FAA Waives قوانین است که باعث شد شرکت های هواپیمایی برای پرواز خالی هواپیما در طی شیوع ویروس

Federal تنظیم کننده لغو یک قانون روز شنبه باعث شد که شرکت های هواپیمایی برای پرواز تقریبا خالی هواپیما فقط برای جلوگیری از از دست دادن برخاست و فرود حقوق در فرودگاه های بزرگ.

اداره هوانوردی فدرال گفت: این امر تعلیق این قانون از طریق مه 31 برای کمک به شرکت های هواپیمایی که در حال لغو پروازها به دلیل شیوع ویروس جدید.

FAA اختصاص برخاست و فرود حقوق و یا “شکاف” در چند بزرگ و متراکم فرودگاه. شرکت های هواپیمایی باید با استفاده از 80 درصد از آنها بسیار پرطرفدار اسلات یا خطر بخشش آنها.

که FAA مورد نیاز — و به خصوص یک قانون مشابه در اروپا به رهبری شرکت های هواپیمایی به کار پروازها با استفاده از این شکافها حتی اگر وجود دارد بسیار کمی از مسافران است.

FAA تصمیم بر پروازها در جان اف کندی و فرودگاه لاگاردیا در نیویورک و ریگان واشنگتن ملی فرودگاه در خارج از واشنگتن ،

FAA گفت: همچنین این امر نه تنبیه شرکت های هواپیمایی که لغو پروازها از طریق مه 31 در چهار فرودگاه های دیگر که در آن سازمان تصویب برنامه: شیکاگو اهار فرودگاه بین المللی نیوآرک آزادی فرودگاه بین المللی در نیوجرسی; فرودگاه بین المللی لس آنجلس و سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی.

FAA چشم پوشی را پوشش می دهد ایالات متحده و خارجی شرکت های هواپیمایی. آژانس اعلام یک روز پس از کمیسیون اروپا وعده داده شده را به حرکت به سرعت به چشم پوشیدن از آن قانون مشابه.

آن می تواند هفته ها یا حتی ماه ها برای کمیسیون اروپا برای اتخاذ این پیشنهاد اما این احتمال وجود دارد که اثر فوری. آن است که یک سیگنال را به شرکت های هواپیمایی است که آنها می تواند به توقف پرواز عمدتا خالی هواپیما و هنوز هم با اعتماد به نفس است که قوانین اضطراری تغییر تصویب شود قبل از فرودگاه شکافها در حال اختصاص داده شده دوباره.

FAA گفت: این انتظار آمریکایی حامل به همان رهایی از حافظه-استفاده از الزامات در کشورهای دیگر و از آن می حاضر به چشم پوشیدن نیاز برای شرکت های هواپیمایی که کشور را نمی دهد آمریکا حامل همان انعطاف پذیری به لغو پروازهای خارج از کشور.

حافظه-استفاده از قانون منجر به پدیده “پرواز روح” — تالار هواپیما پرواز در اطراف با طرز مرموزی خالی کابین. فعالان محیط زیست به نام رگولاتور به صرف حکومت برای محدود کردن انتشار کربن از هواپیماهای حمل چند مسافر.

رئیس جمهور ایالات هواپیمایی گفت آن دیوانه برای اجرای حافظه-استفاده از قانون در وسط شیوع ویروس که ویران شده است تقاضا برای مسافرت هوایی.

“پرواز خالی هواپیما برای محافظت از اسلات ؟ چقدر مسخره است ؟ ” رسمی اسکات کربی گفت: در طول یک سرمایه گذار در کنفرانس روز سه شنبه.

مدیر عامل شرکت جت بلو تا به حال نیز نامیده می شود در FAA به چشم پوشیدن از این قانون است. مسافران رفته اند در رسانه های اجتماعی برای ارسال عکس از خالی هواپیما پرواز در سراسر اروپا “است که جنون” رابین هایس گفت: در CNBC.

___

کارلو Piovano در لندن کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>