خانواده های کسانی که کشته شدند در زمانی که پرواز MH17 به ضرب گلوله کشته شد امیدوارم که دادگاه را افشا روسی ‘دروغ’

Silene Fredriksz می داند که او ممکن است هرگز بعد از چهار مرد متهم به قتل پسرش برایس و 297 نفر دیگر در هیئت مدیره خطوط هوایی مالزی پرواز 17 هستند به زندان فرستاده شود.

اما او می گوید: اگر خود را محاکمه آغاز می شود که روز دوشنبه در یک دادگاه هلندی در خارج از شهر آمستردام بی اعتبار پنج سال و نیم از روسیه “دروغ” در مورد پوتین نقش دولت در جت را تخریب و سپس تلاش خواهد شده اند ارزشمند است.

“من فکر می کنم آن را بسیار توهین آمیز است. روسیه است که دروغ گفتن دوباره و دوباره و انکار چیزهایی که ما می دانیم درست است” Fredriksz گفت: CBC News در مصاحبه ای در خانه اش در روتردام.

“شاید جهان در نهایت ببینید که چگونه روسیه واقعا است.”

برایس Fredriksz را ترک کرده است اتاق خود را دقیقا به عنوان او در سمت چپ آن زمانی که او سوار MH17 پنج و نیم سال پیش. (Corinne Seminoff/CBC)

مجموعه مقالات گشوده خواهد شد در یک امنیت دادگاه مجتمع قضایی در نزدیکی فرودگاه Schiphol اما زندانی جعبه خالی خواهد بود با مظنون زندگی آزادانه هزاران کیلومتر دور است.

چهار متهم

چهار متهم روسیه سرگئی Dubinsky اولگ Pulatov و ایگور Girkin و اوکراین لئونید Kharchenko — همه رهبران سابق روسیه-یمن واحد جنگ در شرق اوکراین در ماه جولای 2014.

آنها متهم به آوردن یک سطح به هوا موشک BUK در سراسر مرز روسیه و پس از موشک راه اندازی شد, پوشش تا BUK بازگشت به خاک روسیه است. محققان بر این باورند شواهد گره زدن آنها را به حرکت موشک قوی است و به عنوان رهبران جدایی طلب شده اند مسئول سلاح در منطقه خود را.

روسیه دولت امتناع به نوبه خود آنها را به تلاش برای تیراندازی کردن جت و کشتن هر کس در هیئت مدیره.

در آستانه از آنچه انتظار می رود به شروع ماه — اگر نه سال از استدلال حقوقی و شهادت Fredriksz ملاقات با ما CBC News تیم به صحبت در مورد محاکمه او و خانواده و روسیه را به تلاش برای بی اعتبار بررسی است.

Fredrikz به ما نشان داد پسر او را در اتاق در خانه ای که دست نخورده باقی مانده از روز برایس بود که 23 و دوست دخترش, گل افتاب گردان, چپ در سفر خود را.

برایس Fredriksz و دوست دخترش دیزی Oehlers کشته شدند که MH17 نابود شد بیش از شرق اوکراین در ماه جولای 2014. چهار مظنون در قبال شنبه در هلند هر چند هیچ یک از مردان انتظار می رود برای نشان دادن در دادگاه. (Corinne Seminoff/CBC)

نیمه مست, بطری 7-تا هنوز هم بر روی میز خود. یک پیراهن تابستانی پرتاب بیش از پشت صندلی باقی می ماند دقیقا به عنوان او آن را ترک کرد. حتی تخت است که هنوز هم unmade از گذشته صبح و شوهر از خواب بیدار شدم.

“این است که همه ما باید به همین دلیل من آن را نگه دارید مثل این. من نمی دانم برای چه مدت. زمانی که من احساس می کنم من می خواهم به نگه داشتن آن را در این راه” او گفت:.

وسایل شخصی از خرابه

در میان هواپیما خرابه محققان بهبود داد و به خانواده یک کیف پارچه از دیزی بود که هنوز هم دست نخورده, و, فوق العاده سالم.

این شامل یک تغییر لباس برای هر یک از آنها و همچنین موارد دیگر مانند تلفن و شارژر و گردشگری بروشور برای یک شیرجه در بالی که در آن آنها می زنیم.

“این هنوز برای من سخت به بازگشت به خاطرات من. من می خنده … اما از سوی دیگر آن هنوز هم لطمه می زند چرا که من می دانم آن را در گذشته و من می دانم که وجود دارد این است که هیچ آینده ای با پسر من” او گفت:.

