خروج نظرسنجی مسابقه نزدیک در ایرلندی انتخابات, گزارش ملی پخش

یک ایرلندی ملی انتخابات انتخابات روز شنبه نشان داد این سه حزب اصلی برگزاری تقریبا یکسان به اشتراک گذاری این رای با توجه به ملی پخش RTE.

این ایپسوس MRBI خروج نظرسنجی نشان داد نخست وزیر لئو Varadkar مرکز-راست خوب Gael برگزار شد 22.4 درصد; جناح چپ ناسیونالیست Sinn Fein حزب بود 22.3 درصد و حزب مخالف اصلی — Fianna شکست — تا به حال 22.2 درصد است.

آماری در نتیجه حرارت مرده گفت RTE که راه اندازی نظرسنجی.

رای گیری شمارش آرا آغاز می شود و در ساعت 9 صبح به وقت تهران (4 p. m. ET) روز یکشنبه با برخی از نتایج مورد انتظار در بعد از ظهر.

Sinn Fein که به دادگاه تجدید نظر به رای دهندگان در تعریف موضوع انتخابات — هزینه و در دسترس بودن مسکن — قرار داده است به جلو بیش از حد چند نامزد به سرمایه گذاری در افزایش حمایت از جذب در طول مبارزات انتخاباتی.

تحلیلگران گفت: پیش از رای گیری که هر دو خوب Gael یا Fianna که شکست هر یک از زد دو بار به عنوان بسیاری از نامزدها به احتمال زیاد برنده بیشترین کرسی ها.

خوب Gael رهبر لئو Varadkar به نظر می رسد در فینال TV رهبران on Feb. 4, 2020 در دوبلین ایرلند است. (Niall کرسن/گتی ایماژ)

خوب Gael و Fianna شکست باید به طور مداوم حکومت حاکم با Sinn Fein سابق سیاسی ارتش جمهوریخواه ایرلند (IRA) و گفته اند آنها را به احزاب کوچکتر برای تشکیل ائتلافی یا دولت اقلیت.

هر دو می گیرند به خوبی از کرسی های پارلمان را در چنین یک سهم از رای دادن.

Fianna شکست سیاست های اقتصاد و پس از مبارزه با تروریسم در اروپا به طور گسترده شبیه به کسانی که از Varadkar مرکز-راست خوب Gael.

“من فکر می کنم وجود دارد که یک بیت از یک واکنش آمدن (علیه Varadkar) از چت به دوستان و همکاران” گفت: Shane سالیوان 31 ساله تحلیلگر داده که رای برای Fianna شکست چرا که او می خواست تمرکز بر هزینه های عمومی به جای کاهش مالیات. “من فکر می کنم آنها فقط یک بیت از لمس به صداقت.”

اگر چه هر دو Fianna موفق و خوب Gael اصرار آنها نمی خواهند حکومت با Sinn Fein با استناد به آن ایرا گذشته و متفاوت اقتصادی کشوراست چنین نتیجه خواهد نشان دادن اشتها برای تغییر در دهه مانده به ایرلند.

ایرا مبارزه علیه حکومت بریتانیا در ایرلند شمالی در 30 سال جنگ که در آن برخی از 3,600 نفر کشته شدند قبل از سال 1998 قرارداد صلح. Sinn Fein نهایی هدف این است که برای متحد کردن جمهوری ایرلند و بریتانیا-اجرای ایرلند شمالی, که در آن سهام قدرت.

“من رفتم برای Sinn Fein این زمان چون من واقعا اعتقاد دارم که آن زمان برای تغییر” گفت: Siobhan هوگان 40 ساله در مهد کودک کارگر که ذکر شده خوب Gael برنامه ای برای افزایش سن بازنشستگی و شکست خود را برای حل بحران مسکن.

مایکل مارتین از Fianna شکست بدل شده تشکیل یک دولت ائتلافی با Sinn Fein پس از انتخابات. (جف J. Mitchell/گتی ایماژ)

“من به اندازه کافی خوش شانس برای خود من جای اما من به اطراف نگاه کنید و ببینید من مردم مبارزه. مردم نیاز به یک سقف بالای سر خود را.”

Varadkar امیدوار اقتصادی ترقی حزب اتحاد نظارت از سال 2011 و دیپلماتیک را موفقیت در مبارزه با تروریسم در اروپا — کمک به جلوگیری از سخت مرزی در جزیره ایرلند پس از بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا را گسترش نزدیک به سه سال نخست وزیری.

این استراتژی به نظر می رسد به سقوط تخت در میان مسائل داخلی مانند بهداشت و درمان و مسکن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر