اتحادیه اروپا Von der Leyen می خواهد میلیاردها دلار برای COVID-19 واکسن meds

جهانی جمع آوری کمک باید امن €7.5 میلیارد دلار است و این “فقط شروع” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: DW. او گفت: احتمالی درمان باید به فروش می رسد در “عادلانه و مقرون به صرفه قیمت.”

اتحادیه اروپا و دیگر سازمان های جهانی به میزبان “در سراسر جهان حمایت ماراتن” با هدف تامین امنیت میلیاردها دلار برای پزشکی پاسخ در برابر جریان همه گیر. صحبت کردن با DW روز جمعه رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: جهان نیاز به با هم عمل می کنند به منظور اطمینان حاصل شود هر کس می تواند دسترسی به یک واکسن علیه COVID-19.

“و ما فقط می توانیم شکست که ویروس با یک واکسن,” او گفت: DW اخبار.

“ما باید به ایجاد ظرفیت برای تولید آن zillions دوز و پس از آن ما باید مطمئن شوید که ما می توانیم اعزام به هر گوشه ای در جهان در یک نمایشگاه و قیمت مقرون به صرفه” این کمیسیون اضافه شده است.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا €1 تریلیون coronavirus سوال

پول بیشتر به آمده

این رویداد جمع آوری کمک لقب “Coronavirus جهانی پاسخ”, برگزار شد, پس از یک تماس به عمل از سازمان بهداشت جهانی, بانک جهانی و دیگر غیر-رسمی بازیگران مانند بیل و ملیندا گیتس. درایو تنظیم شده است برای شروع در روز دوشنبه. این امر می تواند به میزبانی اتحادیه اروپا در کنار فرانسه و آلمان و انگلستان و نروژ و عربستان سعودی است.

صحبت با دویچه وله von der Leyen گفت: آنها امیدوار بودند به منظور بالا بردن €7.5 میلیارد دلار ($8.2 میلیارد دلار). “این فقط آغاز,” او اضافه شده است. “من فکر می کنم ما باید بیشتر در طول زمان است.”

هشدار برای رهبران که از حد خود تجاوز قدرت

وقتی پرسیده شد که در مورد اتحادیه اروپا, اقتصادی, گلایه های رئیس کمیسیون اروپا گفت: اتحادیه اروپا نیاز به چیزی قابل مقایسه با طرح مارشال که کمک به احیای اقتصاد اروپا پس از جنگ جهانی دوم. این “بزرگ بازیابی ابزار” را ارائه دهد تعادل “وام و کمک های مالی” او گفت:. اما او نه به طور مستقیم رسیدگی به موضوع به اصطلاح “تاج اوراق قرضه” — مشترک استقراض طرح دادند کمتر ثروتمند اعضای منطقه یورو است.

Von der Leyen همچنین اظهار نظر در اورژانس قدرت ادعا توسط دولت مجارستان و دیگر اتحادیه اروپا سازمان ملل در میان همه گیر. در حالی که مراحل چنین توجیه در یک بحران, او گفت: قدرت های اضافی نیاز به زمان محدود متناسب و دموکراتیک تحت نظارت.

“بنابراین ما آماده هستیم به مداخله بلافاصله اگر این مناسب نیست و محدود به زمان,” او اضافه شده است.

ادامه مطلب: Coronavirus: اتحادیه اروپا, معذرت خواهی به ایتالیا برای پاسخ اولیه

درس از همه گیر

Von der Leyen نیز اشاره کرد درس های ارائه شده توسط global outbreak مانند نیاز به بهتر سیستم هشدار دهنده در اتحادیه اروپا و در سراسر جهان و نیاز به تقویت سیستم بهداشت و درمان.

در نهایت بروکسل باید قادر به “خرید انتقادی محصولات بهداشتی شخصی مانند تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و دستکش و یا هواکش خرید آنها را ذخیره و توزیع به آن دسته از کشورهای عضو که به آن نیاز دارید.”

“این بود که در جای خود در آغاز بحران است. ما با قرار دادن آن در محل در حال حاضر و ما قطعا باید یک نگاه بسیار نزدیک در آن گفت:” Von der Leyen.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>