خانواده نارضایتی ها: جدید, کتاب هری پاتر و شاهزاده و مگان را ارائه می دهد سلطنتی déjà vu

سلام سلطنتی مراقب. این است که خود را به طور منظم دوز سلطنتی, اخبار و تحلیل های. خواندن این آنلاین است ؟ ثبت نام در اینجا به این تحویل به صندوق پستی خود را.


نام های مختلف هستند. بنابراین جزئیات.

اما حس سلطنتی déjà vu منتشر شده است برای چند روز گذشته به عنوان اولین گزیده ای از یک کتاب بسیار پیش بینی در مورد هری پاتر و شاهزاده و مگان, Duchess of Sussex, منتشر شده در انگلستان

بخش پیدا کردن آزادی: هری و مگان و ساخت یک خانواده مدرن توسط روزنامه نگاران کارولین دیورند و امید Scobie که دیده می شود نور روز را ارائه نمی عمده آیات در مورد زن و شوهر که پشت پا به عنوان ارشد خانواده سلطنتی در اوایل این سال است.

اما آنها از ارائه جزئیات بیشتر و گوشت از داستان است که گزارش شده بیش از چند سال گذشته است. و در انجام این کار آنها را فراهم عجیبی موازی با انتشار کتاب دیگری از 28 سال پیش که متمرکز بر هری در, Diana, Princess of Wales.

برای برخی از سلطنتی ناظران وجود دارد یک حس تکرار تاریخ خود را.

“هری و مگان در حال پخش خود نارضایتی خود را در مورد خانواده ، این دقیقا همان چیزی دیانا بود” شرح حال پنی Junor, نویسنده هری پاتر و شاهزاده: برادر سرباز پسرگفت: از طریق ایمیل.

گمانه زنی های زیادی در مورد ماهیت رابطه بین شاهزاده هری و مگان و هری برادر پرنس ویلیام و همسرش کیت دوشس کمبریج در ردیف جلو خود به دنبال حضور در یک سرویس کلیسا در لندن در مارس 9. (Phil Harris/آسوشیتد پرس)

انتشار گزیده ای در بار و ساندی تایمز است سراسیمگی از تفسیر در انگلستان رسانه ها.

“پس از پیدا کردن آزادی خود را در آخرین هری و مگان هرگز به نظر می رسد بیشتر به دام افتاده” خواندن این تیتر در یک داستان توسط سردبیر Camilla Tominey در تلگراف.

ITV سلطنتی, ویرایشگر, Chris کشتی نوشت: در مورد گزیده ای تحت عنوان: “Sussexes و خانواده سلطنتی: یک رابطه بود که هرگز به کار می کنند.”

اما وجود دارد فیلمهای آيات? نه در آنچه که ما دیده ایم برخی از ناظران می گویند.

“برخی از گوشت بر استخوان از یک داستان است که ما به خوبی می دانیم اما با وجود این عناوین وجود ندارد جدید به درستی منابع آیات در این کتاب به عنوان serialised تا کنون” BBC سلطنتی خبرنگار جانی Dymond, نوشت در سایت بی بی سی.

“ما می دانستیم که ویلیام و هری روابط به شدت آسیب دیده بود; هری گفت: ITN را Tom Bradby که در این مصاحبه او در اواخر سال 2019. ما می دانستیم که Meghan احساس رها قصر او رفت و از او راه را که نقطه به Bradby در همان برنامه است.”

گزارش نقل قول یک سخنگوی هری و مگان عنوان کرد و گفت آنها فراهم نیست مصاحبه به صورت کتاب و یا به آن کمک می کند.

اما این سطح از جزئیات آن شامل افزایش داده است به سوالات فقط جایی که اطلاعات موجود در این کتاب که منتشر خواهد شد. Aug. 11 می آید از.

“ماهیت صمیمی برخی از جزئیات پرسش که چه کسی منابع بودند — و اینکه آیا هری و مگان به آنها برکت خود را قبل از آنها نشان داد چنین از نزدیک نگهبانی بینش به زن و شوهر, زندگی خصوصی,” the Daily Mail گزارش داد.

