رو تا حدودی خالی آرنا مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای احیای یک تلاش مجدد انتخابات در تولسا تجمع

Pساکن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را باز کرد اولین تجمع در بیش از سه ماه گفت: این یک آغاز جدید برای سال 2020

توسط PATRIS-FUN در 1 تیر 1399

Pساکن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را باز کرد اولین تجمع در بیش از سه ماه گفت: این یک آغاز جدید برای سال 2020 دوباره انتخابات. "ما شروع" مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا گفت: از تجمع در Tulsa, Oklahoma. "ما شروع کمپین ما."

مشخصات فنی مغلوب ساختن پیشی جستن خود را راه اندازی مجدد پیشنهاد یک سال پیش اما برگ برنده مورد نیاز این تجمع در تولسا به طور نمادین تنظیم مجدد برای خود دست و پا زدن مبارزات انتخاباتی. مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن با سراسر کشور به طور متوسط نزدیک به 9 امتیاز با توجه به سیاست روشن و از دست دادن به معاون سابق رئیس جمهور تقریبا در هر چرخش دولت است. آخرین بار مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد تجمع بود در ماه مارس قبل از شیوع کروناویروس به حال تعطیل ترین کشور; در حال حاضر بیش از 120 ، 000 آمریکایی درگذشت, از ویروس ها و بیش از 40 میلیون نفر از کار با توجه به تاثیر اقتصادی آن.

این کشور شده است roiled توسط ناآرامی های آن را به عنوان reckons با نژادپرستی نظاممند در پی جورج فلوید مرگ با مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ تنها تعمیق نژادی تقسیم و تحریک بیشتر کردند. این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن از دست داد یک دادگاه پیشنهاد برای جلوگیری سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون از انتشار یک کتاب در این هفته که شامل چندین تکان دهنده اتهامات در مورد رئيس جمهور در ارتباط با اجرای قانون و رهبران خارجی. در حال حاضر او در مواجهه با سوالات بیش از شلیک یک منهتن آمریکا وکیل که نظارت تحقیقات دو نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکلا.

این رویداد موفق به ارائه اپتیک از توجهی گشت و مغلوب ساختن پیشی جستن 1 ساعت و 41 دقیقه بیخ و بن سخنرانی صرف زمان کمی آرامش نگران آمریکایی ها و یا تخمگذار از برنامه های دقیق برای مغلوب ساختن پیشی جستن دوره دوم. مغلوب ساختن پیشی جستن کارزار bragged روز قبل از آن بیش از یک میلیون بلیط فروخته شده بود برای تجمع در Tulsa بانک اوکلاهما مرکز اما عرصه به دور از کامل عصری آبی خالی صندلی رو به رئیس جمهور به عنوان او صحبت کرد. BOK مرکز دارای ظرفیت بیش از 19,000 اما وجود دارد کافی فضای خالی قابل مشاهده بر روی زمین و در سطوح فوقانی عرصه. کمپین برنامه ریزی شده بود به یک جداگانه سرریز منطقه در یک مرحله خارج, اما آنها به طور ناگهانی لغو هوای بخش میان پایین تر از حد انتظار مردم در انتخابات.

"متاسفانه معترضین با دخالت حامیان و حتی مسدود کردن دسترسی به آشکارسازهای فلزی که مانع مردم از ورود این تجمع" مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh در بیانیه ای گفت. اوکلاهما سربازان گارد ملی مستقر شدند برای تامین امنیت در خارج از این تجمع, اگر چه اعتراضات به نظر می رسد تا حد زیادی صلح آمیز است.

این تهمت به نظر می رسد برای لذت بردن از بودن در مقابل یک جمعیت با گفتن داستان طولانی و سرزنش دشمنان آشنا برای مشکلات خود: رسانه ها و "چپ رادیکال" و دموکرات مانند نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز و مینه سوتا در کنگره Ilhan عمر. "این مردم هستند stone cold crazy," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس گفتن فرضی داستان در مورد یک "بد hombre" بالا رفتن از در و پنجره در شب در حالی که شوهرش است خاموش بودن سفر فروشنده و 911 دیگر در سرویس هنگامی که او تلاش می کند برای کمک تماس بگیرید.