“او در حال بازی فوتبال در همه زمان ها و استدلال با … پدر در مورد سیاست یا فوتبال. وجود دارد همیشه موسیقی در خانه. من از دست این. من از دست همه چیز کمی است.”

محققان دیزی پارچه کیف دستی تقریبا سالم در میان بقایای MH17 در اوکراین زمینه و بازگشت آن به Fredriksz خانواده است. (Corinne Seminoff/CBC)

دادگاه جنایی اوج زحمت کش پلیسی و پزشکی قانونی کار توسط پنج کشور بررسی تیم به رهبری توسط هلندی مقامات قضایی.

در حالی که مسافران از 10 ملیت در هیئت مدیره جت از جمله کانادا دانشجوی پزشکی آندره Anghel اکثریت — 196 — بودند هلندی.

بررسی چالش برانگیز

محققان از طریق کار بسیار چالش برانگیز از جمله برخورد با یک سایت سقوط در یک منطقه جنگی و آنچه آنها را بارها و بارها مشخص به عنوان یک unco-عمل کرده است.

روسیه قاطعانه رد BUK ایشان بود و پیشنهاد کرده است همیشه در حال تغییر یک سری از جایگزین توضیحات برای نابودی هواپیما که همه تیم تحقیق می گوید بی اساس هستند.

سپس و در حال حاضر که منطقه شرقی اوکراین تحت کنترل شبه نظامیان جدایی طلب و واحدهای پشتیبانی شده توسط روسیه است.

روسیه اذعان هرگز خود را به کمک به جدایی طلبان اوکراین و بارها و بارها با رد اتهامات که در آن نیروهای نظامی و سربازان عبور از مرز.

Fessing تا حتی بخشی از مسئولیت این جت را تخریب — بسیار کمتر ارائه یک عذرخواهی به قربانی خانواده — را به مقدار پوتین دولت اعتراف به آن شده است دروغ گفتن به جهان و مردم خود را برای سال ها به عنوان نقض قوانین بین المللی است.

هنوز دادستان انباشته اند و چه آنها ادعا می کنند که توانمند شواهدی از کمک روسیه به نیروهای جدایی طلب.

Seline Fredriksz نگه می دارد و یک یادبود به پسرش برایس و دوست دخترش, گل افتاب گردان, مهبل در روتردام. (Corinne Seminoff/CBC)

در یک کنفرانس خبری در سال گذشته آنها بازی ضبط تماس های تلفنی که در آن صدای ظاهرا به جدایی فرماندهان شنیده می شود صحبت ارشد مقامات کرملین در مورد تدارکات و پیشرفت از جنگ است.

در یکی دیگر از تماس تلفنی یکی از متهمان سرگئی Dubinsky, شنیده, درخواست مسکو برای ارسال یک جشن برای کمک به تقویت شدند.

کرملین معتقد مسئول

“من کاملا مطمئن شوید که [رئیس جمهور] پوتین می دانستم که وجود دارد BUK رفتن به اوکراین است. او این را می دانست; 100 درصد مطمئن” Fredriksz گفت: CBC News.

“به من من شخصا او را عمدتا مسئول برای ساخت این اتفاق می افتد.”

وزیر امور خارجه روسیه سخنگوی ماریا Zakharova می گوید: محققان هلندی حاضر به در نظر گرفتن ده ها هزار اسناد روسیه فرستاده شده مربوط به تخریب MH17. (رویترز)

در روزهای منتهی به محاکمه جمهوری روسیه سخنگوی وزارت خارجه ماریا Zakharova, دوباره ابراز مخالف دولت روسیه به رسیدگی به پیشنهاد دادستان شواهد از پیش تعیین شده را به پوتین دولت نگاه بد.

“کمپین رسانه ای در حال به دست آوردن شتاب بی سابقه ای روشن اتهامی تعصب نسبت به روسیه” او posted on Facebook.

روسیه اتباع ایگور Girkin سرگئی Dubinsky و اولگ Pulatov و همچنین اوکراین لئونید Kharchenko نشان داده شده بر روی صفحه نمایش. محققان بین المللی را بسته و آنها را به سقوط Malaysia Airlines flight MH17. (رویترز)

قابل توجه محققان را نه به اتهام هر یک از اعضای نظامی روسیه با تخریب MH17, حتی اگر آن را به طور گسترده ای فرض می دانند که هویت این سربازان از 53 موشکی ضد هوایی تیپ که عمل موشکی BUK.

