حتی به عنوان برگ برنده خواستار بازگشایی کاخ سفید نیاز به ایمنی سختگیرانه تر اقدامات پس از COVID-19 موارد

یکs جمهور در جهانی coronavirus همه گیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است منجر به عنوان مثال— اما شاید نه به عنوان مثال او امیدوار بود به مجموعه. به عنوان اعضای کاخ سفید در کارکنان تشخیص داده شده اند با COVID-19 در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی تبدیل به یک داستان احتیاطی برای آمریکایی ها از آنچه اتفاق می افتد زمانی که هدایت از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) نیست و به دنبال به عنوان مردم شروع به رفتن به کار.

در هفته گذشته دو نفر به رئیس جمهور در کاخ سفید نزدیک باید آزمایش مثبت برای ویروس: معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعاتی وزیر کتی میلر— که یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک ترین مشاوران استفان میلر— و یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی valets. خود را تشخیص آمد با وجود آزمایش به طور منظم در میان کارکنان کاخ سفید تاکید چالش در نگهداری بسیار مسری ویروس از گردش به عنوان آمریکایی ها در نظر ترک خانه های خود و بازگشت به کار. شیوع سمت چپ خانه سفید کارکنان عصبی و تضعیف دولت را به پیام خود را به بقیه دولت ها و آمریکایی ها در بزرگ: که آن را امن برای شروع بازگشایی. اگر حتی کاخ سفید نمی تواند نگه داشتن coronavirus از طریق آن سالن چگونه می توانید دیگر آمریکایی ها احساس امنیت در محل کار خود?

“من فکر نمی کنم این سیستم را شکست و در همه حال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در باغ گل رز در دوشنبه وقتی پرسیده شد که در مورد این ویروس از ورود به کاخ سفید است. “این می تواند اتفاق می افتد. آن را پنهان دشمن بنابراین چیزهایی اتفاق می افتد.”

“هر کس که به ریاست دفتر رئیس جمهور می شود و من احساس آسیب پذیری آنچه” او ادامه داد.

هنوز کاخ سفید به اجرا جدید اقدامات ایمنی پس از دو مثبت ویروس آزمون در هفته گذشته. کاخ سفید کارکنان در حال حاضر خواسته بودن به پوشیدن ماسک در حالی که در داخل ساختمان به جز در خود میز یک مقام کاخ سفید می گوید. “من نیاز به آن را ناروا” روز دوشنبه گفت که در مورد خواسته های جدید کاخ سفید ماسک دستورالعمل.

در پایان هفته گذشته سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere تشریح دیگر اقدامات کاهش داخل ساختمان. “در علاوه بر این به اجتماعی فاصله روزانه متوسط چک و نشانه تاریخ ضد عفونی کننده دست و به طور منظم تمیز تمام فضاهای کار هر کارمند در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور است که در حال آزمایش روزانه برای COVID-19 به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه مهمان,” او گفت:.

اما شروع در بالا با تهمت و پنس مردم مشغول به کار در بال غربی شده بود با وسواس زیر دستورالعمل CDC. در هفته اول ممکن است بسیاری از مقامات کاخ سفید هنوز هم نیست با پوشیدن ماسک در طول جلسات یا تمرین های اجتماعی فاصله داخل تنگ West Wing دالان. نظامی نوکر که تشخیص داده شد با COVID-19 on May 6 اغلب مشغول به کار در باریک راهرو خارج از دفتر بیضی نزدیک Jared کوشنر و نه چندان دور از رئیس ستاد علامت مراتع’ ، نوکر همچنین اغلب تماس مستقیم با رئیس جمهور و شناخته شده بود را مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم غذایی کک او نوشیدنی به طور منظم دو منبع گفتن.

پس از تشخیص مقامات کاخ سفید که در کار است که بخشی از غرب گرا بودند عصبی آنها ممکن است در معرض به گفته یک مقام کاخ سفید. کاخ سفید مشاور اقتصادی کوین Hassett سی ان ان گفت در طول تعطیلات آخر هفته است که مشغول به کار در کاخ سفید خطرناک است. “من می دانستم که من که قرار بود پشت در که من خواهد بود با در نظر گرفتن خطرات که من می تواند امن تر نشستن در خانه در خانه من از رفتن به بال غربی که حتی با تمام تست های جهان و بهترین تیم پزشکی بر روی زمین آن نسبتا تنگ جای” او گفت:.

کتی میلر شده بود در چندین کاخ سفید جلسات قبل از او آزمایش مثبت برای COVID-19 در 8 مه بود و او با پوشیدن یک ماسک در حالی که صحبت کردن با خبرنگاران روز قبل از تست مثبت است. برخی از مقامات دولت در حال حاضر خود منزوی ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض از جمله دکتر Anthony Fauci, ملت پیشرو بیماری های عفونی, متخصص, CDC مدیر Dr Robert Redfield و غذا و داروی آمریکا (FDA) کمیسر Stephen هان.

