دومین شاکی مرکزی به Harvey Weinstein را محاکمه جنایی در زمان ایستادن جمعه احساسی توصیف چگونه خوار تولید کننده گفته raped او در سال 2013 است.

جسیکا مان گفت منصفه جمعه او ملاقات دادند به عنوان یک بازیگر مشتاق و پس از یک هتل ملاقات او به زور انجام شده در دهان او.

“او هل من برگشت و من قادر به نوبه خود بدن من و او هنوز هم به حال من توسط یک بازو و این زمانی است که او واقعا محکم گرفتن دست او” او شهادت هر خبرنگار هالیوود. “و من مبارزه را به پای او کردم.”

مان شهادت داد که پس از این حادثه “من اشتباه در مورد آنچه اتفاق افتاده است و من تصمیم در ارتباط با او” گفت: او احساس به دام افتاده در این خبرنگار می نویسد. او در ادامه گفت که پس از یک جلسه در ماه مارس 2013 Weinstein با عصبانیت دستور داد او را خاموش لباس او و تجاوز ، Weinstein گفته raped او را دوباره در ماه نوامبر 2013, گفتن مان او “بدهکار او را یک بار دیگر.”

ایالات متحده آمریکا امروز می نویسد که مان “شهادت موجب گاه به گاه gasps;” در یک نقطه او گفت: Weinstein “او ندارد بیضه و آن را به نظر می رسد که او تا به مهبل (واژن).”

Weinstein مواجه است جنسی و تجاوز اتهامات که به او التماس کرد گناه نیست ناشی از مان اتهام و اتهام زن دیگری که مدعی او به زور انجام می شود دهان او در سال 2006; او شهادت داد اوایل این هفته. اگر محکوم Weinstein چهره ممکن است زندگی در زندان است. برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im