و نه محققان هلندی به نام فرد آنها معتقدند به منظور شلیک کنید.

بسیاری از سوالات

روسی, روزنامه نگار رومی Dobrokhotov می گوید او معتقد است دادستان تیم ارائه قوی ترین شواهد آن است اما او انتظار دارد که بیشتر افراد شارژ خواهد شد.

“من فکر می کنم آخرین مرحله خواهد بود به تماس همه افرادی که تحت فشار قرار دادند را فشار دهید و تمام کسانی که دستور به انجام این کار. بنابراین مهم ترین افراد خواهد بود با نام آخرین.”

Dobrokhotov کار کرده است به طور گسترده با روزنامه نگاری جمعی Bellingcat که کشف کلید های رسانه های اجتماعی عکس ها و پایگاه داده شواهدی که دنبال BUK از آن روسیه مقر به راه اندازی سایت در اوکراین است.

او معتقد است دادگاه می تواند به اوج رسیدن با روسیه وزیر دفاع و سرگئی Shoigu در حال اضافه شدن به عنوان متهم.

یک آسیب دیده موشک نمایش داده شده است طی یک کنفرانس خبری توسط اعضای مشترک تیم تحقیق که به بررسی 2014 سقوط MH17 که به کشته شدن 298 نفر مسافر در شرق اوکراین است. (رویترز)

“من کاملا مطمئنم که Shoigu خواهد بود یکی از افرادی است که خواهد شد به نام گناه توسط دادستان و البته ما درک می کنیم او نمی خواهد آمد به [دادگاه] و او را به عدالت به ارمغان آورد قبل از ولادیمیر پوتین برگ های قدرت, اما من فکر می کنم این است که هنوز هم بسیار از لحاظ سیاسی مهم است. “

خانواده های قربانیان نیز امیدوار یافته های جنایی محاکمه خواهد شد و همچنین ارائه یک پایه برای یک دعوی در دادگاه مدنی علیه دولت روسیه که در حال راه اندازی از طریق دادگاه اروپایی حقوق بشر است.

در حالی که خانواده ها در حال حاضر دریافت نامعلومی حل و فصل مالی از مالزی, خطوط هوایی, حقوق بشر مورد می تواند به لحاظ نظری نیز در نتیجه حل و فصل هر چند آن را می تواند بیش از یک دهه به حل و فصل.

کانادا قربانی

ونکوور-بر اساس وکیل است که به نمایندگی از خانواده آندره Anghel, the lone کانادا در هیئت مدیره می گوید پدر و مادر خود را نمی برنامه ای برای حضور در دادگاه در آمستردام اما با این وجود پس از آن نزدیک.

“خانواده را ویران شده است توسط آندره و آن را بسیار دشوار است برای آنها را به مقابله با این کار در یک محیط عمومی گفت:” جو Fiorante یک حمل و نقل هوایی وکیل با CFM وکلا.

“این یک خام زخم باز برای آنها است.”

خانواده های قربانیان راه اندازی یک اقدام مدنی علیه دولت روسیه و نتیجه پرونده بسیار مهم است می گوید: Fiorante.

“در دادگاه اروپایی حقوق بشر مورد آنچه در خطر است یک اعلامیه که از فدراسیون روسیه, دولت روسیه مسئول نقض حقوق همه مسافران از جمله آندره و این امکان وجود دارد که اضافی جبران می شود تعلق می گیرد.”

هیچ عذرخواهی

این MH17 دادگاه می آید کمتر از دو ماه پس از دیگری مسافر جت خطوط هوایی اوکراین پرواز 752 بود به ضرب گلوله توسط یک surface-to-air missile بعد از تهران در فرودگاه کشتن تمام هیئت مدیره از جمله 57 کانادایی.

در حالی که ایران در ابتدا آن را تکذیب کرد ازطریق هواپیما در روز دولت خود اعتراف به اشتباه.

“هنگامی که من تو را دیدم که در تلویزیون آن را ساخته شده من گریه. من احساس آرامش وقتی دیدم که” Silene Fredriksz گفت: از پذیرش. “کسی که در زمان مسئولیت است.”

بیش از هر چیز او می گوید آنچه او و دیگر خانواده ها می خواهند روسیه است دولت را به انجام همان.

“این چیزی است که ما می گویند تمام وقت — فقط می گویم متاسفم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>