“همه توصیه می شود دستورالعمل های ما برای کسب و کار است که کارگران ضروری ما در حال حاضر به قرار دادن در محل در اینجا در کاخ سفید” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 8, و اشاره کرد که کاخ سفید می کنند در تماس با ردیابی پس از مثبت ویروس آزمون. “به طوری که امریکا بازگشایی با خیال راحت کاخ سفید است که در ادامه به کار با خیال راحت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود شده است و تمایلی به پوشیدن یک ماسک و یا به دنبال CDC توصیه می شود روش در طول بحران. زمانی که او اعلام کرد اضطراری ملی در مارس 13, او را تکان داد دست در دست متعدد خرده فروشی مدیران که به جایگاه آمد به صحبت می کنند. پس از CDC ارشاد صادر شده است که آمریکایی ها باید از پوشیدن ماسک برای جلوگیری از انتقال ویروس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آوریل 3 که او نمی خواهد زیر که هدایت خود را. “این است که داوطلبانه” رئيس جمهور گفت: بعد از اعلام دستورالعمل جدید. “من فکر نمی کنم من می خواهم به انجام آن است.”

در مه 5, برگ برنده تور یک ماسک کارخانه در آریزونا بدون پوشیدن یک محافظ صورت پوشش. کارگران در کف Honeywell کارخانه تولید عینک پاک کردن عینک و ماسک صورت در طول مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید اما تهمت تنها عینک عینک. سه روز بعد از تایید موارد در کاخ سفید به نور آمد تهمت شرکت در یک رویداد در جنگ جهانی دوم یادبود با چند تن از جانبازان بالای 90— CDC می گوید: مردم بیش از سن 65 سالگی در معرض خطر ابتلا به ویروس— و دوباره او نمی پوشیدن ماسک.

“این رئیس جمهور است که به طور منظم آزمایش” McEnany گفت: آن روز وقتی پرسیده شد که در مورد جنگ جهانی دوم رویداد. “این رئیس جمهور را به تصمیم گیری که آیا به پوشیدن ماسک یا نه.”

پنس هم شده است متناقض در پوشیدن ماسک ، در آوریل 28, پنس نمی پوشیدن یک ماسک و لباس محافظ در حالی که تور کلینیک مایو با وجود این درمانگاه خود سیاست نیاز به بازدید کننده به پوشیدن ماسک. (او بعدها اذعان کرد او “باید فرسوده ماسک” پس از تصمیم خود برای رفتن لخت رو برانگیخته میکند.) پس از میلر تشخیص داده شد پنس را اعلام کرد که معاون رئیس جمهور نمی خواهد خود قرنطینه و برنامه ریزی شده به کار از کاخ سفید این هفته هر چند تهمت پیشنهاد دوشنبه که او و معاون رئیس جمهور ممکن است برقراری ارتباط با تلفن بیشتر برای هم بودن به جای به عنوان بسیاری از جلسات در فرد است.

روز بین توصیه از کارشناسان بهداشت و درمان و شیوه در کاخ سفید منجر به سردرگمی و رویکردهای متفاوت در سراسر دولت است. مقامات وزارت امور خارجه و دیگر شاخه های اجرایی سازمان ها احساس تحت فشار کاخ سفید به مردم را به دفاتر با وجود کارکنان احساس خیلی زود یک مقام پیشین وزارت خارجه گفت: زمان.

وزارت امور خارجه به بازگشایی برنامه ریزی برای مثال نیاز به کارکنان به دنبال حفاظت شخصی اقداماتی را که نبوده است به طور گسترده ای به دنبال در کاخ سفید است. با توجه به وزارت امور خارجه سند مشترک با وزارت امور خارجه قرار داده است به جلو مرحله به مرحله طرح بازگشایی که می گوید در فاز من “پارچه صورت پوشش باید پوشیده اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.” پس از 14 روز بهبود شرایط و روند نزولی در موارد مورد نیاز به حرکت به هر فاز; ماسک “ممکن است فرسوده” در مرحله دوم و نیست که در فاز سوم.

این معلوم نیست چه فاز وزارت امور خارجه است که در حال حاضر به عنوان برخی از مقامات ارشد دولت بودند با پوشیدن ماسک در راهرو در روز دوشنبه اما برخی از نبود یک catch-as-گرفتن-می توانید عمل است که غالب در دولت پس از CDC توصیه می شود با پوشیدن پوشش صورت در اوایل ماه آوریل. وزارت امور خارجه سخنگویان بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

بیش از در کاخ سفید با برخی از تغییرات بلافاصله آشکار در جلسه بعد از ظهر دوشنبه. در خارج در یک روز شادی بخش در باغ گل رز, بالا, مقامات دولت تمام شد با پوشیدن ماسک از جمله مشاور ارشد Jared کوشنر وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر و دریاسالار برت Giroir که منجر دولت را تست پاسخ.

رئیس جمهور که بود در یک تریبون در یک فاصله از مونتاژ گروه نمی پوشیدن ماسک.

—با گزارش توسط برایان بنت و کیم دوزیه/واشنگتن

نوشتن به تسا در Berenson [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>