کارشناسان هشدار می دهند بخش هایی از ایالات متحده در آستانه غرق شدن توسط COVID-19 تجدید حیات

آخرین:

مدیران بیمارستان ها و کارشناسان بهداشت هشدار داد به شدت شنبه که بخش هایی از ایالات متحده هستند و در آستانه غرق شدن توسط یک تجدید حیات از coronavirus تاسف است که سیاستمداران و اعضای عمومی که خسته از بودن cooped در حال اجازه دادن به یک فاجعه گشوده است.

ایالات متحده آمریکا ثبت یک روز در مجموع 34,700 جدید COVID-19 موارد فقط کوتاه از کشور در اواخر مارس اوج 36,400 با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در حالی که موارد جدید باید به کاهش بوده است به طور پیوسته در اوایل متحده نقاط مانند نیویورک و نیوجرسی و چندین ایالت دیگر مجموعه تک-بعد پرونده این هفته از جمله آریزونا کالیفرنیا می سی سی پی, نوادا و تگزاس. برخی از آنها نیز شکست بستری سوابق آیا به عنوان کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی است.

“مردم رو راضی,” دکتر گفت: Marc رونق مدیر عامل شرکت هوستون متودیست سیستم بیمارستان. “و آن را به آینده و گزنده ما کاملا رک و پوست کنده.”

نشانه ای برای COVID-19 آزمایش قرار داده است تا در واشنگتن در روز چهارشنبه. (دانیل باریک/خبرگزاری گتی ایماژ)

بازار سهام به شدت تضعیف جمعه به عنوان ویروس را تجدید حیات تیره سرمایه گذاران امیدوار نسبتا سریع اقتصادی برگرد. ویروس متهم شده است برای بیش از 120 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا — بالاترین تلفات در جهان و بیش از 2.3 میلیون نفر تایید عفونت وجود دارد.

کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت گزارش شده بیش از 7,100 جدید, موارد, یک رکورد است. فلوریدا تنها تعداد روز از نو مورد تأیید رسید شنبه به 5500 — 25 درصد پرش از رکورد هفته گذشته و سه سطح از فقط دو هفته پیش.

در تگزاس که شروع به بلند کردن آن به خاموش شدن ناگهانی زود در مارس 1, بستری شدن در بیمارستان دو برابر شده و موارد جدید سه برابر شده اند در دو هفته.

در هوستون متودیست هشت تگزاس بیمارستان COVID-19 بیمار تعداد سه برابر شده است در ماه گذشته به 312. حدود 20 درصد از coronavirus آزمون بيمارستان انجام در حال حاضر دوباره مثبت در مقایسه با حدود دو تا چهار درصد در اواسط ماه مه.

اگر این روند را تغییر ندهید 2000-تخت در بیمارستان های زنجیره ای می تواند 600 coronavirus بیماران در هفته سه بعدی و می تواند مجبور به انصراف از اعمال جراحی غیر ضروری بوم گفت.

مردم با پوشیدن ماسک صورت صبر در COVID-19 تست سایت در ساحل میامی, فلوریدا.,در روز چهارشنبه. (Chandan Khanna/خبرگزاری گتی ایماژ)

“ما باید همه به رفتار کاملا و کاملا” به سرعت عفونت نرخ بوم گفت. “زمانی که من در یک رستوران و یا یک کسب و کار که در آن مردم … نه پیروی از دستورالعمل که در آن مردم فقط پرتاب احتیاط به باد و این باعث می شود من عصبانی است.”

در آریزونا موارد احتمالا بیش از ایالت تخت بیمارستان ظرفیت ظرف چند هفته آینده اگر این روند ادامه گفت: دکتر یوسف جرالد یک دانشگاه آریزونا بهداشت عمومی سیاست استاد.

“ما در مشکل عمیق” گفت: جرالد اصرار دولت به اعمال محدودیت های جدید در کسب و کار است که رژیم صهیونیستی. mlb خودداری کرده است به انجام. بدون چنین مراحل جرالد گفت: مرگ و میر را به “بی سابقه” سطح.

سازمان دیده بان | مرز با ایالات متحده باقی مانده است نقطه ضعف در کانادا COVID-19 مبارزه:

کانادا مرزهای شد یک نقطه ضعف در اولیه مبارزه با COVID-19 و آن باقی مانده است یک آسیب پذیری به عنوان فشار رشد می کند به بازگشایی بیشتر به ترافیک. 2:02

عفونی-بیماری متخصص دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد گفت که او نگران است که ایالات متحده خواهد اسراف چه زمان آنها به سر بسیار بزرگتر بحران است.

“ما هنوز در حال صحبت کردن در مورد ظرافت هنوز هم استدلال اینکه آیا یا نه ما باید پوشیدن ماسک و هنوز هم درک نیست که یک واکسن است نه رفتن به نجات ما” گفت: hotez را بازتوییت کرد از کالج پزشکی بیلور در تگزاس است.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در ابتدا منع مقامات محلی از fining یا از اینرو هر کسی برای پوشیدن یک ماسک به عنوان دولت بازگشایی شد. پس از موارد شروع خونتان او گفت: هفته گذشته که شهرها و استان ها می تواند اجازه می دهد کسب و کار نیاز به ماسک. هر دو ابوت و Ducey جمهوری خواهان هستند.