او در هشدار خود را بیش از آنچه که اتفاق می افتد اگر بایدن برنده در ماه نوامبر: "در جو بایدن امریکا, تظاهر, غارتگران و جنایی بیگانگان حقوق بیش از مطیع قانون شهروندان" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. اگر بایدن برنده "یک جسارت چپ را راه اندازی کامل در مقیاس حمله در آمریکا زندگی" او ادامه داد. "آنها را اخراج هر کسی که با آنها مخالف است."

رئیس جمهور به طور منظم بازگشت به موضوع از coronavirus در طول سخنرانی خود در یک نقطه و با اشاره به آن به عنوان "چینی ویروس" و دیگری به عنوان نژادپرست moniker "کونگ آنفولانزا." مغلوب ساختن پیشی جستن گیر به خط که او انجام داده است "فوق العاده شغل" با کروناویروس و تمسخر خود دولت تاکید بر ramping تا تست و گفت که آزمایش یک "شمشیر دو لبه" به دلیل ادعای او بیشتر به معنی آزمایش کشف بیشتر موارد. "من گفت:, من به مردم, 'آهسته تست کردن لطفا'" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نشان می دهد که او تا به حال شخصا درخواست شده است که کمتر آمریکایی آزمایش ویروس کشنده در جهانی همه گیر.

بالا تولسا سلامت رسمی علنا اعتراض به تهمت کمپین برای به تعویق انداختن این تجمع در اوایل این هفته به دلیل نگرانی از آن می تواند باعث افزایش موارد است. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دست از ماسک در تولسا رالی اما دستور استفاده از آنها و بسیاری از شرکت کنندگان در این رویداد داخل سالن به نظر نمی رسد به پوشیدن آنها, حتی اگر شش مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان بودند که کمک به سازماندهی تولسا تجمع آزمایش مثبت برای COVID-19 که مبارزات انتخاباتی نشان داد که بعد از این رویداد.

مغلوب ساختن پیشی جستن 74 را رد کرد و نگرانی خود را از سلامت خود که مطرح شد و پس از او به نظر می رسد به تلاش برای بلند کردن یک لیوان آب را به لب های او راه می رفت و کمرویی پایین یک سطح شیب دار در آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت در هفته گذشته. او را صرف بیشتر از 10 دقیقه صحبت کردن در مورد حادثه reenacting سطح شیب دار پیاده روی و سرزنش لغزنده کفش خود را برای مراحل دقیق و سپس بلند کردن یک لیوان آب را به لب های او روی صحنه در تولسا برای اثبات او می تواند آن را انجام دهد با یک دست قبل از پرتاب آن بر روی زمین به آن جمعیت را تشویق می کردند. "چیزی اشتباه وجود دارد با بایدن که من می توانم به شما بگویم" او گفت:.

در طول سخنرانی مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته محجبه حمله بایدن را ظرفیت ذهنی و گفت بایدن 77 اغلب فراموش می کند چه دولت او را در و او را در کنترل خود مبارزه است. "جو بایدن یک درمانده عروسکی رادیکال چپ" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "او نه چپ رادیکال است. من فکر نمی کنم او می داند آنچه که او دیگر نیست." مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بایدن نرم در اجرای مهاجرت و در چین و انتقاد او را برای رای دادن به جنگ عراق و حمایت از توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی (NAFTA) و مشارکت ترانس پاسیفیک (TPP). "بایدن است که همیشه در طرف اشتباه تاریخ" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "او هرگز صحیح سیاست خارجی تصمیم گیری است."

مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ برجسته از دوره اول خود را به عنوان رئیس جمهور از جمله فیلم فدرال نیمکت با محافظه کار قضات عبور از کاهش مالیات ساخت و معاملات تجاری و کاری به قیمت پایین تر از داروهای تجویزی.

آن را تا دقیقه آخر سخنرانی که او پیشرفته هر سیاست خاص اهداف و یا فراگیر دیدگاه برای آنچه که او می خواهد با انجام دارد. ظاهر می شود به عنوان خوانده شده خود را در فهرست اولویت های خود آماده سخنان تهمت وعده داده شده برای محافظت از مدیکر و امنیت اجتماعی برای سالمندان تعیین محافظه کارانه تر قضات پایان ساختمان مرز دیوار, کار با جمهوری خواهان در کنگره بر اصلاح قانون مهاجرت و تبدیل شدن به اولین کشور برای فرود بر روی مریخ.

"بهترین" مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده "است و در عین حال به آمده است."

نوشتن به تسا در Berenson tessa.berenson@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب