(NAKHON RATCHASIMA, تایلند) — Sirirat Nualraksa چشم به اشک آمبولانس تحویل داده gurneys تحمل پارچه کفن اجساد به سردخانه یک بیمارستان پس از یک کینه توز تایلندی, سرباز, کشته شدن 29 نفر و زخمی شدن ده ها تن دیگر در یک مرکز خرید داد و بیداد.

Sirirat از دست او برادر در قانون و جوان برادرزاده در این حمله. او در میان ده ها تن از قربانیان و بستگان و نشستن در صندلی های پلاستیکی و در بتن نیمکت در خارج از سردخانه پنج شنبه, انتظار برای پر کردن کاغذ بازی به مدعی عزیزان خود و دریافت غرامت از دولت تایلند جنایی قربانیان صندوق.

در Facebook, او تا به حال صحبت با خواهر زن 33 ساله Papatchaya Nualraksa او به عنوان hid با شوهرش و 2 سال در یک سوپر مارکت اتاق ذخیره سازی. Sirirat توصیه می شود خواهر او را به پرستار پسر او به طوری که او نمی خواهد سر و صدا و خطر آشکار خانواده به مسلح که دور از آتش به صورت خودکار تکرار در اطراف هفت داستان بازار.

در یک Facebook تماس Papatchaya گفت خواهرش که او ترسیده بود.

“صدای شلیک گلوله شنیده میشد بی وقفه و با صدای بلند. اما هیچ نشانه ای” از یک نجات Sirirat گفت. هنوز هم “هر دو از ما فکر می کردم که او قادر خواهد بود به خارج.”

آنها رد و بدل چند Facebook messages قبل از Papatchaya رفت و آرام.

حدود 13 ساعت بعد از بن بست به پایان رسید که تایلندی نیروهای ویژه به ضرب گلوله فرد مسلح که مقامات شناخته شده به عنوان Sgt. مسلح ، Jakrapanth Thomma.

Sirirat, 43, بعد, دریافت عکس از یک دوست و یک افسر که در پاسخ به بازار بدن از خواهر سلاح های پیچیده در اطراف او 2 ساله و پدر پسر در این نزدیکی هست.

در بیمارستان یک تیم از دولت اداره بهداشت روان دست از کیک و بافت های غربالگری افراد به صورت غیر طبیعی عبارات از غم و اندوه با توجه به Wimonwan Panyawong یک روانشناس بالینی که از سفر بانکوک, غرب, به, Nakhon Ratchasima, یک شهر از 150,000 نفر حدود 250 کیلومتر (150 کیلومتر) به دور است.

بیمارستان تنهاست آسیب شناس پزشکی قانونی ملحق شد توسط دو نفر دیگر از خارج از شهر اما به گفته مقامات این می تواند روز قبل از کالبد شکافی کامل شد و بدن می تواند به دست خانواده.

Kanokphon Watchawan, 28, آمد, از بانکوک به بازیابی بدن برادر Wanchai که کشته شد در حالی که کار در یک فروشگاه در بازار دوم داستان. Kanokphon گفت: مسئولين بيمارستان به او گفت به بازگشت برای او در روز سه شنبه.

مقامات گفت: ضارب عصبانی بود بیش از یک اختلاف مالی اولین قتل خود را افسر فرمانده و افسر در قانون و پس از تصرف چندین حمله سلاح و مهمات از ارتش خود را در اردوگاه. او آتش گشودند و زخمی شدن حداقل سه سرباز قبل از سرقت یک وسیله نقلیه ارتش برای فرار و تیراندازی به عنوان او سوار به بازار که در آن خریداران در ترور زد.

یک مراسم تشییع جنازه برگزار شد و یکشنبه برای یک نوجوان 13 ساله در مدرسه, دانش آموز, بود که سوار موتور سیکلت خود را هنگامی که Jakrapanth به ضرب گلوله او را در مسیر به بازار.

تفنگ خشونت بی سابقه در تایلند و تیراندازی در ناخون راتچاسیما می آید فقط یک ماه پس از دیگری با مشخصات بالا در بازار, عکسبرداری در تایلندی مرکزی شهر Lopburi. در آن صورت یک نقاب دار مسلح حمل یک تفنگ با یک صدا خفه کن به کشته شدن سه نفر از جمله 2 سال و زخمی شدن چهار نفر دیگر را به عنوان او از سرقت از یک فروشگاه طلا و جواهر.

یکشنبه شب بازماندگان بودند و جریان بازگشت به سایت داد و بیداد, ترمینال 21 Korat gleaming فرودگاه با مضمون مرکز خرید برای بازیابی وسایل نقلیه رها شده در طول پلیس تخلیه. طبقه همکف بود و بی عیب با چراغ مغازه ها باز گذاشته و یک Haagen-Dazs بستنی کیوسک فریزر زمزمه.

Palawan Ployudee, 50, که هدیه فروشگاه در بازار را از طبقه سوم به فروش می رساند و او را با دست رنگ آمیزی لباس و کیف و سایر دکور اولین hid دیگر مغازه داران و مشتریان در فروشگاه خود را. زمانی که آنها متوجه شدم آنها در معرض آنها فرار به یک گارد امنیتی, اتاق کار و بعد از فرار به ایمنی پایین داخلی آتش فرار کنند.

“نگهبان دستور ما را در کفش ما بنابراین ما نمی خواهد هر گونه سر و صدا و اطلاع مقصر,” او گفت:.

در جای دیگر در این شهر کمتر از یک ماه کامل در مورد 1000 نفر در اطراف این شهر مهم ترین بنای تاریخی, مجسمه Thao Suranari است که با اعتبار صرفه جویی مردم خود را از تهاجم لائوس شاه در اوایل قرن 19.

مردم شعار می دادند نماز همراه با یک تخته سنگ از کشیش بودایی پیشرو مراسم تشییع جنازه برگزاری شمع در یک دست و با اشاره به آسمان یک حرکت مسلمانان بر این باورند هدایت روح به بهشت است.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de