خانواده ها از پرواز 752 قربانیان تماس در شرکت های هواپیمایی به اقامت در خارج از حریم هوایی ایران

خانواده های کسانی که جان خود را در تخریب پرواز 752 در تماس اروپایی و بین المللی شرکت های هواپیمایی برای تماس با هر گونه مذاکره با دولت ایران و از سرگیری پروازها در این کشور به حریم هوایی تا تهران به طور کامل همکاری با تحقیقات و مجازات کسانی که پشت این حمله است.

خطوط هوایی بین المللی اوکراین پرواز 752 آورده بود پایین توسط یک ایرانی surface-to-air missile دقیقه پس از آن در زمان خاموش از فرودگاه بینالمللی امام خمینی در تهران در ژانویه. 8, 2020. در این تصادف کشته و 176 نفر در هیئت مدیره از جمله 55 کانادایی.

در ابتدا پس از انکار هر گونه مسئولیت برای تیراندازی کردن هواپیما تهران مجبور شد اعتراف کند که آن را “ناخواسته” تخریب غیر نظامی هواپیمای مدعی دفاع هوایی واحد اشتباه آن برای آمریکا و موشک کروز.

این انجمن به نمایندگی از خانواده های قربانیان راه اندازی کرده است یک درخواست تماس در لوفت هانزا به خودداری از استفاده از دالان هوایی ایران پس از گزارش در رسانه های ایران رسانه ها گفت: چندین خطوط هوایی اروپا به رهبری آلمان و حامل برگزار شد گسترده مذاکرات بر سر این موضوع با ایران است.

‘جهان یاد’

“آن شده است تنها چهار ماه پس از این فاجعه که در زمان زندگی خود و جهان به یاد سپاه’ اعتراف است که آن را آتش بیدفاع انسان می گوید:” در این طومار که به برداشت بیش از 14 ، 000 امضا از آنجا که راه اندازی در روز یکشنبه.

“کشورهای عضو اتحادیه اروپا باید موافقت overflight بیش از حریم هوایی ایران تا زمانی که دولت ایران نشان می دهد که تعهد خود را به همکاری با نهادهای بین المللی برای انجام یک معتبر بررسی حوادث منجر به تخریب PS752 از جمله هویت عاملان.”

حامد Esmaeilion موقت سخنگوی این انجمن به نمایندگی از خانواده های کانادایی که جان خود را در پرواز از تهران به کیف گفت که مقامات ایرانی باید پاسخگو برای تیراندازی کردن هواپیما.

حامد Esmaeilion از دست همسرش, پریسا Eghbalian و نه خود را در سال Reera در سقوط پرواز 752. (عرضه شده)

Esmaeilion گفت: خانواده های قربانیان به دنبال دو هدف اصلی با درخواست.

“اول از همه این است که برای عدالت است. زمانی که عدالت غالب و بررسی است و حتی آغاز شده و ایران همکاری است و جعبه سیاه هنوز در ایران, چرا که آنها شروع به صحبت کردن و گفت:” Esmaeilion که از دست همسرش, پریسا Eghbalian و نه ساله دختر Reera در تصادف.

“و دلیل دوم این است که ما می خواهیم برای جلوگیری از هر گونه جرم و جنایت دیگر مانند این. چه کسی می تواند تضمین نماید که آن را به اتفاق می افتد دوباره ؟ زمانی که آنها شلیک کردن هواپیما و آنها جواب نمی ده به کسی که آنها می توانید آن را دوباره انجام دهد.”

مقامات با لوفت هانزا گفت: این طومار بود و خبر به آنها.

‘او باید در زندان’

“ما در حال حاضر عامل با توجه به امنیت بین المللی و مقررات مربوط به ایران و ما قطعا آگاه هستند از این تردید است که بسیاری از افراد مرتبط با این فاجعه باید در مورد پرواز در آن منطقه” تل Muscal لوفت هانزا سخنگو در آمریکا گفت: رادیو بین المللی کانادا.

“قطعا اولویت شماره یک باقی می ماند ایمنی ما مسافران و خدمه و هواپیما ما است.”

Esmaeilion گفت: به نظر می رسد دولت تحت کنترل رسانه های ایران را آغاز کرده است یک کمپین روابط عمومی برای بازسازی تصویر از فرمانده ایران, سپاه پاسداران هوافضا نیروی ژنرال امیر علی حاجی زاده که بستری مسئولیت سقوط پرواز 752.

در اخیر 37 دقیقه مصاحبه اصلی دولت کنترل تلویزیون کانال حاجی زاده موفق به صحبت در مورد حوادث Jan. 8 بدون هنگامی که خواسته بودن در مورد و یا ذکر سقوط پرواز 752, Esmaeilion گفت.

دولت کنترل می شود, رسانه های ایران می خواهد به تصویر بکشد حاجی زاده به عنوان یک قهرمان ملی با وجود این واقعیت است که دست خود را آغشته به خون بی گناه او اضافه شده است.

“او باید در زندان باشد اما به جای او می آید در تلویزیون ملی و خنده ما” Esmaeilion گفت.

Syrine Khoury یک سخنگوی وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe, شامپاین, گفت که کانادا همچنان به تماس برای “full پاسخگویی و شفافیت و عدالت و جبران خسارت و کامل و مستقل و شفاف بررسی برای کمک به خانواده به دنبال بسته شدن به عنوان آنها همچنان به سرند.”

نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد در کنفرانس امنیتی مونیخ در ماه فوریه که کانادا در حال توسعه امن آسمان استراتژی او اضافه شده است.

هدف از این استراتژی این است که برای ایجاد یک مجموعه مشترک از شیوه های حفاظت بهتر از مسافران از خطر پرواز در نزدیکی یا خارجی در مناطق جنگی و برای جلوگیری از فجایع مشابه از وقوع دوباره Khoury گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>