هر باقی مانده 2020 دموکرات است outspending جو بایدن در سه شنبه تبلیغات

پس از 25 فصل Judge Judy دادگاه تنظیم شده است به موکول کردن.

قاضی جودی به پایان خواهد آمد و پس از آن 25 فصل جودی Sheindlin اعلام کرد در طول یک شنبه در ظاهر الن, انواع گزارش است.

“من تا به حال 25 سال ازدواج با CBS و آن را موفقیت آمیز” Sheindlin گفت. “در سال آینده خواهد بود ما 25th, فصل, نقره, سالگرد, CBS و من فکر می کنم نوع احساس آنها می خواستند به بهینه استفاده از تکرار برنامه من چون در حال حاضر آنها را 25 سال reruns.”

انواعاشاره کرد قاضی جودی به طور متوسط حدود 10 میلیون بیننده در یک روز به نام این “شاید بیشترین تغییر لرزه ای اتفاق می افتد در پیوند کسب و کار از اپرا وینفری اعلام خروج.” اما Sheindlin توضیح داد که او هنوز کنار پله به طور کامل به عنوان او را به راه اندازی یک نام تجاری جدید نشان می دهد به نام جودی عدالت.

“بعد از چند سال شما باید قادر به گرفتن تمام قسمت های تکراری که در حال حاضر حمل جودیو جودی عدالت خواهد بود رفتن در جای دیگر” Sheindlin گفت: Ellen DeGeneres. “این نیست که سرگرم کننده؟”

Sheindlin نمی ارائه هر گونه اطلاعات در مورد که در آن جودی عدالت خواهد شد و یا حتی آنچه در آن واقع است اما ما فقط می توانیم فرض کنیم این فقط یک تغییر نام داد قاضی جودی اما برخی از مرتب کردن بر اساس از ابرقهرمان نشان می دهد بازیگران Sheindlin در نقش سرب به عنوان قاضی جودی سینمایی جهان به طور مداوم گسترش می یابد. برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>