی که Siriano گاهی اوقات نتواند کار در پر زرق و برق به نظر می رسد که او ساخته شده یک مورد علاقه با امثال میشل اوباما و بیلی پورتر او می گوید که او می بیند وضعیت فعلی الهام بخش یک شیفت برای طراحی مد هر دو در حال حاضر و در آینده است.

“اجازه دهید به شما بگویم, ساخت ماسک های بسیار پر زرق و برق آن را بسیار زیبا — اما من می گویم من کسب و کار من حداقل برای 6 ماه آینده و یا به طوری که در برخی از نوع محافظ تولید در برخی از راه ما نوع به طور کامل چرخد و به آن” او می گوید. “من فکر نمی کنم که مد را به معنای همان چیزی که پس از این…منظورم این است که ما هنوز هم نیاز فانتزی و رویاهای و آن چیزهایی که برای فرار از, اما من فکر می کنم آن را فقط می شود متفاوت است. آن را باید بیشتر معنی دار و هر که من مطمئن هستم که هنوز نمی, اما قطعا, چگونه من طراحی در حال حاضر من فکر کردن در مورد آن است.”

Siriano همچنین معتقد است ماسک را تبدیل به یک بخشی از پانسمان های جدید (و در این زمان لازم است) و لوازم جانبی. در وقت آزاد خود را از اواخر او ساخته شده برخی از مدل ماسک و تاب با مروارید و کریستال بوده که یک ضربه در رسانه های اجتماعی.

“من فکر می کنم این راه واقعا سرد را بیان کنید و آن را چنین ارزان و آسان راه برای انجام آن است که سرگرم کننده بیش از حد” او می گوید. “من شده است با ساخت چند نوع مدل ماسک برای تفریح, برای خودم, و ما تا به حال بسیاری از مردم بخواهید برای آنها. این نوع از شکل جدیدی از طلا و جواهر است که در نوع سرد است.”

Siriano همچنین معتقد است که حتی اگر بسیاری از آنها در خانه ماندن و اجتماعی فاصله این معنا نیست که شما نمی توانید خود را مد ثابت; در واقع او معتقد است که این می تواند بهترین زمان برای آزمایش با یک نگاه جدید است.

“من فکر می کنم مردم باید در خانه و لباس اگر [آنها] می خواهید به لباس تا” او می گوید. “اگر آن را می سازد شما احساس می کنید خوب است و شما آن را احساس کنید چه کسی مراقبت کنید ؟ و همچنین شما در خانه, شما می توانید سعی کنید هر چیزی و هیچ کس قضاوت با شما — شما می توانید پوشیدن توتو اگر شما می خواهید آن را بهترین زمان را امتحان کنید.”

این مقاله بخشی از #TIME100Talks: امید پیدا کردنیک سری خاص شامل رهبران در سراسر زمینه های مختلف به اشتراک گذاری ایده های خود را برای مرور این بیماری همه گیر. می خواهید بیشتر ؟ ثبت نام برای دسترسی به مجازی بیشتر حوادث از جمله زنده گفتگو با نفوذ خبرسازان.

نوشتن کدی Lang در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>