داوطلبان آماده سازی بسته های وسایل حفاظتی شخصی و عفونی به اهدا در اورلاندو فلوریدا., در روز چهارشنبه. (جان Raoux/آسوشیتد پرس)

کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر دموکرات دستور داد مردم را به پوشیدن ماسک در عمومی به عنوان روزانه تعداد از بستری شدن در بیمارستان و موارد جدید ماند نزدیکی سوابق. در فلوریدا چند استان ها و شهرستانها به تازگی آغاز شده که نیاز به ماسک در اماکن عمومی و سرکوب در کسب و کار است که اجرا نمی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

در نشانه ای از تغییر در شیوع, New York, کانکتیکات و نیوجرسی اعلام کرد که آنها نیاز به بازدید کنندگان از کشورهای با بالا coronavirus عفونت نرخ به قرنطینه خود را برای 14 روز. که یک چرخش از ماه مارس زمانی که فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صدور چنین دستوری برای بازدید کنندگان از منطقه شهر نیویورک که در آن موارد فزاینده در زمان.

موارد نیز صعودی در برخی از نقاط دیگر جهان است. هند گزارش ثبت افزایش روزانه حدود 16,000 جدید موارد با شیوع در شهر دهلی نو تبدیل شدن به یک افزایش نگرانی است. مکزیککه در آن تست نرخ شده پایین نیز یک رکورد با بیش از 6,200 موارد جدید.

یک کارگر بهداشت انجام COVID-19 آزمون در یک بیمار به عنوان دیگر صبر کنید در دهلی نو در روز چهارشنبه. (Manish Swarup/آسوشیتد پرس)

اما چین به نظر می رسد به رام جدید شیوع در پکن بار دیگر نشان دادن توانایی خود را به سرعت بسیج وسیع منابع تست نزدیک به 2.5 میلیون نفر در 11 روز. چین روز چهارشنبه گزارش داد 12 نفر در سراسر کشور از 22 روز قبل.

در اروپا و کشورهای هر دو کاهش و افزایش محدودیت به عنوان شیوع تکامل است. اسلوونی دوباره به راه افتادند اجباری استفاده از ماسک صورت در حمل و نقل عمومی و دیگر محصور فضاهای عمومی پس از موارد مشخصی در روزهای اخیر در حالی که بلژیک گفت: تئاتر و استخرهای شنا می تواند بازگشایی ماه آینده. عفونت وجود داشته nosedived بیش از دو ماه گذشته.

سازمان دیده بان | بلژیک کارآفرین می دهد coronavirus ماسک انسان را لمس کنید:

عکس غرفه اپراتور باعث می شود سفارشی ماسک نشان می دهد کمتر از نیمی از پوشنده لباس ، 1:59

در آفریقا, آفریقایی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رئیس جان Nkengasong گفت: شیوع “چیدن سرعت بسیار سریع” با یک افزایش تند در موارد و مرگ و میر در بیشتر کشورهای شل مستندات. آفریقا دیده می شود تقریبا 325,000 موارد و بیش از 8,600 مرگ و میر.

در سراسر جهان بیش از 9.3 میلیون نفر تایید شده اند آلوده و بیش از 479,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دفعات مشاهده شده است.


آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

سازمان دیده بان | Respirologist در آلبرتا برنامه ریزی آزمایشات سرولوژی و نگرانی در مورد تورنتو بازگشایی:

دکتر سمیر گوپتا می گوید آلبرتا تست ممکن است کمک به درک چگونگی دور coronavirus گسترش اما او تردید ما رسیده ام گله ایمنی. 8:35

تا 3:30 p. m. ET در چهارشنبه کانادا تا به حال 102,180 تایید و presumptive coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 65,027 از موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,517.

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر در روز سه شنبه خاطر نشان کرد مردم در توییتر که مورد اعداد در حال نصب در سراسر جهان از جمله افزایش بزرگ در آمریکا است.

Tam مردم هشدار داد برای جلوگیری و محدود کردن زمان در فضاهای بسته با تهویه ضعیف شلوغ اماکن و مکان های که در آن آن را سخت به حفظ فاصله فیزیکی. او همچنین از مردم خواست تا با حفظ بهداشت دست و سرفه آداب پوشیدن چهره و پوشش فاصله زمانی که امکان پذیر نیست و به ماندن در خانه هنگامی که بیمار است.

یک کارگر پاک دست ریل در تورنتو Eaton Centre مرکز به عنوان شهر وارد فاز 2 از بازگشایی از COVID-19 محدودیت در چهار شنبه. (اوان Mitsui/CBC)

کانادا در اقیانوس اطلس استان اعلام کرد روز شنبه آنها را به حرکت به جلو با یک به اصطلاح سفر حباب در جولای 3, اجازه می دهد تا مسافران در جزیره پرنس ادوارد, New Brunswick, Nova Scotia و نیوفاندلند و لابرادور به حرکت در بین استانهای بدون خود جدا.

بازدید کنندگان از استان ها و مناطق خارج از منطقه هنوز هم نیاز به از خود جدا برای 14 روز و پایبند به محلی ورود مورد نیاز در هر یک از چهار حوزه های قضایی است. اما هنگامی که خود انزوا گذشت دوره این بازدید کنندگان را نیز اجازه داده می شود برای سفر در منطقه آتلانتیک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>