خانواده 3 در میان کشته شدگان توسط مرگبار, تنسی, گردباد

یک خانواده از سه نفر بود که در میان کشته شدگان توسط یک گردباد است که آمار خود را در شهر کوکویل, Tenn., در سه شنبه شب در میان طوفان که به کشته شدن حداقل 24 نفر در سراسر کشور.

جاشوا Kimberlin, 30, همسرش ارین Kimberlin, 29 و پسر خود را Sawyer, 2, کشته شدند, توسط گردباد که پاره از طریق Putnam County است. سایر جوانترین قربانی این طوفان با توجه به واشنگتن پست.

“آنها نمی خواستم به زندگی می کنند و بدون هر یک از دیگر” کلینت پیتز ارین برادر گفت: پست.

همانطور که از روز سه شنبه GoFundMe خود را برای پوشش هزینه های مراسم تشییع جنازه مطرح شده بیش از $65,000.

در سراسر کشور, طوفان نابود بیش از 140 ساختمان و چپ بیش از 50,000 خانه بدون برق است. به گزارش آسوشیتد پرس, رندی, Porter, شهردار, Putnam County, که در آن Kimberlins زندگی می کردند گفت: این طوفان با سرعتی بیشتر مردم نمی باید زمان را به پناهگاه.

با توجه به اگهی جاشوا بوده است “ماهیگیر مشتاق بچه در قلب بود همیشه خنداندن مردم و برای همیشه خواهد بود و جدی.” ارین اگهی گفت که او “شناخته شده برای همیشه داشتن یک برنامه ریزی و او برنامه ریزی شده و آماده برای ابدیت با او پروردگار در بهشت است.” خود را پسر سایر عاشق “جماعت آواز او حتی تا به حال خود را تریبون زمین لوله میکروفون و songbook” با توجه به اگهی در گذشت.

این Tennessean گزارش می دهد که Kimberlin خانه به طور کامل نابود شد و اعضای جامعه شده اند با پیدا کردن وسایل از تعدادی از خانه های مردم در سراسر شهر. یکی از مواردی که پیدا کردم این بود که یک عکس از جاشوا و ارین Kimberlin راه رفتن با هم در راه آهن ها دست در دست.

نوشتن به مدلین کارلایل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>