سابق مدیر عامل شرکت ارائه دهنده پرداخت Wirecard بازداشت از دست رفته بیش از 2 میلیارد دلار

(برلین) — سابق مدیر عامل شرکت آلمانی ارائه دهنده خدمات پرداخت Wirecard بازداشت شده است در حسابداری رسوایی که مراکز در گم مبلغ 1.9 میلیارد یورو ($2.1 میلیارد دلار) دادستان در مونیخ روز سه شنبه گفت.

مارکوس براون استعفا داد و روز جمعه پس از شرکت فاش کرد که حسابرسان نمی تواند پیدا کردن حساب های حاوی پول است. روز دوشنبه Wirecard گفت: آن را منعقد کرده است که این پول احتمالا وجود ندارد.

دادستان گفت: یک دادگاه صادر شده و حکم بازداشت در مدت کوتاهی پس از آن و براون تبدیل شده خود را در روز دوشنبه شب.

او متهم است که باد ترازنامه شرکت و درآمد “احتمالا با همکاری بیشتر متهمین” به منظور “تصویر کشیدن این شرکت که از نظر مالی قوی تر و جذاب تر برای سرمایه گذاران و مشتریان” آنها در بیانیه ای گفت.

براون دستگیر شد ظن نادرست اظهارات از داده ها و دستکاری در بازار.

Wirecard AG یک بار به عنوان یک ستاره در حال رشد مالی بخش فن آوری, اما سهام آن به شدت کاهش یافته و پس از این شرکت شد و این موضوع چندین بار مالی گزارش در مورد حسابداری بی نظمی در آن اسیایی عملیات. Wirecard مورد مناقشه گزارش که آغاز شده در فوریه 2019 و گفت که قربانی دلالان.

روز دوشنبه این شرکت اعلام کرد شلیک آن افسر ارشد عامل ژان Marsalek که معلق شده بود از مدیریت هیئت مدیره هفته گذشته است. آلمان آژانس خبری dpa گزارش داد که Marsalek شده است مسئول نظارت بر عملیات روزانه از جمله در آسیای جنوب شرقی که در آن امکان تقلب رخ داده است.

تماس با ما در [email protected]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>