“فوق العاده اطلاعات شخصی آشغال در سراسر پیدا کردن آزادی شامل خاص از لحظه … Meghan اعتراف او نوشت: او پدر جدا توماس Markle یک پیام نهایی در حالی که در FaceTime در یک وان حمام است.

عقب به سال 1992 و دیانا محروم داشتن کمک مستقیم به اندرو مورتون کتاب دیانا: او داستان واقعی, آن را لرزاند کاخ ویندزور و نشان داد جزئیات ناراضی ازدواج بین او و پرنس چارلز به همراه خود اقدام به خودکشی و اختلالات خوردن.

مدت کوتاهی پس از دیانا مرگ در سال 1997 مورتون نشان داد او تا به حال از طریق یک واسطه به او داده شش ضبط مصاحبه.

Junor نمی بینم این کتاب در حال حاضر به عنوان آسیب زیادی به سلطنت به عنوان مورتون را انجام داد.

پرنس چارلز و دیانا شاهزاده ولز در طول جنگ کره یادبود خدمات در نوامبر سال 1992 پنج ماه پس از انتشار اندرو مورتون کتاب نشان داد که گونه های در ازدواج خود را. (رویترز)

“هری نیست به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به پادشاه را به عنوان مخرب اندرو مورتون کتاب در سال 1992 بود,” او گفت:.

در آن زمان دیانا ازدواج کرده بود به وارث تاج و تخت و در خط خودش برای تبدیل شدن به ملکه.

“با محکوم کردن شوهرش و خانواده او آسیب دیده و پادشاه آینده و در بسیاری از راه های ملکه خودش” Junor گفت.

در این کتاب Junor گفت: هری و مگان “را به عنوان قربانیان یک سیستم است که نمی تواند مقابله با محبوبیت خود را.”

در حالی که ما دیده نمی شود کل کتاب هنوز هیچ یک دیگر از هری و مگان “به نظر می رسد به بیرون آمدن از آن را به خوبی” Junor گفت.

“عمومی نیازی به جشن در بدبختی دیگران است. این چیزی است که اتفاق افتاده در سال 1992 و چه به میزان کمتر, گمان من است که امروز اتفاق می افتد.”

خصوصی — اما یک راز نیست — عروسی

شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi ترک سلطنتی چپل از پرستاران در رویال تسلیم و پس از عروسی خود را در ویندسور انگلستان در ژوئیه 17. (ویلر بنجامین/استخر کرج)

هنگامی که شاهزاده بئاتریس عروسی ادواردو Mapelli Mozzi در یک کلیسای کوچک در نزدیکی قلعه ویندزور برخی از گزارش ها حاکی نهم در خط به تاج و تخت بود لذت بردم “راز” عروسی پس از همه گیر مجبور به لغو برنامه ای برای بزرگتر مراسم در نمازخانه در سنت جیمز کاخ در مرکز لندن در اواخر ماه مه.

و قطعا هیچ حس وجود دارد که کلام عروسی در جولای 17 بیرون درز قبل از این زوج گفت: پاکستان خود را در مقابل یک جمع کوچک که شامل پدربزرگ و مادربزرگ او ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ.

اما کسانی که nuptials نیست راز این معنا از عروسی سلطنتی که هیچ کس شناخته شده بودند و یا گرفته شده بود تا آنها نازل ماه بعد.

“این بسیار مهم است که به اشتباه واژه “راز عروسی’ و ‘خصوصی عروسی,'” تورنتو بر اساس سلطنتی نویسنده و مورخ کارولین هریس در مصاحبه ای گفت:.

“چه شاهزاده بئاتریس بود خصوصی عروسی سلطنتی.”

و وجود دارد سلطنتی سوابق که اغلب دیکته شرایط در آن زمان (بسیار شبیه به COVID-19 همه گیر دیکته آنچه که اتفاق افتاده برای بئاتریس).

