هر کودک بر روی زمین چهره ‘وجودی داعش از تغییر آب و هوا را گزارش می یابد

هر کودک بر روی زمین چهره های آینده با توجه به اثرات تغییر آب و هوا و نه یک کشور در حال انجام است به اندازه کافی برای اطمینان حاصل شود آن فرزندان را پایدار تندرستی یک گزارش جدید می گوید.

یافته های وارد شده توسط بیش از 40 کودک و نوجوان کارشناسان بهداشت و درمان در کمیسیون تشکیل شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO), UNICEF و در مجله پزشکی لانستنشان می دهد که سلامت و آینده برای هر کودک و نوجوان در جهان در معرض خطر است. تغییر آب و هوا, زیست محیطی, تخریب و شیوه تبلیغات که فشار محصولات مضر نسبت به جوانان هستند و فقط برخی از عوامل است که باید ایجاد یک آینده نامشخص برای کودکان, این گزارش می گوید.

“با وجود پیشرفت در بهداشت کودک و نوجوان بیش از 20 سال گذشته پیشرفت متوقف شده است و قرار است به معکوس” گفت: هلن کلارک روسای کمیسیون و معاون وزیر امور خارجه نیوزیلند در بیانیه یونیسف در مورد گزارش. “برآورد شده است که حدود 250 میلیون کودک زیر پنج سال در پایین و کشورهای با درآمد متوسط در معرض خطر هستند و نه خود را رسیدن به پتانسیل رشد و نمو بر اساس پروکسی اقدامات کوتاه قدی و فقر است. اما حتی بیشتر نگرانی هر کودک در سراسر جهان در حال حاضر چهره وجودی تهدیدات ناشی از تغییر آب و هوا و فشارهای تجاری.”

در کوتاه مدت بقاء برای کودکان در میان بالاترین آنها بوده ام در تاریخ Stefan پترسون رئیس بهداشت و درمان در یونیسف و یکی از نویسندگان این پژوهش می گوید زمان. اما او می گوید: شایع نابرابری و شیوه های بازاریابی را تهدید آینده به طور کلی تحولات در تغذیه و بقا است.

“دستاوردهای مشترک نیست به همان اندازه در داخل کشور و بین کشورهای جهان است,” او می گوید:, و اضافه کرد که کودکان به طور فزاینده ای در معرض تاکتیک های بازاریابی برای مواد غذایی ناسالم, مواد مخدر و قمار — محصولات است که برای سلامتی مضر هستند و بیشتر درایو تغییر آب و هوا. “تهدید کودکان و با فرمت بشریت است.”

این گزارش شامل یک شاخص از 180 کشور جهان است که در مقایسه با یافته ها در سه اقدامات کودک تندرستی: شکوفایی پایداری و حقوق صاحبان سهام. این سه دسته عبارتند از عوامل مانند بهداشت, آموزش تغذیه, پایداری, انتشار گازهای گلخانه ای و شکاف درآمد.

“فقیرترین کشورها باید یک راه طولانی برای رفتن به سمت حمایت از فرزندان خود را و توانایی برای زندگی سالم اما ثروتمند کشورها را تهدید می کند در آینده همه کودکان از طریق آلودگی کربن در دوره به علت فراری تغییر آب و هوا و فاجعه زیست محیطی” نویسندگان در نوشتن گزارش. “نه تنها کشور انجام شده و در هر سه مقياس از کودک شکوفایی پایداری و حقوق صاحبان سهام.”

مطالعه رتبه نروژ کره جنوبی و هلند به عنوان بالاترین بر اساس این عوامل است. چاد و سومالی, نیجر و مالی و آفریقای مرکزی رتبه پایین.

اما زمانی که نویسندگان این مطالعه در زمان به حساب سرانه انتشار کربن از کشورها و مقایسه آن با عملکرد در کودک شکوفایی کشورهای که در آن کودکان از برخی از بدترین شانس منتشر می کنند کمتر کربن از کشورهای که در آن کودکان شانس بیشتری برای زنده ماندن و شکوفایی. ایالات متحده و استرالیا و عربستان سعودی در میان 10 بدترین کربن قطره چکان در سطح جهان است. سطح کنونی از کربن تولید گازهای گلخانه ای است که فشار جمعیت و نزدیک به سطوح خطرناک از تغییر آب و هوا.

“وجود دارد یک جهانی نابرابری در اینجا است که کودکانی که سود حداقل از کربن تولید گازهای گلخانه ای هستند پرداخت بزرگترین قیمت در دیگر نقاط جهان” پترسون می گوید.

پترسون و ده ها تن از دیگر بهداشت حرفه ای که مشغول به کار در این گزارش توصیه reframing اجتماعی اولویت قرار دادن کودکان در مرکز سیاست های جدید. این شامل یک مالی قابل توجهی سرمایه گذاری برای اطمینان از سلامت خود. فراتر از پول سرمایه گذاری در بهداشت و درمان نویسندگان اصرار مردم در سراسر همه بخش ها از مسکن به انرژی برای حمل و نقل به کار با هم برای اطمینان از آینده بقا. آنها همچنین تشویق در نظر گرفتن صدای کودکان به حساب آورد. “مشارکت شهروندان و اقدام جامعه از جمله صدای کودکان خود هستند نیروهای قدرتمند برای تغییر است که باید بسیج برای رسیدن به [اهداف توسعه پایدار]” آنها بنویسید.

نوشتن به Mahita Gajanan در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>