Facebook کارکنان مرحله مجازی ‘اعتصاب’ در اعتراض به پلت فرم را از دست داده و مغلوب ساختن پیشی جستن پست

اوکلند کالیفرنیا. — Facebook کارکنان با استفاده از توییتر خود را به ثبت نام سرخوردگی بیش مارک زوکربرگ مدیر عامل تصمیم به ترک پست توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که پیشنهاد معترضان در مینیاپولیس می تواند ضربه.

در حالی که توییتر تنزل مقام قرار می گیرد و یک هشدار در یک صدای جیر جیر در مورد این تظاهرات که با عنوان خوانده شده در بخشی که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” Facebook است اجازه دهید آن را ایستاده با زوکربرگ تخمگذاری استدلال خود را در Facebook پست جمعه.

“من می دانم که بسیاری از مردم ناراحت هستند که ما در سمت چپ رئیس جمهور پست اما موضع ما این است که ما باید قادر به اندازه بیان که ممکن است مگر اینکه آن را به علت خطر قریب الوقوع خاص مضرات یا خطرات در املای روشن سیاست” زوکربرگ نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر برانگیخته دوران حقوق مدنی با قرض گرفتن یک عبارت استفاده می شود در سال 1967 توسط میامی رئیس پلیس به هشدار تهاجمی پلیس در واکنش به ناآرامی ها در محله.

روز دوشنبه Facebook کارکنان برگزار مجازی “اعتصاب” در اعتراض به تصمیم این شرکت را به لمس مغلوب ساختن پیشی جستن پست با توجه به گزارش در نیویورک تایمز که ذکر ناشناس ارشد کارکنان در Facebook. گزارش تایمز می گوید: “ده ها” از Facebook کارگران “در زمان به بعد با ورود به Facebook را سیستم ها و درخواست زمان برای حمایت از معترضان در سراسر کشور است.”

“من کار در Facebook و من افتخار می کنم از اینکه چگونه ما در حال نشان دادن است. اکثر همکاران من صحبت کردم به احساس به همان شیوه. ما در حال ساخت صدای ما شنیده ایم” Jason رده یک مدیر مدیریت محصول در Facebook که در این شرکت برای یک سال.

رده که دارای تایید حساب توییتر تا به حال 131,400 “دوست” و هزاران نفر از رسانهها از نظر خود را. او بلافاصله پاسخ به یک پیام به دنبال نظر در روز دوشنبه.

“من نمی دانم چه باید بکنید, اما من می دانم که انجام این کار هیچ چیز قابل قبول نیست. من FB کارمند که کاملا مخالف با علامت تصمیم به انجام هیچ چیز در مورد تهمت های اخیر پست های که به وضوح تحریک خشونت. من نه تنها در داخل FB. وجود ندارد و موقعیت های خنثی در نژادپرستی” توییتی دیگر, کارمند, مدیریت طراحی, Jason Stirman.

Stirman بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر در روز دوشنبه.

سارا ژانگ محصول طراح در شرکت توییتی که Facebook “تصمیم به عمل نمی در پست های که تحریک خشونت نادیده گزینه های دیگر برای حفظ جامعه ما امن است. سیاست کبوتر سوراخ ما را به پرداختن مضر کاربر روبرو از محتوا به دو روش: حفظ محتوا به بالا یا پایین است.”

“من باور دارم که این یک خود اعمال محدودیت و التماس رهبری به دوباره راه حل” او ادامه داد.

ژانگ کاهش یافته است به نظر به آسوشیتد پرس.

نمایندگان برای Facebook بلافاصله پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر دوشنبه ،

اواخر روز شنبه, زوکربرگ دوباره posted on Facebook, حمایت یک 10 میلیون دلار کمک مالی به نژادی عدالت شدند. اما او ساخته شده هیچ اشاره ای از مغلوب ساختن پیشی جستن پست. او برجسته Facebook نقش در گسترش تصویری از جورج فلوید مرگ است.

فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که در دستبند در زمان درگذشت پس از یک افسر پلیس را نادیده گرفته اطرافیان فریاد به او و فلوید گریه می کند که او نمی تواند نفس بکشد. مرگ او دستگیر شده در شهروند ویدئو برانگیخته روز از تظاهرات در مینیاپولیس است که با گسترش به شهرستانها در سراسر امریکا است.

“ما نیاز به دانستن جورج فلوید نام. اما آن را روشن Facebook نیز به انجام کار بیشتر برای نگه داشتن مردم در امن و اطمینان از سیستم های ما نمی تقویت تعصب” زوکربرگ نوشت.

توییتر در طول تاریخ گرفته شده قوی تر مواضع از آن بزرگتر رقیب از جمله ممنوعیت کامل تبلیغات سیاسی است که این شرکت اعلام کرد در ماه نوامبر گذشته.

این تا حدودی به دلیل Facebook زیادی شرکت با مخاطبان گسترده تر و هدفمند توسط تنظیم کننده های بیش از اندازه و قدرت بیشتر به از دست دادن. و تا حدودی به این دلیل که شرکت های اجرائی لازم نیست همیشه چشم به چشم و نقش آنها در جامعه است.

بیش از آخر هفته توییتر تغییر پس زمینه و آرم اگر اصلی آن حساب توییتر به سیاه و سفید از آن معمول آبی در حمایت از زندگی ماده معترضان و افزود #blacklivesmatter برچسب. Facebook همین کار را با آرم خود را در سایت خود هر چند بدون برچسب.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>