سابق دریایی آمریکا چهره زندان پس از داد و بیداد کن شب

روسی دادستان را متهم کردند که ما دانش آموز و سابق دریایی در حمله به دو افسر پلیس در حالی که در حمل و نقل به یک مرکز بازداشت. 28 ساله در تگزاس گفت که او بیش از حد مست به یاد داشته باشید این حادثه.

ما دانشجو و سابق دریایی ترور نی به نظر می رسد قبل از اینکه یک دادگاه مسکو روز چهارشنبه به اتهام حمله به دو افسر پلیس در پایتخت روسیه است.

28 ساله تگزاس متهم شده بود از حرکات تند و سریع فرمان چرخ از یک ماشین پلیس در حالی که در حمل و نقل به یک مرکز بازداشت و سپس elbowing دیگر اجرای قانون عامل در خودرو.

نی چهره تا 10 سال زندان اگر چه دفاع از خود استدلال می کند که وجود دارد این است که شواهد کافی برای اثبات گناه است.

شهادت شهود از جمله از نی, دوست دختر, Alina Tsybulnik نشان می دهد ماشین پلیس هرگز منحرف و مسیر بازداشت. این دو افسر پلیس شهادت داد که آنها از ترس برای زندگی خود را زمانی که نی برداشت چرخ.

وکلای دفاع گفت: دوربین های امنیتی فیلم همچنین موفق به نشان می دهد پلیس خودرو swerving. فیلم از ماشین پلیس و ایستگاه بود پاک کرد قبل از این دفاع می تواند به دست آوردن آنها.

‘بسیار مست’

نی پدر ادعا کرد که او آماده نیست به اعتراف به گناه یا نه گفت: سابق دریایی کافی نیست خاطره ای از حادثه.

بیشتر بخوانید: Shaman بازداشت در حالی که راه رفتن در سراسر روسیه به ‘تبعید’ ولادیمیر پوتین

“او نمی تواند اعتراف صادقانه یک راه یا دیگری” جوی نی گفت. “او بسیار مست. او به خاطر هیچ چیز از شب به جز مردم در تلاش برای توست او را با ودکا در یک مهمانی.”

با توجه به دفاع نی دستگیر شد و پس از دوست دختر خود را از همکاران به نام پلیس در پاسخ به ادعایی خود را بی پروا رفتار در یک مهمانی.

نی شکایت کرده است که او به کار گرفته شد تقریبا توسط افسران و دریافت صدمات در طول بازداشت. پرسنل از وزارت امور خارجه آمریکا در بازدید از نی او در طول بازداشت پیش از محاکمه.

ls/dj (یمن)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>