در سال 1935 King George V سومین پسر شاهزاده هنری دوک گلاستر — دایی از زمان ملکه — مجموعه بود به ازدواج آلیس مونتاگ داگلاس اسکات در یک عروسی بزرگ در کلیسای وستمینستر. اما پدر او مرده بود به تازگی از سرطان و سلامت پدر نامعلوم بود.

“پس از عروسی طرح تغییر و هنری و آلیس بود عروسی خود را در نمازخانه خصوصی از کاخ باکینگهام” هریس گفت.

در سال 1862 ملکه ویکتوریا دختر شاهزاده خانم آلیس, ازدواج شاهزاده لویی از هسه در مقابل خانواده آنها در اتاق ناهار خوری آزبورن خانه در جزیره موجود زنده.

عروسی آمد تنها چند ماه پس از مرگ ویکتوریا زن و آلیس پدر شاهزاده آلبرت.

“آن را منعکس عمیق دادگاه عزاداری از آن زمان و آلیس عینک لباس سفید عروسی اما تمام trousseau شد در سیاه و سفید و تأمل است که او تا به حال فقط از دست پدرش” هریس گفت.

برای مخفی عروسی او به نظر می رسد بازگشت به قرن 15.

“یک راز عروسی سلطنتی است و نزدیک به آنچه که شاه ادوارد چهارم به حال زمانی که او ازدواج الیزابت Woodville که در آن عروسی بود نه اعلام کرد تا شش ماه بعد” هریس گفت.

تازه ازدواج کرده ایستاده با بئاتریس را پدربزرگ و مادربزرگ ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ, خارج سلطنتی چپل همه پرستاران. (ویلر بنجامین/استخر کرج)

بئاتریس ازدواج قابل ملاحظه ای در شرایط مختلف.

“مردم می دانستند که شاهزاده بئاتریس مشغول بود که یک عروسی برنامه ریزی شده بود و عروسی شده بود به تعویق افتاد به دلیل coronavirus همه گیر” هریس گفت.

تصاویر که پدید آمده از بئاتریس و ادواردو عروسی نشان می دهد تنها تازه ازدواج کرده و یا تازه ازدواج کرده با پدربزرگ و مادربزرگ او.

وجود دارد هیچ نشانه ای از پدرش شاهزاده اندرو که تمرکز تمدید توجه بیش از دوستی خود با محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین پس از دستگیری Esptein را دوست Ghislaine ماکسول.

سرفصل از عروسی نیز متمرکز بر بئاتریس را لباس. در شاهوار را در “چیزی قرض گرفته شده,” او عینک لباس پرنعمت قرض داده از ملکه همراه با تاج ملکه — به عنوان شاهزاده خانم الیزابت — عینک خود را در روز عروسی در سال 1947.

بئاتریس عینک همان تاج به عنوان مادر بزرگ او را در روز عروسی خود را در سال 1947. (آسوشیتد پرس)

“شاهزاده بئاتریس عروسی بسیار بر شاهزاده بئاتریس به عنوان ملکه, نوه,” هریس گفت. “این روشن است که ملکه می خواستم به این مناسبت خاص با وجود تمام محدودیت های که اعمال شده توسط COVID-19 بیماری همه گیر.”

با هوش در 99

این تصاویر از بئاتریس عروسی نیز جلب توجه به صورت خود نگاه اجمالی از یکی دیگر از اعضای خانواده سلطنتی است که اغلب دیده شده است به تازگی.

و ناظران نمی تواند کمک به ذکر است که پدر بزرگ او, شاهزاده فیلیپ, دنبال شد کاملا با هوش در 99.

فیلیپ که بازنشسته از وظایف رسمی در سال 2017 و تا به حال برخی از نگرانی سلامت از آن نیز در جلو و مرکز در قلعه ویندسور چند روز بعد.

او در چهارگوش از قلعه که در آن او تا به شده است اقامت با ملکه در طول همه گیر برای شرکت در یک جسمی فاصله مراسم به پاس یک نظامی نقش به دختر در قانون Camilla, دوشس کورنوال.

