خانواده Dreasjon نی مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس ایندیاناپولیس افسر فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر پلیس به

تیاو خانواده Dreasjon “شان” نی زن 21 ساله سیاه مرد که کشته شد, یک افسر پلیس در ایندیاناپولیس در ماه مه باید طرح دعوی در دادگاه در برابر این گروه برای استفاده “بیش از حد و نیروی مرگبار” در قتل او.

طرح دعوی در دادگاه که ثبت شده در ژوئن 16, نی تولد مدعی است که ایندیاناپولیس اداره پلیس (IMPD) و همچنین شهر Indianapolis نیست به درستی آموزش افسران نظامی در تعامل و د تشدید.

“این IMPD و شهر ایندیاناپولیس تا به حال یک وظیفه اما موفق به پیاده سازی و/یا اجرای سیاست های شیوه و روش برای IMPD افسران که مورد احترام رید حقوق اساسی به کمک و حفاظت از” طرح دعوی در دادگاه گفت.

“این مبارزه نشده است. زندگی خود نشده است. و فراموش نکنید که پسر من است چرا که شما نمی توانید ببینید او” نی مادر Demetree وین گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. “ما در مورد صحبت کردیم که چگونه این روز قرار بود برای رفتن. اما من نمی توانم اینجا ایستاده با او چون او بود که از من گرفته شده.”

طرح دعوی در دادگاه می آید در میان اعتراضات گسترده و خشم بیش از پلیس-درگیر تیراندازی و کشتار غیر مسلح سیاه مردان و زنان در سراسر کشور است.

در مه 6, افسران پلیس در پاسخ به گزارش نی گفته خطرناکی رانندگی در ایندیاناپولیس بین ایالتی. آنها شروع به تعقیب وسیله نقلیه خود را. نی مشترک فیلم تعقیب و گریز زنده در Facebook در حالی که او در حال رانندگی بود و اعتقاد بر این بود به صحبت کردن به طور مستقیم به بینندگان او به عنوان جریان. او به عنوان پارک اتومبیل خود را, او می گوید بینندگان و آدرس خود را شنیده است و گفت: “لطفا به من.”

به گفته پلیس نی نادیده گرفته و دستورات ماموران برای متوقف کردن او از ماشین خود را هر چند چنین دستورات شنیده می شد در نی های تصویری. او به عنوان دیده می شود در حال اجرا است که کسی شنیده می شود در پس زمینه فریاد او را به متوقف شود. مدت کوتاهی پس از آن صدای شلیک گلوله شنیده می شود. در زمان حادثه پلیس گفت: “یک تبادل آتش بین راننده و افسر.” (طرح دعوی در دادگاه می های مختلف ادعا می کنند و می گوید که نی دیده می شود به جای حمل دو تلفن های همراه و یک تی شرت سفید.) نی ضرب گلوله کشته شد اما افسر بود برخورد کند.

افسر پلیس که در تعقیب او به عنوان د’joure گلابی مرسر در طرح دعوی در دادگاه اخراج تیزر در نی با طرح دعوی در دادگاه در گفت و نی شروع به تشنج بر روی زمین است. افسر مرسر سپس “شروع به شلیک چندین عکس در نی با اسلحه گرم” این پرونده همچنان ادامه دارد. “نی فورا درگذشت.”

طرح دعوی در دادگاه همچنین ادعا می کند که مرسر گفت: هرگز نی به رها کردن سلاح و یا او هشدار می دهند که او قرار بود به ساقه.

پس از تیراندازی یک مکالمه بین افسران در پاسخ به این صحنه است که در livestream تصویری. صدای مرد که کت و شلوار به عنوان افسر استیون اسکات می گوید: “من فکر می کنم آن را به یک بسته تابوت homie.”

با توجه به منابع این دیدگاه خواستار آنها را “بی عاطفه بی توجهی به زندگی نی.” IMPD رئیس Randal تیلور گفت: در زمان حادثه که افسر اسکات در صورت اقدام انضباطی و به نظرات “غیر قابل قبول است.”

این IMPD بلافاصله پاسخ برای زمان درخواست برای اظهار نظر در مورد آنچه در عمل(ع) شده اند انجام شده و یا به ارائه یک پاسخ به نی خانواده دعوی در دادگاه.

در طول کنفرانس مطبوعاتی امام حسن جانسون یک وکیل برای نی خانواده می گوید که این اداره باید پاسخگو باشند.

“این شرم آور است که ما تا به حال به انجام همه از این فقط برای به دست آوردن شفافیت است که ما وعده داده شده بود” جانسون گفت: در پايه بلند كن بادي. “اما ما در حال حاضر به انجام این کار و بیشتر به منظور دریافت پاسخ و به منظور رسیدن به عدالت برای Dreasjon امروز.”

نوشتن به Josiah بیتس در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>