اتحادیه اروپا von der Leyen تهدید مجارستان اوربان با اقدام قانونی

اتحادیه اروپا اجرایی سر Ursula von der Leyen هشدار داده مجارستان ممکن است اقدامات قانونی اگر قدرت اجرایی برای مقابله با کروناویروس رفتن به دور. نخست وزیر ویکتور اوربان در حال حاضر می تواند با تصویب احکام و بدون موافقت مجلس شورای اسلامی.

کمیسیون اروپا رئیس جمهور Ursula von der Leyen تهدید مجارستان با اقدامات قانونی خود را بیش از قوانین جدید به سرعت گسترش coronavirus در نظرات منتشر شده در یکشنبه.

Von der Leyen گفت: اتحادیه اروپا بود “آماده برای عمل اگر محدودیت های فراتر از آنچه مجاز است,” او گفت: روزنامه آلمانی بیلد am Sonntag.

ادامه مطلب: Coronavirus: یک تست استرس برای دموکراسی

در اوایل این ماه مجارستان مجلس دست نخست وزیر ویکتور اوربان دولت گسترده قدرت برای مقابله با کروناویروس بحران است.

قانون ندارد تاریخ انقضا و اجازه می دهد تا اوربن به حکومت توسط فرمان. آن را می سازد آن را آسان تر برای او را به گریز مجلس تصویب. قانون جلب سنگین انتقاد از دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا که بیشتر آن نیز معرفی مستندات و یا محدودیت در زندگی عمومی است.

Von der Leyen که قبلا انتقاد از دولت گفت: اعمال اقدامات اضطراری برای مبارزه با ویروس لازم بود “اما این اقدامات باید به طور متناسب در یک دوره زمانی محدود و دموکراتیک کنترل می شود.”

اوربان را استبدادی سیاست های منجر به انتقاد از مجارستان در اتحادیه اروپا و دولت خود شده است انتقادی از بلوک.

ادامه مطلب: مجارستان — قانون مبارزه با کروناویروس ایجاد ‘عدم’ برای روزنامه نگاران

اوربان که شده در قدرت برای ده سال عقب زده در برابر منتقدان اتحادیه اروپا در آغاز ماه آوریل زمانی که قوانین برای اولین بار به تصویب رسید.

او گفت که “هیچ وقت” برای برخورد با انتقادات و گفت: برخی از اعضا می خواست به “غارت” کشور است.

اد/rc (AP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>