“شاهزاده فیلیپ به نظر می رسد پنج سال جوانتر از کریسمس گذشته است و دوباره خود را مزه برای زندگی ایم” فیل Dampier که نوشته است یک بیوگرافی از دوک ادینبورگ.

Royals در کانادا

ملکه الیزابت و سپس نخست وزیر Pierre Trudeau حضور پذیرش در مرکز ملی هنر در اتاوا در اوت. 1 سال 1973. (کانادا مطبوعات)

نه یک بار بلکه دو بار ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ فرود آمد در کانادا در تابستان 1973.

آنها وارد اتاوا در تاریخ 31 ژوئیه برای چهار روز سفر رسمی به کانادا سرمایه میزبانی دوم مشترک المنافع سران دولت نشست.

این سفر پس از 11 روز تور در اواخر ماه ژوئن و اوایل ماه جولای برای شرکت در رویدادی به مناسبت صدمین سالگرد RCMP صدمین سالگرد جزیره پرنس ادوارد ورود به کنفدراسیون و تمدید تور انتاریو.

برای ملکه که قرار داده شده است یک اولویت بالا در نقش او به عنوان رئیس مشترک المنافع, مشترک المنافع جلسه قابل توجه بود.

“ملکه پرشور در مورد نقش خود به عنوان رئیس مشترک المنافع و در حال حاضر در این جلسات به معنای زیادی به او” هریس گفت.

گرفتن به جلسه در اتاوا اما ظاهری نتیجه یک بیت از مانور توسط دبیرخانه مشترک المنافع و کاخ در زمانی که نخست وزیر بریتانیا روز — ادوارد هیث — آنقدر مشتاق در به طور منظم سر از جلسات دولت است.

در پایان با توجه به نویسنده فیلیپ مورفی در کتاب خود سلطنت و پایان امپراتوری کاخ قبول دعوت از نخست وزیر کانادا روز — Pierre Trudeau — برای ملکه به حضور با پذیرش او به عنوان ملکه کانادا.

خسروانه کردنی

“من می دانم آنچه توییتر است اما من نمی خواهد به هر نقطه در نزدیکی آن اگر شما پرداخت می شود من باشم.”

— شاهزاده خانم آن در یک ITV مستند که پخش این هفتهجلوتر از او 70 تولد on Aug. 15.

سلطنتی می خواند

  1. فقط به عنوان برادر بزرگتر چارلز بود که او تبدیل 70, Anne مهمان ویرایش نسخه از کشور, مجله زندگی را به علامت که نقطه عطف تاریخ تولد. در این زمان مسئله او می نویسد: چگونه پدر و مادر او القا او را مادام العمر از طبیعت و خواستار مراقبت بیشتر در مورد اتلاف انرژی و به امید آینده ای بهتر برای روستا.

  2. آن را به یکی دیگر مجازی برای اولین بار برای ملکه هنگامی که او حضور داشتند رونمایی از یک پرتره جدید از راه دور. [ITV]

  3. بوجود می آیند اقا تام مور — ملکه الیزابت مفتخر 100 سال مالی کاپیتان در قلعه ویندسور. [CBC]

  4. در گسترده چت در رادیو, پادکست, Prince William ارائه یک راه جدیدی را برای دفع یک بچه مدرسه فوتبال حریف خود را حفاظت افسر به مطرح به عنوان یک مسخره تیرانداز از خفا. [Evening Standard]

  5. یکی دیگر از تولد سلطنتی, یکی دیگر از مجموعه ای از عکس های گرفته شده توسط مادربه عنوان تصاویر جامعی توسط کیت, دوشس کمبریج منتشر می شوند به علامت هفت سال پس از پرنس جرج متولد شد. [BBC]


ثبت نام در اینجا به سلطنتی افسونگر خبرنامه زمین در صندوق پستی خود را هر جمعه دیگر.

من همیشه برای شنیدن از شما. ارسال ایده های خود را, نظرات, انتقادات و پیشنهادات و یادداشت ها به [email protected] مشکل با عضویت در خبرنامه? لطفا اجازه دهید من می دانم در مورد هر گونه غلط املایی و اشتباهات و یا اشکالات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>